Gönderen Konu: 5 Kişiye Parti Ödüllü - Hodjapasha Yeni Yıl Kostüm Partisi  (Okunma sayısı 819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adaminbiri

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • adamın biri der ki...
Herkese merhaba,

544 yıllık tarihi ile İstanbul'un en konsept dans tiyatrosu olan Hodjapasha'nın Yeni Yıl için yaptığı "Lale Devri - Kostüm Partisi" eğlenceli Facebook yarışması bugün başladı ! Bilginiz olsun ödüller muhteşem eğlenceli, Yılbaşı için süper tatlı harika ödüller !

Kurgu kısaca şöyle: Sıralamada fotoğrafı en çok beğeni alan 5 kişi ödül kazanacak. Beğeni = oy demek...Önce kadın ya da erkek karakterden birini seçiyorsunuz ve parti için kostümünüzü seçiyorsunuz ! Sonra yüzünüzün fotoğrafını da bu kostüme yüklüyorsunuz, arkadaşınızı davet ediyorsunuz... Bu arada kostüm boyutlarına göre fotoğraf yüklemeyi unutmayın :) Unutmayın, yarışma başında 3 oy hakkınız var. Oylama; tamamen yarışmacılar tarafından yapılacak, bu da ne kadar çok arkadaşınızı yarışmaya davet ederseniz ve ne kadar çok arkadaşlarınız gelirse fotoğrafınızın alacağı oy sayısını yükseltmiş olursunuz. Dilediğiniz kadar kombinasyon ile yarışmaya katılabilirsiniz, yani dilediğiniz kadar fotoğraf paylaşabilirsiniz. Fakat sıralama değerlendirmesinde ise en çok oyu aldığınız tek bir kombinasyon ile değerlendirmeye giriyorsunuz. [Örneğin 3 fotoğraf paylaştınız. 1.fotoğrafınız 150 beğeni aldı, 2. fotoğrafınız 300, 3. fotoğrafınız ise 450 beğeni aldı. Toplamda 900 beğeni aldınız. Elde ettiğiniz toplam 900 beğeninin önemi yok. Önemli olan; 450 beğeni ile en çok oyu aldığınız fotoğrafınız olan 3. fotoğrafınız ile sıralamada değerlendirmeye giriyorsunuz. ]

Uygulama Linki: apps.facebook.com/294506300759335
**Bu linki adres çubuğunuza kopyalayıp yapıştırın lütfen ! **

Ödüller ise şu şekilde:

1.'ye 3 gösteriye 2 kişilik katılım hakkı + 26 Aralık'ta Hodjapasha'da yapılacak partiye 2 kişilik katılım
2.'ye 1 gösteriye 2 kişilik katılım hakkı + 26 Aralık'ta Hodjapasha'da yapılacak partiye 2 kişilik katılım
3.'ye 3 gösteriye 2 kişilik katılım hakkı
4.'ye 2 gösteriye 2 kişilik katılım hakkı
5.'ye 1 gösteriye 2 kişilik katılım hakkı