Gönderen Konu: Milliyet anneler gunu hediyesi  (Okunma sayısı 4158 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mina

• Usta Kampanyacı
    • www.minakarenim.com
Milliyet anneler gunu hediyesi
« : 01 Nisan 2010, 19:48:39 »
Çocuğunuzla birlikte çekilmiş en güzel
Anne - Çocuk fotoğrafınızı gönderin. Simply Colors`dan harika hediyeler kazanın.

Yarışmamız Pazartesi günü başlayacak ve diğer Pazartesi kazananlar açıklanacaktır. Farışmamıza 18 yaşından küçükler katılamaz. Fotoğraflara her kişi bir kez puan verebilecektir. En yüksek puanı toplayan fotoğraf, 2. ve 3. olan yarışmacılarımız Simply Colors'tan muhteşem hediyeler kazanacaklar. Yarışma konseptine uygun görülmeyen resimler onaylanmayacaktır. Hediyeleri bir kişi yarışma süresince bir defa kazanabilecektir. Hediyeler, girilen isime göre verilecektir, başkası ya da başkalarına devredilemez ve değiştirilemez. Hediyelerin sıralamasında, ya da ödüllerde değişiklik talep edilemez. Yarışmayı kazanan yarışmacılarımızla irtibata geçebilmemiz için, üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir. Kazanan yarışmacılarımıza ulaşılmaması durumunda, hediye bir sonraki kazanan yarışmacıya devredilecektir. Yarışma kurallarını ihlal ettiği ve yarışma kurallarına uygun olmayan davranışlarda bulunduğu tespit edilen yarışmacılarımız yarışmadan diskalifiye edilecektir. Milliyet.com.tr yetkilileri dilerlerse yarışma kurallarında ve ödüllerde değişiklik yapma haklarını saklı tutacaklardır. Doğan Medya Center çalışanları bu yarışmaya katılamaz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı cicikan

• Usta Kampanyacı
Ynt: Milliyet anneler gunu hediyesi
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2010, 19:52:53 »
milliyetin oylamalı yarışması çok zor kazanamam :))

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2010, 20:02:56 »
Face.de düzenlenen başka bir yarışma vardı dün başlamıştı gece e-mail gelmiş foto. koyabilirsiniz diye bende hemen bebişimin foto.sunu yükledim  :D hediye ne bilmiyorum tabi, gece gece kimseyede soramam  ;D bu gün öğrendim ki kazanan 1. erkek ve 1. kız bebeğin adına ninni ve 1 ay profillerinde yayınlıyorlarmış  :D ödül buymuş :D
bende gece arkadaşlara hep mesaj atmıştım bebeğimi desteklermisiniz diye :) sağolsunlar hepside desteklemişler  :-* şuan 1. olarak götürüyorum ama ödülü öğrenince soğudum resmen ;D bu yarışmanın hediyeleri iyiymiş yine yaa ;D :D :D

Çevrimdışı igokcetin

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2010, 01:19:09 »
Face.de düzenlenen başka bir yarışma vardı dün başlamıştı gece e-mail gelmiş foto. koyabilirsiniz diye bende hemen bebişimin foto.sunu yükledim  :D hediye ne bilmiyorum tabi, gece gece kimseyede soramam  ;D bu gün öğrendim ki kazanan 1. erkek ve 1. kız bebeğin adına ninni ve 1 ay profillerinde yayınlıyorlarmış  :D ödül buymuş :D
bende gece arkadaşlara hep mesaj atmıştım bebeğimi desteklermisiniz diye :) sağolsunlar hepside desteklemişler  :-* şuan 1. olarak götürüyorum ama ödülü öğrenince soğudum resmen ;D bu yarışmanın hediyeleri iyiymiş yine yaa ;D :D :D

katıl destekleyelim  ;)
Kampanyalarda yardımlaşmak için ekleyebilirsiniz.  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2010, 01:26:25 »
fena fikir değil aslında igokcetin arkadaşım hatta buraya mesaj yazdıktan sonrada düşünmedim değil ama bilmiyorum ki nasıl olur  ???

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2010, 04:52:11 »
yinemi oylamalı fenalık geçircem be

Çevrimdışı papatya2882

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2010, 09:19:25 »
katılmak isterim.desteklermisiniz arkadaşlar.hiç oylamalı yarışmaya katılmadım.ilkim olur :)

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2010, 09:32:04 »
ben desteklerim :)

Çevrimdışı rabiabal

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2010, 20:51:03 »
bende desteklerim :D