Gönderen Konu: ANALİKİZLİHERTELDEN.BLOGSPOT.COM DAN SİHİRLİ ELMALAR KAMPANYASI  (Okunma sayısı 2676 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anasınınkızı

• Yeni Kampanyacı
  • *
Merhaba arkadaşlar bu kampanyada sihirli elmalarla birlikte düzenlediğimiz yine çekilişle 3 arkadaşımıza bu şeker ve güzel elmalardan hediye edeceğimiz bir kampanya herkesi bloguma bekliyorum gelenler izlemeyede alırlarsa  sevinirim :) sessiz izleyici olmayın yani :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı PAŞAM41

• Deneyimli Kampanyacı
teşekkürler hemen katılıyorum:)

Çevrimdışı oyaylali

• Deneyimli Kampanyacı
katıldım umarım bana çıkarda oğluşumla yeriz  :D
Özlem'in Güncesi

Çevrimdışı tubaonde

• Usta Kampanyacı
bu da tamam
UMUTSUZ YAŞANMIYOR...

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
bende katıldım :)

Çevrimdışı ozlem32

• Usta Kampanyacı
bende varım:)

Çevrimdışı anasınınkızı

• Yeni Kampanyacı
  • *
ARKADAŞLAR SİHİRLİ ELMALAR KAMPANYAM SONA ERDİ HERKESE DESTEKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜREDİYORUM
KAZANAN ARKADAŞLAR ŞÖYLE

özlemcekampanya.blogspot.com

tuğba arkadaşım blog sahibi değil fakat mail adresini yazmış yorumunda kendisine maille ulaşmaya çalışacağım

pamuk şeker arkadaşımda blog sahibi değil fakat mail adresinide bildirmemiş bana en kısa zamanda ulaşırsa sevinirimaksi taktirde diğer arkadaşların adres bilgilerine ulaşıp pamuk şekere ulaşamazsam alternatif isim çekmişti kızım o kişiyle irtibata geçeceğim

kazanan arkadaşları tebrikediyorum

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
Pamuk şeker bizim siteden biri yanlış hatırlamıyorsam.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı anasınınkızı

• Yeni Kampanyacı
  • *
evette kendisini bulamadım  :-[

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
benim beeen pamukşeker ay çoks evindimmmm ilk blog kampanyamdı :) gamzeli arkadaşımdı yazan benim adıma yazamıyordum sayfaya. çok teşekkür ederim gamzeli canım vede anasının kızı :) kzıın bana uğur getirdii. ikizlerime yedircem elma şekerini. ay ne hızlı yazıyorum heyecan yaptımda kucağımda kuzumun biriyle :) adresimi iletiyorum mail gönderdiğin mail adresinden canım.
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..