Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Mayıs 2024 indirim ve fırsatlar
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 19:15:16 »
migros hemende bugün yine nakliye
ücretsizdi 2x650 elidor şampuan,6 adet
ülker çikolatalı gofret,1 paket 3 lü kinder
joy aldım Kinder joy da % 50 m.gold indirimi
düştü birde 250/50 indirim hakkı düştü
202 küsur ödedim hepsine,

sonra bir diğer hesaptan ilk mayıs m.hemen
kampanya siparişini verdim 50 liralık ürünle
40 lira kod tanımlandı,

getir büyükte 225/75 kodu ile nakliye
ücreti bedava 2x900 Gr sek yoğurt
2x400 Gr Nestle mısır gevreği,5 adet
ülker çikolatalı gofrete 151 lira ödedim,
2
Blog Kampanyaları Sonuçları / saatvesaat kazanan
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Bugün, 13:50:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ikiside sahte hesap olsun tebrikler

3
Blog Kampanyaları Sonuçları / vitabioticstr kazanan
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Bugün, 13:15:15 »

:o
4
Arçelik Adaya Özel Bilgi Yarışması Kazananlar Listesi;

1 adet RS 9231 Robot Süpürge: Aslı Kaya Cengiz
1 adet MM 9042 DS  Mutfak Makinesi: Melek Oral
1 adet SD 6341 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge: Serkan Aşkın
1 adet YM 9242 I Yoğurt Makinesi: Cemile Uruç
1 adet SD 6141 Şarjlı Dikey Süpürge: Harun Erdoğan
1 adet CFM 9147 B BIO Gurme 3in1 Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi: Aysun Mahmutoğlu
1 adet MC 6251 Çok Amaçlı Pişirici: Büşra Öksüz
1 adet TM 9046 S Tost Makinesi: Çağatay Koruç
1 adet FR 9284 Az Yağlı Fritöz: Ebru Ateş
1 adet TKM 9961 B Türk Kahvesi Makinesi: Ayşe Hangül
1 adet EM 3353 Yarı Otomatik Espresso Makinesi: Elanur Saran
1 adet FRA 6364 S Az Yağlı Fritöz: İbrahim Çırpıcı
1 adet BEU 9030 D Buharlı El Ütüsü: Sümeyye Dirik
1 adet BKG 6916  Buharlı Kırışıklık Giderici: Cem Harman
5
İnternet Kampanyaları / Kadınlar bilir
« Son İleti Gönderen: öncevatan Dün, 22:52:32 »
Kadınlar bilir sayfasında 3 Adet ayrı ayrı hediye. Kampanyası var Gratis Migros ve tüm Türkiye  diyor ama açıklama yok

6
İnternet Kampanyaları / Ynt: Arçelik Bildikçe kazan
« Son İleti Gönderen: catpat07 Dün, 21:08:07 »
AFC471G
7
İnternet Kampanyaları / Arçelik Bildikçe kazan
« Son İleti Gönderen: mach1 Dün, 20:52:34 »
[

• Bu hafta sorusu bilen var mı?
[/size]

url=https://hizliresim.com/8t8z9q2][/url]
8
15 Haziranda yüklenecek bilgisini verdiler telefonda.
9
Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.05.2024 tarihli ve E-58259698-255.01.02-56078 sayılı izni ile 13.05.2024 (Saat:09:00)-13.06.2024 (Saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Getir uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle üye olduktan sonra Getir veya Getirbüyük servisleri üzerinden tek seferde 100 TL ve katları (her 100 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) tutarında yaptıkları alışverişin ödemesi esnasında ilgili kampanyayı seçerek, kampanyaya katılım onayı verip siparişini tamamlayanlara çekiliş hakkı verilecektir. Ad-soyad, telefon no bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 4 kişi Apple iPhone Pro 15 128 GB (birim değeri: ₺75.499), 5 kişi Playstation 5 Slim Digital Edition (birim değeri: ₺26.999), 10 kişi Apple AirPods 3.nesil (w/Lightning Şarj Kutusu) (birim değeri: ₺6.799) ve 100 kişi Nike Academy Unisex Futbol Topu No 5 (birim değeri: ₺1.099,90) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 10.07.2024 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 16.07.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Getir Perakende Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 31.07.2024, yedek talihliler ise 15.08.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Kampanya Getir ve GetirBüyük siparişlerinde geçerlidir. Getir ve Getirbüyük servisleri üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır. Kampanya tarihleri arasında verdiği siparişi iptal ya da iade edenlerin çekiliş hakkı da iptal edilecektir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu çekilişe Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Görseller temsilidir.
10
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Mayıs 2024 indirim ve fırsatlar
« Son İleti Gönderen: ahmethakan Dün, 10:59:26 »
Amazon'da Amazon satıcılı ürünlerde 80/200 indirim için mail atmıştı, sonra bakarım dedim süresi dolmuş.
Şimdi sonraki siparişe 40TL indirim kampanyası var.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10