Gönderen Konu: Fikri Mühim Rexona Kampanyası  (Okunma sayısı 11347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
Ynt: Fikri Mühim Rexona Kampanyası
« Yanıtla #90 : 24 Şubat 2015, 17:08:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yayınlansın linkininizi paylaşın bizlerde destek verelim nedir bu böyle çektiğimiz kargolardan yurt içi kargonun şikayetlerim içerden açtığım yani müşteri hizmetlerinden 10dan fazla oldu
şikayet varda olan ayrı
çözüm buldunmu deseniz güldürmeyin beni derim
sayfalarından herhangi bir eleştri sürattada olsun yurt içindede açıktan yazınca nasıl bir hızsa saniyesinde siliyorlar ama iş kargo teslimine gelince ortada yoklar
helen avon arada bi hani yapıyorya ruj numune gönderimi vs direkt kayıp yüzlerce kişinin
ya kedime bile getirttiğim mamayı açıp içinden alan insanlar daha ben ne diyimki hangi birini anlatim
acilen bu kargo firmalarının denetlenmesi lazım
şikayet varda şikayette açsak kuruma bildirsekte hiçbir çözüm bulunamıyor
şübe müdürüne sizi şikayet edicem diye çıkıştığımda istediğinizi yapın biz böyleyiz binlerce şikayet var sizinkimi çözülücek diye pişkin cevaplar verdikten sonra ben işin ucunu bıraktım artık

Yeri değil ama

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #91 : 24 Şubat 2015, 18:07:16 »
yurtiçi kadar pişkin bir firma daha görmedim ben. şikayet vara şikayet etsekte ne olacak ki arıyorlar sonuç elde var sıfır, orayada hallettik diye mesaj yazıyorlar millet sorun çözüldü sanıyor. Dün akşam saati gittim özellikle tüm kuryeler oradayken. nerede kargom diyorum yok diyorlar. ben evde yokum kime teslim ettin diyorum, başka kimlik nosu yazmış, altında benim adım var, imza başka. kimin bu no diyorum bilmiyorum diyor, kime teslim ettin bilmiyor musun dedim, bilmiyorum diyor bana. deli olmamak içten bile değil valla. Lanet olsun size dedim çıktım, babam da mahkemede görüşürüz artık sizlerle dedi... burada ki arkadaşlar da rexona bekliyor biliyorum burayı işgal ediyoruz özür dilerim ama bu kargo firması hepimizin sorunu. hepimizin en az birkere kargosunu teslim etmemişlerdir. yinede affınıza sığınarak yazıyorum buraya

Ve şahsi fikrim fikrimühime de yazsak hepimiz artık kargo firmasını değiştirse, ben bu talebimi dile getirdin şikayetçi arkadaşlarda dile getirirse belki firma başka firmayla anlaşır da mağduriyetimiz azalır
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2015, 18:09:39 Gönderen: ask_ne_demek »
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #92 : 24 Şubat 2015, 18:23:42 »
Son yazdığım şikayete dönüş yapmadılar,telefonuma çağrı atıp kapattıklarından tekrar şikayet oluşturdum.Bu kargoyu şikayete boğmakta fayda var. >:(

Bu da benim şikayetim.

« Son Düzenleme: 24 Şubat 2015, 19:17:30 Gönderen: hicazfasli »

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #93 : 24 Şubat 2015, 18:58:03 »
firmanın cevabını beğenmedim butonuna bastım

yayınlansın linkininizi paylaşın

Yeri değil ama

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #94 : 24 Şubat 2015, 19:35:32 »
sizlere destek verdim beğenmedim diyerek
birde size cevap verdiklerinde direkt yorum yazın şikayet sahipleri
otomatik cevap bunlar bişeyi çözdükleri yok
şikayetleri okuduklarında insanlar firma ilgileniyor izlenimi veriyorlar bu sayede
bu benim şikayet detayım banada aynı cevabı verdiler ben direkt yazdım cevap onlara ondan sonrada bişey olmadı zaten
adamlar iyice pişkinler ya
bana gelen kargolar yok denilmesi burda diil denilmesi ve benim giderek şubeye kendi ellerimle onların yığdıkları yığın kargo poşetlerinin arasında kendi bulduğum kargolarımı saymıyorum bile
ben durmadan yazıyorum fikri mühime bakın benim kargomu sürekli getirmiyorlar herkes şikayetçi vazgeçin bu firmayla çalışmaktan diye ama nafile adamlar ucuz taşıyorlar diye herkes onları tercih ediyor
en son gliss şampuanım resmen dökülmüş şekilde elime ulaştı.glisse yazdım resim gönderdim eğer bundan sonra herhangi bişeyleri onlardan kazanmam halinde uyarmamı farklı kargo şirketiyle göndericeklerini söylediler
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #95 : 24 Şubat 2015, 19:48:53 »
iki üç firma anlaşmasını çekse böyle lakayıt iş yapamazlar.
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #96 : 24 Şubat 2015, 19:50:43 »
Bunlardan sadece Ülker gönderimini çekse aynen şapa otururlar. >:(

Bir de bu lakayt firma yurtiçi kargoya ait şikayet linklerinizi mesajlarınızda yazarsanız birbirimize destek olalım ve şikayetlerin okunmasında artış yaşansın.Bu bile bunların bazı önlemler almalarını gerektirecektir.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2015, 20:13:04 Gönderen: hicazfasli »

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #97 : 24 Şubat 2015, 21:28:11 »
Arkadaşlar konuyu başka yerde devam etseniz her ileride bi haber var saniyorum :-\ :-\

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #98 : 24 Şubat 2015, 21:46:05 »
benim yurtiçiler geliyor , ancak Tavsiye Kanalı' nin kullandıgı Sürat Kargo ile hiç bir kampanyam gelmedi

ne zaman bir gönderinin, Sürat ile gönderelecegini duysam eyvah diyorum

Çevrimdışı nuraltindal

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #99 : 26 Şubat 2015, 15:40:28 »
Arkadaşlar fikri mühimden mail gelmiş anket için ama sayfaya girdim bulamadım kapanmış mı acaba ? yapan var mı