Gönderen Konu: Arkadaşlar bebek geliyor yardim lazim :(  (Okunma sayısı 15331 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
Arkadaşlar bebek geliyor yardim lazim :(
« : 21 Kasım 2014, 23:40:45 »
Nasil baslasam bilemiyorum. Ben ve esim yaklasik 5 ay once dolandirildik. Basiretimiz baglandi inandik.
5 aydir issiziz. 10 gun sonra bebek geliyor sskmiz bile yok  :-[
Bebegim icin hic bi hazirlik yapamadim. Kazandiginiz ve uygun fiyata satmayi dusundugunuz bebek urunleriniz varsa talibim. Hatta kullanmadiginiz bebeginize kucuk gelen kiyafet vs. Her turlu kullanirim.
boyle bi konu hakkinda yazacagim aklima gelmezdi ama dusmez kalkmaz bi Allah.
Hayirli aksamlar

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Arkadaşlar bebek geliyor yardim lazim :(
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2014, 23:46:20 »
canım ne oldu yaa :( niye bu zamana kadar 2 satır yazmadın ? bebek ürünleri hediyeli yarışmalara hiç katılmıyordum, bilsem katılırdım bu kadar zamandır :( özelden tel yazsana konuşalım
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2014, 23:48:30 »
bebeğiniz sağlıklı olsun da nasibiyle gelir... ben de hiç bebek ürünü yok bir tane filan pişik kremim var. Milupa'ya üye olun sürekli bişeyler gönderiyorlardı...

Bizim forum size yardım eder... Elimde olsa vallahi satmaz direk yollardım size... Allah buyuktur... Nasıl yapalım ben bi düşüneyim...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2014, 23:51:33 »
ben bebegınıze bısey almak ısterım... bana bır ıhtıyacınızı dermısınız? ozelden de adresınızı atın hemen satın alayım...sızı beklıyorum...bır fakır sevındırcektım, sızın bebısınıze bısey alayım beklıyorum

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2014, 23:52:47 »
Allah yardımcınız olsun. Bebek kız mı erkek mi?
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2014, 23:53:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
canım ne oldu yaa :( niye bu zamana kadar 2 satır yazmadın ? bebek ürünleri hediyeli yarışmalara hiç katılmıyordum, bilsem katılırdım bu kadar zamandır :( özelden tel yazsana konuşalım
canim benim sorma cok zor gunler geciriyoruz. Ailemin yaninda canakkaledeydik. Evi falan topladik koliledik. Simdi geri donduk bikac gundur. Karnim burnumda evi diziyorum tekrar :-X :-[ yaziyorum numarami hayatim.

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2014, 23:54:25 »
Allah yardımcınız olsun. Bebek kız mı erkek mi?
Allah nasip ederse erkek

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2014, 23:57:53 »
ben bebegınıze bısey almak ısterım... bana bır ıhtıyacınızı dermısınız? ozelden de adresınızı atın hemen satın alayım...sızı beklıyorum...bır fakır sevındırcektım, sızın bebısınıze bısey alayım beklıyorum
cok tesekkur ederim ama inanin cebinizden bisiy harcamaya gerek yok. Ben hassasiyetiniz icin cok mutlu oldum inanin. Buyuk firmlara yazdim ama bi tanesi bile donmedi... eher ilerde olurda bisiy kazanirsaniz bebek urunu sozunuz olsun olur mu :)

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2014, 23:58:30 »
cok tesekkur ederim ama inanin cebinizden bisiy harcamaya gerek yok. Ben hassasiyetiniz icin cok mutlu oldum inanin. Buyuk firmlara yazdim ama bi tanesi bile donmedi... eher ilerde olurda bisiy kazanirsaniz bebek urunu sozunuz olsun olur mu :)

yok siz atın,arkadaslara da dedım sızı beklıyoruz...adres atın bana sepetten urunler duscek sımdı...

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2014, 23:59:30 »
canim benim sorma cok zor gunler geciriyoruz. Ailemin yaninda canakkaledeydik. Evi falan topladik koliledik. Simdi geri donduk bikac gundur. Karnim burnumda evi diziyorum tekrar :-X :-[ yaziyorum numarami hayatim.

benim oğlumun bebekliklerinin bi kısmını saklamıştım, konuşalım ayarlayalım.. bebek ürünü olarak sadece mama seti var, hiç yoktan bi işine yarar elbet ? yaz buradayım
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!