Gönderen Konu: JOYTÜRK (Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden 4 aylık temel tiyatro eğitimi)  (Okunma sayısı 993 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tarbah

• Usta Kampanyacı
JoyTurk’ü sürekli takip ederseniz Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden 4 aylık temel tiyatro eğitimi kazanarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.
JoyTurk muhteşem hediyeler kazandırmaya devam ediyor. JoyTurk'ü sürekli takip ederseniz Sadri Alışık Kültür Merkezi'nden 4 aylık temel tiyatro eğitimi kazanarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.
Programın Amacı 

Oyuncu olmayı hedefleyen katılımcıları bilinçli ve ciddi bir eğitim süreci neticesinde tam donanımlı bir şekilde yetişmelerini sağlayıp sanata ve kültüre kazandırmak. Sadece yetiştirmekle kalmayıp katılımcıların kendi yeteneklerini sergileyebileceği alanları açmak (Tiyatro – Sinema – TV) bu alanlarda rol oynama sorumluluğunu vermek ve sonucunda da yaşanacak mutluluğu ve gururu beraber paylaşmak.
Programın İçeriği 

Program geniş kapsamlı olup oyuncu olmak isteyen katılımcıya; 
- Kendini fark etmeyi sanatsal yanını ortaya çıkarmayı,
- Yaratıcılığını ve hayal gücünü çalıştırmayı ve kuvvetlendirmeyi, 
- Hayata daha derin ve daha hassas bakabilmeyi,
- Vücudunu kullanabilmeyi,
- Etkili ve güzel konuşabilmeyi,
- Oyunculuk potansiyelini geliştirmeyi öğretir. 
Başarıya giden yolda disiplin, sevgi, özveri ve neşenin birbiriyle harmanlanarak sunulduğu keyifli bir eğitim sürecini içerir.
Program Kapsamındaki Dersler 

- Sahne Bilgisi ve Uygulaması 
- Rol Çözümlemesi 
- Diksiyon 
- Hareket – Mim 
- Tiyatro Tarihi
Eğitmenler 
Aslı Narcı, Aydan Burhan, Biket İlhan, Bülent Develi, Çolpan İlhan, Emre Narcı, Engin Gürmen, Erol Keskin, Galip Erdal, Gülsen Tuncer, İpek Tuzcuoğlu, Kerem Alışık, Kemal Başar, Murat Atak, Nihat Alpteki, Süeda Çil, Tamer Güler, ToronKaracaoğlu

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı DEMO

• Usta Kampanyacı
Tarbah çok güzel bir kampanya bulmuşsun. Forumda böyle kampanyalar az çıkıyor. İlgilenen arkadaşlar için güzel fırsat. Kutluyorum. :)
🎁 Kazan: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin