Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Serbest Kürsü / Ynt: Bulaşık Makinesi Deterjan Tavsiyesi
« Son İleti Gönderen: s3lucky Bugün, 19:08:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin fairy plus amazondan alabılırsınız gayet uygun
2
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin abi senin verdiğin bilgiler çok değerli. alışveriş tarihçisi gibisin, forumda bile 10 bin beğenin var. ben senin yerinde olsam Nostalji Alışveriş diye youtube instagram kanalları açardım. Forumdan gelir payı alıyor musun bilemem tabi, bence kesinlikle hobiyi paraya çevirmen lazım. Millet instagram reklamlarından ne paralar götürüyor.
3
bazen eski markalardan bahsediyorum
bir iki kıl var onların zoruna gidiyor
farkındayım ama biz yine de bildiğimizi
yazarız işine gelmeyen, rahatsız olan
bizi engellesin böylece bizim yazdıklarımızı
da görmezler ne diyelim şimdi 1988 lere
kadar lever de yani unilever de şimdi
olmayan domex,vim ovma tozu,pears
axion,le sancy,reward,lux gibi markalar
vardı zaman içinde üretim den kalktı
şimdi unilever vim markasını ucuz
segment çamaşır suyu,ovma krem
deterjan v.s olarak tekrar üretmeye
başladı a101 de 6-7 vim marka
ürün satışa çıktı peki vim ovma tozu
niye yok cevabı basit gelişen mutfak
ve banyo dizayn dünyası hassas ve estetik
ürünler içeriyor bunlara ovma tozu döküp
temizlemek bu malzemeye zarar verir
deforme eder vim in yerini 88-89 larda
zaten cif aldı,
4
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
korona sebebiyle yemeksepeti
siparişleri düştü mü? ve ya arttı mı?
bilmem bugün 30/20 iki farklı kod
kullandık istanbulda bahçelievler
bölgesi ali haydar kebap siparişini
ben verdim yakınlarım için bizim
bölgede 50 tane işletme var 40 ı
kıytırık firmalar mahalle arasında
istanbul bahçelievler den adres
değişikliği yapıp girdim belki bin
tane firma var pasta börek,kebap
baklava,dondurma,bizde olmayan
yabancı zincirler v.s 6 lı joker
çıkıp duruyor  :) saat 21.15 bizde
izmirde 17 den sonra joker çıkmaz
neyse bende karabağlar aydın mah.
terra pizza dan büyük boy 7 malzemeli
+1 litre coca-cola siparişi verdim
17 tl ye indi hiç abartısız buz gibi geldi
kola buz gibi olsun dedikte onlar pizzayı
da buz gibi getirdi herkese talih bize kör salih,
abi bahçelievler bir yanı ataköy, bir yanı bakırköy, yenibosna, merter, güngören, zeytinburnu her yerin birleşme noktası gibi. şirinevlere de yakın ama orası varoş. iyi sipariş verirsen bizim beylikdüzü esenyurttan bile akrabalarına paket yemek gider. zaten restoranlar hep pakete döndü.
ben yemeksepeti ile kavga ettim 10 ay önce. adamlar siparişi aldı, sonra lokanta yoğun deyip iptal ettiler. çağrı merkezi yapacağım birşey yok dedi, bir de isterseniz siz lokantayla görüşüp direk sipariş verin demez mi. neyse sonra ben lokantayı aradım adamlar siparişi alıp getirdiler. yemeksepeti tamamen komisyonunu alma derdinde. verdiği hizmetin arkasında zerre durma kaygıları yok.
5
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

OVID-19 Sonrası İlk Seyahatin Glocalzone'dan! ⠀

Katılım Şartları: ⠀
• @glocalzonetr 'yi takip et ⠀
• Gönderiyi beğen ⠀
• Minimum 2 kişiyi etiketle ⠀
• Glocalzone'un "Uçak Bileti Kazan" efekti ile çekim yap, bizi etiketle ve #bitsedegezsek hashtagi ile hikayende paylaş. ⠀

İyi şanslar!
Son katılım tarihi: 11.06.2020⠀

Katılım şartlarına Glocalzone Blog üzerinden ulaşabilirsin.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

    Yarışmanın organizatörü Glocalzone OÜ Tallinn Estonia; yarışma Glocalzone OÜ Tallinn Estonia tarafından düzenlenmektedir. Çekilişe 11.06.2020 tarihine kadar katılmak mümkündür.
    Yalnızca 18 yaşın üzerindeki gerçek kişiler katılabilir. Glocalzone çalışanları ve yakınları katılım kapsamı dışındadır.
    Çekilişe katılım, katılımcının Instagram üzerinde “@glocalzonetr” tarafından paylaşılan “Uçak Bileti Kazan” adlı efektin hikayeler üzerinde #bitsedegezsek etiketi ile paylaşması, ilgili gönderi ( Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin )’ye minimum 2 hesabı yorum olarak etiketlemesi ve @glocalzonetr takipçisi olması gereklilikleri ile sağlanır. Katılımcıların hesaplarının herkese açık olması gerekmektedir.
    Glocalzone, özellikle teknik nedenlerden ötürü, bir çekilişin mevcudiyetini sınırlama veya geçici olarak askıya alma hakkına sahiptir. Bu nedenlerden herhangi bir hak doğmamaktadır.
    Belirtilen ödül Glocalzone tarafından verilmektedir. (1 x @glocalzonetr tarafından yayınlanan “Uçak Bileti Kazan” efektinde yer alan lokasyonlardan, kişiye efekt uyguladıktan sonra hikaye sonunda çıkan lokasyona uçak bileti.)
    Tüm nitelikli katılımcılar aynı kazanma şansına sahiptir. Her katılımcı yukarıdaki ödüllerden bir kişilik giriş bileti kazanabilir. Nakit ödeme veya farklı bir ürün ile değişimi mümkün değildir.
    Başkalarına devredilemez.
    Kazanan, çekiliş ile belirlenecek ve en geç 15.06.2020 tarihinde Instagram üzerinden duyurulacaktır.
    Kazananın başarılı bir şekilde bildirilmesinden sonra, ödül e-posta yoluyla gönderilir.
    Katılımcı, bu yarışmayı gerçekleştirmek ve işlemek amacıyla verilerinin toplanması, işlenmesi ve depolanmasına katıldığını kabul eder. Yarışmaya katılmanın ve işlenmenin ardından kazanan katılımcının verileri ve kaybeden katılımcıların verileri silinecektir. Kişisel bilgilerin üçüncü şahıslara kötüye kullanılması veya ifşa edilmeyecektir. Kazananların isim ve soyisimleri sosyal medya kanallarında yayımlanacaktır.

10. Son katılım tarihi 11.06.2020.
6
İnternet Kampanyaları / Idefix yorum yarışması
« Son İleti Gönderen: admin Bugün, 14:28:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kitaplara Yorum Yaz Sosyal Medya Yarışması Katılım Koşulları

3 Haziran 2020 tarihinde TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş. markası olan idefix’e ait Instagram hesabından başlayan yarışmamıza, 10 Haziran 2020 saat 23.59 tarihine kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine girip yorum yazan 3 kişi idefix'ten 50 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır. Kazanılan hediye çekleri 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

▪ Her kullanıcı yarışma kapsamında sadece 1 kez ödül kazanabilir.
▪ Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

▪ Kazanacak olan 3 kişi idefix jürisi tarafından,  15 Haziran 2020 tarihinde belirlenecek. Kazananlar; idefix jürisi tarafından, yarışma koşullarını eksiksiz yerine getiren katılımcılar arasından seçilir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkinden kazanan kişilerin adı, soyadı ve yazdığı yorum belirtilerek açıklanacaktır. Ayrıca kazanan kişilerin e-mail adreslerine otomatik olarak hediye çeki tanımlaması gerçekleştirilecektir. Hediye çeklerinin tanımlanması 20 Haziran tarihine kadar gerçekleştirilecektir.

▪ Kazananlar arasından ödül hakkının istenilmemesi veya kazananlarla irtibata geçilememesi ve hediyelerin iletilememesi halinde jüri tüm başvuruları tekrar değerlendirip yedek talihlileri belirleyecektir.

▪ Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için kazandığı açıklanan kullanıcıların ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini özel mesaj (DM) yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Ödül sahipleriyle iletişim kurulamaması durumunda sorumluluk kabul edilmeyecek ve başka (Yedek) bir katılan/kazanan belirlenebilecektir.

▪ Bilgilerin gönderilmemesi, yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. sorumlu değildir.

▪ Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A. Ş. (“Turkuvaz”) veri sorumlusu olarak kişisel verilerinizi başta Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve ülkemizin taraf bulunduğu insan haklarına ilişkin uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda (“KVKK”) öngörülen şart ve usuller olmak üzere kişisel verilerin korunması ile ilgili tüm mevzuat çerçevesinde sizlere sunulan hizmetlerin sağlanabilmesi, geliştirilmesi, mükemmelleştirilmesi amacıyla işlerken kişisel verilerinizin gizliliğine ve güvenliğine önem vermektedir. Turkuvaz kişisel verilerinizi işlerken KVKK’da öngörülen ilkelere uymaktadır. Bu ilkeler, kişisel veri işleme faaliyetlerinin;
a) Hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olması,
b) Doğru ve gerektiğinde güncel olması,
c) Belirli, açık ve meşru amaçlar için olması,
d) İşleme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olması,
e) İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilmesidir.

▪ Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Kampanyadan faydalanabilmesi için Türkiye'de ikamet etmesi ve 18 (on sekiz) yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

▪ Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

▪ Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

▪ Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş., önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü düzenleme/değiştirme hakkını saklı tutar.

▪ Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri mücbir sebep durumlarında kampanyayı askıya alma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

▪ Bu kampanya, Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Hiçbir şekilde Instagram markasının sahibi olan Facebook Inc. tarafından düzenlenmemekte ve sponsorluğunda yapılmamakta olup, Facebook Inc. ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

▪ Katılımcılar, işbu yarışmaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. tarafından anılan kampanya kapsamıyla sınırlı olarak kullanılmasına, arşivlenmesine ve gerektiğinde program ortakları/bağlı ajansları ile paylaşılmasına Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar idefix’in ve/veya program ortakları/bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır ve süreye bağlı olmadığı kendi rızaları ile kabul etmişlerdir.
▪ Katılımcılar, idefix hesabından yapacakları kanuna aykırı paylaşımlardan sorumludur; idefix’in bu konuda herhangi bir sorumluluğunun olmadığını peşinen kabul ederler.

• Kazanılan ödül katılımcı tarafından değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
• Yarışmaya katılan herkes, Yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
▪ Katılımcıların Yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran idefix tarafından yapılacaktır. idefix bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. idefix, Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
• Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
• Yarışma için gönderilen içerikler hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

▪ Burada geçen kampanya katılım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
7
Halk ekmek markasının poşetli tost ekmekleri var. Ondan aldım ben. Money puan karta yansıdı.
Haftaya yeniden almayı düşnüyorum. Ekmek ve süt kampanyasından 2 kez yararlanılabiliyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İyilik her migrosta yok. Ben istanbul halk ekmek aldım.
Bugün evime yakın olan migros'a gidip 10/3 ekmek, 20/3 süt ve tbg'dn gelenleri birleştirip saç kurutma makinesini aldım.
üstad halk ekmek dediğin poşet
ekmek sınıfına girer mi? bizde kent ekmek
var büfe satışı parklarda satılıyor genelde
açık 90 kuruş büyük gramaj,
8
Kampanya Sonuçları / evimdergisi kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Bugün, 13:44:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
9
Kampanya Sonuçları / maisonfrancaiseturkey kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Bugün, 13:39:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
10
korona sebebiyle yemeksepeti
siparişleri düştü mü? ve ya arttı mı?
bilmem bugün 30/20 iki farklı kod
kullandık istanbulda bahçelievler
bölgesi ali haydar kebap siparişini
ben verdim yakınlarım için bizim
bölgede 50 tane işletme var 40 ı
kıytırık firmalar mahalle arasında
istanbul bahçelievler den adres
değişikliği yapıp girdim belki bin
tane firma var pasta börek,kebap
baklava,dondurma,bizde olmayan
yabancı zincirler v.s 6 lı joker
çıkıp duruyor  :) saat 21.15 bizde
izmirde 17 den sonra joker çıkmaz
neyse bende karabağlar aydın mah.
terra pizza dan büyük boy 7 malzemeli
+1 litre coca-cola siparişi verdim
17 tl ye indi hiç abartısız buz gibi geldi
kola buz gibi olsun dedikte onlar pizzayı
da buz gibi getirdi herkese talih bize kör salih,
Sayfa: [1] 2 3 ... 10