Gönderen Konu: MNG kargo  (Okunma sayısı 836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
MNG kargo
« : 30 Ekim 2014, 20:04:52 »
Dün Estee Lauder'den beklediğim bir kargo okulda olduğum için geri gitti.Bugün kargo şubesine gittim.Paketi yanlarında açtım.Kutunun içi boş çıktı.Sonra paketin yırtılıp bantlandığını gördüm.Tutanak tutmalarını istedim.Tutmadılar.Bende yırtık poşetlerin resmini görevli yanında çektim.Onlarda seferber oldular.Sonra Estee Lauder'de yetkili biriyle görüştüler.O da yırtık paketlerin tarafına gönderilmesini istedi.Hatta mağdur olduğum için çift ürün göndericeklerini söyledi.Bende bu kişiyle görüştüm.Aynısını banada söyledi.Ben garanti olsun diye,yırtık poşetlerin resmini estee Lauder Müşteri hizmetlerine gönderdim.En kısa zaman dönüş yapacaklarını söylediler.Ama sonuçta bu ürün çalınmış.Bu sorunu yaşayan arkadaşlardan başka yapacağım bir şey var mı öğrenmek istiyorum.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
Ynt: MNG kargo
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2014, 22:03:34 »
Çok kötü bir durum böyle bir  hırsızlığı yapmak büyük cesaret ister.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2014, 23:05:52 »
kargocular yapamaz diye düşünüyorum ama olayda paketi zaten kargo subesine geri götürmüşler , anlamadım , neyse estee telafi etmiş en azından

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2014, 23:10:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kargocular yapamaz diye düşünüyorum ama olayda paketi zaten kargo subesine geri götürmüşler , anlamadım , neyse estee telafi etmiş en azından
yırtık paketleri esteede çalışan yetkili MNGnin kendisine göndermesini istedi.Bu MNG den gerçi başıma gelen ilk olay değil.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...