Gönderen Konu: Fikri Mühim Rexona Kampanyası  (Okunma sayısı 11399 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavilim

• Usta Kampanyacı
Ynt: Fikri Mühim Rexona Kampanyası
« Yanıtla #80 : 23 Şubat 2015, 10:25:50 »
zaman yetmedi nasıl bir açıklamadır öyle :)

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #81 : 23 Şubat 2015, 11:23:23 »
Şikayetvara yazalım arkadaşlar.

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #82 : 23 Şubat 2015, 11:49:32 »
Sadece baltaş şubeleri bu kadar beceriksiz ve sahtekar sanıyordum ama şirket geneli olarak böyleler sanırım.

Neredeyse her hafta eleman değiştiren, sabit dağıtım elemanı olmayan , cumartesi gelen kargoyu şubeden 700-800 metre yakına dağıtamayan , acemi personel nedeniyle göndereceğin kargonun yerini bulamayan kargo firması olmasını anladım tercih etmem memnun kalmadıkça.
Ama n11den aldığım ürünü geçen hafta cuma günü 7 tl ödeyip teslim almışken 1 hafta sonra sürat kargodan ödemeli kargo gelecek diye bozuk para bırakıp haber verdiğim evimden fatura ve irsaliye getirip 7 tl daha tahsil etmişler.
Ulan geçen hafta teslim ettiğin ürünün parasını 1 hafta sonra mı alacaksın ? Ben babanın oğlu muyum bana parayı almadan kargoyu teslim eder misin?
Muhtemelen personel paraları aldı kaçtı ya da salakça bir hata yaptılar bir hafta sonra evimden tahsilata geliyorsun geçen hafta aldığın para için.
Hadi şube beceriksiz ve sahtekar cuma günü aradım ardından form doldurdum hala dönülmedi ve mail geldi kayıt oluşturuldu diye.
bu kadar acizlik olmaz.
gta 5 kodu sattım birine gittigidiyordan adam aktif edemedi ben girdim denedim kod sorunlu çıktı hemen iade talep etmesini söyledim ve gece parasının geri ödenmesi için iade ve iptal işlemini tamamladım.
Siz kurumsal firmayım diye geçinip cuma gününden bu yana şubenizi arayıp bilgi edinip bana dönemediniz.
yerler sizin kurumsallığınızı.
şikayetvar a da yazdım yayınlanmasını bekliyorum.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #83 : 23 Şubat 2015, 12:36:57 »
yayınlansın linkininizi paylaşın bizlerde destek verelim nedir bu böyle çektiğimiz kargolardan yurt içi kargonun şikayetlerim içerden açtığım yani müşteri hizmetlerinden 10dan fazla oldu
şikayet varda olan ayrı
çözüm buldunmu deseniz güldürmeyin beni derim
sayfalarından herhangi bir eleştri sürattada olsun yurt içindede açıktan yazınca nasıl bir hızsa saniyesinde siliyorlar ama iş kargo teslimine gelince ortada yoklar
helen avon arada bi hani yapıyorya ruj numune gönderimi vs direkt kayıp yüzlerce kişinin
ya kedime bile getirttiğim mamayı açıp içinden alan insanlar daha ben ne diyimki hangi birini anlatim
acilen bu kargo firmalarının denetlenmesi lazım
şikayet varda şikayette açsak kuruma bildirsekte hiçbir çözüm bulunamıyor
şübe müdürüne sizi şikayet edicem diye çıkıştığımda istediğinizi yapın biz böyleyiz binlerce şikayet var sizinkimi çözülücek diye pişkin cevaplar verdikten sonra ben işin ucunu bıraktım artık
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #84 : 23 Şubat 2015, 14:48:36 »
yurtiçi kargodan nefret etmeye basladım iyice.14 subattan beri atlas halı sanslı ilklerde  kazandığım halımı subede bekletiyorlar mecburen  bugun gidip kendim aldım bu sağanak yağmurda hemede. >:( ya sen ayın 14 ünde subeye inmiş kargoyu neden ayın 20 sine kadar bildirmezsin ben muneccimmiyim bileyim kargom nerde.telefon var aç da bilgi ver bari ama yok bekliyorlar özellikle almasın diye heralde.bugun atlas halı aradı iptal edilecek kargonuz alın diye artık gidip kendim aldım.ben böyle saçmalık görmedim ya.müsteri hizmetlerine mail attım şikayetimi bildirdim ama bişey olacağını zannetmem pişkinleşmiş iyice bunlar artık.evde yoktunuz diyip çıkıveriyolar işin içinden not bile bırakmıyorlar geldik yoktunuz diye daha ne diyim. >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #85 : 23 Şubat 2015, 14:56:49 »
Bence iş sorumlu yönetici ile alakalı.Bu yurt içi kargo benim en çok memnun olduğum kargo.Yöneticileri son derece disiplinli.Saç sakala bile karışıyor.Çok ciddi bir adam.Bu da personele yansıyor.Bir keresinde 8.30 da kargodaydım.İçtima gibi dizmiş hepsini.Kahvaltını yapıp geleceksin diye söyleniyordu.Bende Eskişehirde Mng den çok şikayetçiyim.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı FATRUM

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #86 : 23 Şubat 2015, 16:40:08 »
telefon dahi etmiyorlar kargo geldiğinden haberimiz bile olmuyor forumdan takip ediyorum bir deeşime içinde kahve numunesi var demiş sanki onlara ne yani kargoların içinde ne var ne yok hepsini biliyorlar

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #87 : 23 Şubat 2015, 17:03:27 »
Daha önce yurtiçi kargoda problem yoktu özellikle son günlerde problem olmaya başladı.2 gün önce şikayetvara yazdım.Bugün araç kullanırken aradıklarından bakamadım.2 saat sonra tekrar telefonumu çaldırıp kapadılar.Onlar da biliyor fırçayı yiyeceklerini onun için telefonu çaldırıp şikayetvara müşteriye ulaşamadık diyecekler.

Şimdi müşteri hizmetlerini aradım,aklıma geleni söyledim.Bana birşeyler söyleyecekti.Dedim ki siz beni aramıyorsunuz ben sizi arıyorum.Bu nedenle beni ne için arayıp kapattıysanız ilgiliye söyleyin bana ulaşsın yoksa tekrar şikayetvara şikayet oluşturacağım diye söyledim.Eğer 2 gün içinde aramazlarsa tekrar şikayet kaydı oluşturacağım. >:(

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #88 : 23 Şubat 2015, 17:04:26 »
bu fikri mühimin gönderici adı nedir bana tam yazacak bir arkadaş varmı acaba kargo takipte tam isim çıkmıyor
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #89 : 23 Şubat 2015, 17:33:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu fikri mühimin gönderici adı nedir bana tam yazacak bir arkadaş varmı acaba kargo takipte tam isim çıkmıyor

Öykü Reklam diye geçiyor sanırım.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.