Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Bu kampanya Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına MPİ’nin 25.03.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.2872 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
31.03.2020 SAAT: 00.01- 14.04.2020 SAAT: 23.59 kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde Konuşturan Arama Asistanı Paketi satışını desteklemek amacı ile yapılacak kampanyada katılımcılar, akıllı telefonu üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasına ücretsiz giriş yaparak, KONUSTURAN yazıp ücretsiz 7000’e SMS göndererek veya online.vodafone.com.tr internet adresine kullanıcı adı ve şifresi ile ücretsiz giriş yaparak Konuşturan Arama Asistanı Paketi satın almaları halinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Talihliler, 04.06.2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/İstanbul adresinde Saat: 11.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 3 kişi 1.999TL TL değerinde Sennheiser Momentum True Wireless (kulak içi kulaklık) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 08.06.2020 tarihli BirGün gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya Vodafone katılımcılara yöneliktir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Konuşturan Arama Asistanı paketi dahilinde abonelere paketin geçerli olduğu süre boyunca yurt içinde Vodafone’lularla geçerli sınırsız görüşme hakkı ve hediye Arama Asistanı Servisi verilecektir.Paketin ücreti vergiler dahil 7,90 TL’dir.
Konuşturan Arama Asistanı Paketi satın alındıktan sonra, her paket yenileme tarihinden 3 gün önce müşteriye bilgilendirme mesajı gönderilecek olup abonelik iptal edilmez ise tekrar yenilecektir.
Paket iptali için IPTAL KONUSTURAN yazıp 7000’e ücretsiz gönderilmesi gerekmektedir.
Faturalı bireysel hatlar için paket iptalinde, kalan kullanım hakkı iptal edildiği anda silinir ve hediye servis anlık olarak iptal edilir, iptal halinde paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Sonraki fatura döneminde paket yenilenmez.
Paket dahilinde verilen dakikalar ve hediye servis, faturalı bireysel hatlar için fatura kesim tarihine kadar geçerlidir.Faturasız bireysel hatlar için paket alındığında müşterinin mevcut tarifesinin kullanım dönemi içerisinde geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanamayacak ve aboneliğini iptal edenlerin iptal etmiş olduğu pakete ait çekiliş hakkı iptal edilecektir.
Paket iptalinden sonra aynı fatura dönemi içinde paket tekrardan satın alınabilecektir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları ve tüm iştiraları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Konuşturan Arama Asistaı Paketi ile ilgili tüm diğer detaylar için tıklayınız.
2
Kampanya Sonuçları / Migros Sanalmarket çekiliş sonuçları
« Son İleti Gönderen: anvil Bugün, 10:38:48 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3
Kampanya Sonuçları / panasonic_life_solutions kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Dün, 20:05:48 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
4
Kampanya Sonuçları / deichmann_tr kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Dün, 20:05:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
5
Görüş ve Öneriler / Ynt: Bu Dönemde Yarışmalar-Çekilişler
« Son İleti Gönderen: sanko86 Dün, 19:43:49 »
Ramazan ayı bereketi ile gelir inşallah. O yüzden her şeyden önce inşallah diyerek dilemek lazım.

Kehf Suresi - 23-24 . Ayet Tefsiri

وَلَا تَقُولَنَّ لِشَا۬يْءٍ اِنّ۪ي فَاعِلٌ ذٰلِكَ غَداًۙ ﴿٢٣﴾
اِلَّٓا اَنْ يَشَٓاءَ اللّٰهُۘ وَاذْكُرْ رَبَّكَ اِذَا نَس۪يتَ وَقُلْ عَسٰٓى اَنْ يَهْدِيَنِ رَبّ۪ي لِاَقْرَبَ مِنْ هٰذَا رَشَداً ﴿٢٤﴾

﴾23-24﴿ "Allah izin verirse" demeden hiçbir şey için, "Şu işi yarın yapacağım" deme! Unuttuğun takdirde rabbini an ve "Umarım rabbim bana, doğruya bundan daha yakın yolu gösterir" de.
6
Görüş ve Öneriler / Ynt: Bu Dönemde Yarışmalar-Çekilişler
« Son İleti Gönderen: hitex Dün, 18:07:13 »
Coca-Cola ve tüm markalarımızın reklamlarına Nisan ayından itibaren bir süre ara veriyoruz. Bu süreçte önceliğimiz, çalışanlarımızın ve toplumların güvende ve iyi durumda olduklarından emin olmak. Birlikte mücadele edersek, gerçekten de bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz.


7
😅😅
8
Alışveriş Kampanyaları / Tamsaş AVM (26.03-23.09.2020)
« Son İleti Gönderen: anvil Dün, 15:25:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
9
Görüş ve Öneriler / Ynt: Bu Dönemde Yarışmalar-Çekilişler
« Son İleti Gönderen: junior Dün, 14:51:31 »
Onumuzdeki seneyi görürüz inşallah.
10
Görüş ve Öneriler / Bu Dönemde Yarışmalar-Çekilişler
« Son İleti Gönderen: siboş14 Dün, 01:30:40 »
Herkese selamlar, bildiğimiz gibi bu virüs sebebiyle dışarı bile çıkamazken, tabii ki firmalar yarışma ya da çekiliş yapmak gibi bir harekette bulunmuyorlar belki de kötü bir imaj çizmemek adına. Aslında özellikle bu dönemde evde kalmaya çalışan ya da bir şekilde hayatta kalmaya çalışan insanlara moral olması açısından bu tarz yarışmalar pozitif etki gösterebilir diye düşünüyorum. Önümüzdeki seneye bir seyahat yarışması eminim ki herkesi umutlandırır. Bu sebeple ben, daha önce yarışma yapmış büyük firmalara mesaj atmaya çalışıyorum sosyal medya üzerinden, bu dönemde bu tarz şeyler yapmaları herkes için olumlu olabilir diye. Öneri olarak paylaşmak istedim, belki benim gibi denemek isteyen olur.

Herkese sağlıklı günler dilerim, sevgiler!
Sayfa: [1] 2 3 ... 10