Gönderen Konu: Şölen kurumsal  (Okunma sayısı 2787 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
Şölen kurumsal
« : 23 Ocak 2015, 22:47:53 »
Ozmo Cornet Macera Peşinde heyecanı başlıyor! Müthiş hediyeler kazanma şansını kaçırma! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
Ynt: Şölen kurumsal
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2015, 22:57:22 »
1.   Ozmo Cornet Macera Peşinde oyununa kullanıcılar 23.01.2015 (13:00) – 20.02.2015 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden erişebileceklerdir.

2.   Kullanıcıların kampanyaya katılabilmeleri için kayıt formunu doldurarak oyuna giriş yapmaları gerekmektedir.

3.   Kayıt formunu eksiksiz doldurarak kayıt olan kullanıcılar 1 çekiliş hakkı kazanırlar.

4.   Kampanyaya katılan kullanıcılar, oyuna girdikleri her gün için de ekstra bir çekiliş hakkı kazanırlar. Kampanyaya katılım toplamda 29 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.

5.   18 yaşından küçük kullanıcıların forma ebeveynlerinin bilgisini girmesi zorunludur. Aksi takdirde, kazansalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir.

6.   Kapmanya sonunda MPİ çekilişiyle, 1 kişi TOSHIBAC50D-B-127 Satellite AMD A4-6210 1.8GHz 4GB 500GB AMD Radeon R3 15.6" Windows 8.1 Dizüstü Bilgisayar, 5 kişi Apple İpad Mini 16GB Wifi Silver 7.9’’ Tablet-MD531TU-A, 10 kişi Salcano Fantasia 20’’ Jant Çocuk Bisikleti kazanacaktır.

7.   Kazanan talihliler 03.03.2015 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. 18.03.2015 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 02.04.2015 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

8.   Çekiliş, 27.02.2015 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde, saat 11:00’de gerçekleşecektir.

9.   Kampanyaya katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İnternet katılımında Ad-Soyad, telefon ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatının katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınacaktır. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

10.   Şölen Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş.ve 41? 29!, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

11.   Şölen Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş.ve 41? 29!, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve/veya İnternet erişimlerinden ve/veya herhangi bir teknik aksaklıktan dolayı (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

12.   Katılımcılar, ödüle hak kazanabilmek için kendilerinden istenen bilgilere doğru ve eksiksiz olarak yanıt vermekle yükümlüdür. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak hak kayıplarından dolayı, Şölen Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve 41? 29! sorumlu tutulamaz.

13.   Katılımcılar, yarışma kaydı esnasında sundukları kişisel bilgilerin, teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişiler ile Şölen Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve 41?29! tarafından paylaşılabileceğini peşinen kabul eder.

14.   Şölen Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 21.01.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/175-450 sayılı izni ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenmektedir.

15.   Çekilişe Şölen Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. ve 41 29 Medya İnt. Eğt. ve Dan. Reklam San. Dış Tic. A.Ş. çalışanları katılamaz.
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı mt93

• Usta Kampanyacı
  • Yine,yeniden burdayım :=)
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2015, 03:23:24 »
yani oyunu oynamak yeterli fazla puan yapmak önemli değil öyle mi ?yanlış mı anladım?

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2015, 21:35:07 »
ben de öyle anladım

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2015, 14:51:23 »
oyunu oynadım iki çekiliş hakkı verdi sadece oynamak yeterli galiba
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı mt93

• Usta Kampanyacı
  • Yine,yeniden burdayım :=)
« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2015, 21:42:53 »
iyimiş o zaman :)

Çevrimdışı erkan42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2015, 22:08:53 »
bencede çok iyiymiş......

Çevrimdışı ceymir

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2015, 05:18:02 »
bana kayıt formu çıkmadı nasıl yapmam lazım yardımcı olur musunuz?
Hayat beni ben hayatı çok seviyorum...

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2015, 16:37:19 »
Oynadıktan sonra ya da sağ üstteki profile basınca çıkabilir.