Gönderen Konu: Çocuklanereye-100 ebeveyn-çocuğa The Zone by Finansbank kombine bileti(17 nisan)  (Okunma sayısı 810 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
cocuklanereyeThe Zone by @finansbank 23 Nisan 🇹🇷 şerefine @cocuklanereye ile eğlenceyi topluyor ➕ücretleri çıkarıyor ➖
👫👫👫👫👫 @Finansbank ve @CocuklaNereye hesaplarını takip eden 100 şanslı ebeveyn ve çocuğu The Zone by Finansbank’a kombine bilet kazanıyor 🙌

Kampanyaya Nasıl Katılacaksınız ❓

Çocuğunuz “ Benim hayalim … … .. .Bunun için #harikamatematiköğreniyorum ” cümlesini tamamlasın 👫 bir kağıda yazsın✍ siz de fotoğrafını bizimle 📸 #harikamatematiköğreniyorum etiketi ile 17 Nisan'a kadar paylaşın.
18 Nisan Pazartesi günü katılanlar arasında yapılacak çekiliş ile 100 kişi belirlenecek, hediye bilet kodları instagram direkt mesajla 📥 ile kazananlara gönderilecek.

Kampanya şartları profil linkinde 👈
#cocuklanereye #thezonebyfinansbank #finansbank

Kampanya Şartları:

Bu kampanyaya @finansbank ve @cocuklanereye hesaplarını takip edenler, “ Benim hayalim … … .. .Bunun için #harikamatematiköğreniyorum.” Cümlesini @finansbank ve @cocuklanereye ekleyerek paylaşanlar katılmış olacaktır.
    Hediye kombine bileti 1 Ağustos 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
    Hediye T kombine bileti1 gün, hafta içi 10:00- 18:00 saatleri arasında, hafta sonu 10:00-20:00 saatleri arasında 1 kez kullanılabilir.
    Hediye kombine bileti tüm eğlence alanlarında geçerlidir. The Zone by Finansbank pazartesi günleri kapalıdır.
    The Zone by Finansbank matematik, bilim, teknoloji alanları ve atölyeleri okuma-yazma bilen 7+ çocuklara uygundur.
    Bu kampanya 11 – 17 Nisan 2016 saat 21:00’e kadar geçerlidir.
    Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından org tarafından 100 kişi seçilerek kazananlar belirlenir.
    Kazananlar 18 Nisan Pazartesi günü @cocuklanereye instagram hesabından duyurulacaktır.
    Hediye kombine bilet kodları kazananların instagram direct mesaj olarak gönderilecektir.
    Kazananlar The Zone by Finansbank bu kodu ve gönderilen mesajı gişe yetkililerine göstererek kombine biletlerini teslim alarak giriş yapabilirler.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kombine bilet 45 TL' ye satılıyor:
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2016, 11:43:45 Gönderen: davidof »
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"