Gönderen Konu: aramızda doktor var mı  (Okunma sayısı 6501 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: aramızda doktor var mı
« Yanıtla #10 : 30 Aralık 2008, 10:30:14 »
Ben de 1 haftadır dişçiye gidiyorum. İki kanal tedavi yaptı, hiç bir şey duymadım. Dişçiye 14 yıl önce yapılan kanal tedavinin uyuşturulmadan yapıldığını söyledim. Uyuşturmadan kanal tedavi yapmak canilik diyor benim dişçi. 26 yaşında. Ama çok memnunum. Bir kaç dolgu ve köprü yapılacak.  Benim kanal tedavinin birinde sinirin ucunun tamamen yakılmamasından dolayı çiğneyemedim. Epey acıyordu. Sonunda doktorumu aradım. Gitmekte tereddüt ettiğimi söyledim.Diş apse yaparsa kesinlikle beklenmeden gidilmeliymiş. Ve son olarak hep aynı şeyi söylüyor: En ufak bir şikayetiniz olursa derhal beni arayın. Diş çok önemli arkadaşlar, dişçi de bir o kadar önemli.

Bu arada glmcn arkadaşımın söylediği iğne, kanal tedavide diş oyuluyor. O iğne ile sinirler alınıyor. Bir daha ağrı yapmaması için.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 30 Aralık 2008, 11:39:26 »
bilmiorum da bi aletle oyuyodu bızzzz die sonra iğneyi batırıo :D gerçi bana pansuman için yaptı dün ama bilmiorum. daha tedaviye başlanılmadı yane  ???

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
« Yanıtla #12 : 30 Aralık 2008, 12:38:52 »
geçmiş olsun arkadaşlar...
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 30 Aralık 2008, 14:31:40 »
teşekkürler bizimde ümidimiz bir an önce geçmesi :)

Çevrimdışı olcayy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2009, 20:48:29 »
çok geçmiş olsun ya,,,bu bakırköydeki bir dişçi mi? benim dişçimde bakırköyde ve çok memnunum, tedavi uygulamadan önce mutlaka antibiyotik kullanmamı söylemişti, abse falan olur diye, abseli dişe diş iyileşmeden hiçbir tedavi uygulanmazmış, valla benim bir dişim öle berbat çürümüşti ki, içi çürükle oyulmuştu,  dişin incecik bir duvarı kalmıştı resmen, bi kısmı da kırılmıştı, ben diyodum kesin çeker bu dişi, kanal bile olmaz diyodum, gittim, röntgenini çekti, dedi çürük sinire bulaşmamış ben bunu kurtarırım dedi, kanala bile gerek yok dedi, bravo valla dolguyla kurtardı dişimi :D

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 05 Ocak 2009, 08:48:38 »
evet bakırköy de ama kızılay da ki bi doktor

Çevrimdışı bkaur

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2009, 20:12:56 »
geçmiş olsun,diş şakaya ve ihmale gelmez diye düşünüyorum.umarım tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
"Bence Dünyanin Yedi Harikasi :
1) görmek
2) duymak
3) dokunmak
4) tatmak
5) hissetmek
6) gülm

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 06 Ocak 2009, 21:12:27 »
ahh bi dişçi olabilsemm ;D;D
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !