Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kampanya Sonuçları / @arzumokka kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Dün, 20:09:41 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
2
Kampanya Sonuçları / @festivalhali kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Dün, 16:13:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Happy Kredi Kartı ile 40 TL Bonus Kazanmak İster Misiniz?

Bonus kazanmak için yapmanız gereken; 1-31 Aralık tarihleri arasında web sitemizde​nBu bağlantı yeni sekmede açılacak., Türkiye Finans İnternet Şubesi’Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.nden, happycard.com.trBu bağlantı yeni sekmede açılacak.’den, Mobil Bankacılık’tan, Türkiye Finans şubelerinden veya Müşteri İletişim Merkezinden kredi kartı başvurusu yapmanız ve kartınızın onaylanması yeterli.

Siz de hemen Happy​ kredi kartı başvurusu yapın, Bonus kazanma fırsatını kaçırmayın!

Happy Kredi Kartı Kampanya Koşulları
Kampanya 1 – 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
40 TL Bonus kazanabilmek için 1 – 31 Aralık tarihleri arasında web sitemizde​nBu bağlantı yeni sekmede açılacak., Türkiye Finans İnternet Şubesi’Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.nden, happycard.com.trBu bağlantı yeni sekmede açılacak.’den, Mobil Bankacılık’tan, Türkiye Finans şubelerinden​ veya Müşteri İletişim Merkezinden başvuru yapılmış ve kartın onaylanmış olması gerekmektedir.
Kartı onaylanan ve 25 Aralık tarihine kadar kart ile ilk 150 TL ve üzeri harcama yapan müşterilerimiz 40 TL Bonus kazanacaklardır.
Kampanyadan kazanılan Bonuslar 28 Araık tarihinde kredi kartlarına yansıtılacak ve 10 Ocak'a kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonuslar 11 Ocak tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya Happy Zero kart başvuruları dahildir.
Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahildir.
Nakit avans ve Bonus/kat puan harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında özel bir kampanya olup ve her kart kampanyadan sadece 1 kez yaralanabilir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya katılacak ve Bonus kazanan müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
Kredi kartından verilen düzenli ödeme talimatları, otomatik ödeme talimatları da kampanyaya dahildir.
Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
Her müşteri en fazla 40 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.
Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sayfaları, e-posta ya da SMSler’deki yazım hataları bağlayıcı değildir. Harcama yapılan işyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.
4
BJK Bonus ile yapılan 10 TL'lik her harcamada bir çekiliş hakkı kazanılacaktır.
Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 27.11.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.11184 sayılı izni ile 12.12.2019(Saat:00.01)-20.01.2020(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde T.Garanti Bankası A.Ş.'ye ait Garanti BJK Bonus kredi kartı ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL'ye 1 çekiliş hakkı) harcama yapan müşteriler kampanyaya katılacaklardır.
Çekiliş 06.02.2020 tarihinde saat 10.00'da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Çekilişte 10 kişiye; tek kişilik BJK Futbol Takımı Antrenman Ziyareti ikramiyesi verilecektir. Ziyaret günü, 27.03-30.04.2020 tarihleri arasında antrenman tarihlerindeki müsaitliğine göre belirlenecek olup talihlinin bulunduğu ile en yakın havalimanından İstanbul'a gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Havaalanı-antrenman alanı-havaalanı transferleri dahildir. (birim değeri: 590,25 TL)
Çekiliş sonuçları 12.02.2020 tarihinde Posta Gazetesi'nde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 27.02.2020, yedek talihliler ise 13.03.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım'ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanya Garanti BJK kredi kartı sahibi bireysel müşterilere yöneliktir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası'ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
Tek ödemeli ve taksitli işlemler dahildir.
Kampanyaya ek kartlar dahildir.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
5
bir an cümleyi aynı ürün, aynı şartlar,  aynı kazananlar diye okudum sonra farkettim :)
6
İnternet Kampanyaları / Ynt: Minicity Akülü Jeep Hediye
« Son İleti Gönderen: admin Dün, 08:43:15 »
Kampanya Koşulları
Kampanya katılım şartı formu dolduran tüm müşterilerimiz için geçerlidir. Diğer kampanya şartları aşağıda belirtilmiştir.

Kampanya Şartları :

Kampanyaya katılım süresi için son gün 03.01.2020 saat: 23:59 dur.
Kampayaya katılım her telefon numarası için bir defa geçerlidir.
Bu kampanyaya katılan kişilere minicity.com.tr her türlü kampanya ve duyuruları sms ve mail yolu ile bildirim hakkına sahiptir.
Hediye kazanan müşterimiz 10.01 2020 tarihinde açıklanacak ve sosyal medya üzerinden duyurulacaktır.
7
İnternet Kampanyaları / Minicity Akülü Jeep Hediye (3 Ocak)
« Son İleti Gönderen: yucelc Dün, 00:14:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
8
Twitter Kampanyaları / Ynt: Yılbaşı Hediyeniz Avantajix'ten (31 Aralık)
« Son İleti Gönderen: admin 11 Aralık 2019, 16:20:36 »
aynı ürün, aynı şartlar, yeni kazananlar :)
9
Twitter Kampanyaları / Ynt: Yılbaşı Hediyeniz Avantajix'ten (31 Aralık)
« Son İleti Gönderen: nesliyaren 11 Aralık 2019, 15:23:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
dejavu mu yaşıyorum.geçen senede aynı ürünmüydü :D geçen senede katılmadım gerçi.

Geçen sene logo yoktu sanırım. Bu sene logolu görsel var.
10
Twitter Kampanyaları / Ynt: Yılbaşı Hediyeniz Avantajix'ten (31 Aralık)
« Son İleti Gönderen: eyefive 11 Aralık 2019, 14:41:08 »
dejavu mu yaşıyorum.geçen senede aynı ürünmüydü :D geçen senede katılmadım gerçi.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10