Gönderen Konu: Falım - Stressiz Şehir (13.11.2014)  (Okunma sayısı 11940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hemstrem

• Acemi Kampanyacı
  • **
Falım - Stressiz Şehir (13.11.2014)
« : 15 Ekim 2014, 17:13:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Falım Stressiz Şehir Katılım Koşulları

Falım Stressiz Şehir 13.10.2014 – 13.11.2014 tarihleri arasında, 4 haftalık olmak üzere toplamda 2 dönemden oluşarak Türkiye genelinde yayınlanacaktır.

Projenin ana konusu; Falım’ın sloganı olan “Her gün Bi Falım Stressiz Başım”dan yola çıkarak stresli karakterlerin olduğu şehrin kullanıcılara verilecek çeşitli görevlerle stressiz hale getirilmesi üzerine kurgulanmıştır. 

Falım Stressiz Şehir’de 5 bölge yer almaktadır. Her şehirde 10 stresli karakter olmak üzere olmak üzere toplamda 50 stresli karakter bulunmaktadır. Buna göre kullanıcılar stresli karakterlerin olduğu bu şehri stressiz hale getirmek için 5 bölgedeki bu stresli karakterleri bulup o noktaya Falım zarf paketi yerleştireceklerdir.

Kullanıcılar stresli karakterleri bulamadıklarında karşılarına çıkacak toplam 3 ipucu ile stresli karakterleri bulmaya çalışacaklardır.

Kampanyaya katılım, oyun oynamaktan günde 5 ve stresli karakter bulmaktan günde 50 olmak üzere günde toplam 55 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kullanıcılar her gün istedikleri kadar oyun oynayabilir ve kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanabilirler. Ancak, günde 5 oyundan 5 çekiliş hakkı ve her oyunda da maximum 50 stresli karakter bulmaktan günde 50 ilave çekiliş hakkı olmak üzere günde genel toplamda 55 çekiliş hakkı kazanabilirler. Bu çekiliş sonrasında kazanan kişiler ödüllendirilecektir.

Türkiye genelinde, belirtilecek çekiliş kampanyası süresince katılımcılar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  adresli internet sitesi üzerinden Ad, Soyad, Adres, Cep telefonu numarası yazarak katılabileceklerdir.

Üyelik, çekiliş kampanyası ve sitedeki işlemler ücretsizdir, 18 yaşından büyük ve isteyen herkes katılabilir. Başkaca ve ticari bir koşul yoktur.

Ödüller

1. Dönem çekiliş sonucunda 1 kişi Samsung Cep Telefonu Galaxy S5, 1 kişi HP Notebook J0Y13EA, 2 kişi Sony 32” LED TV, 2 kişi Samsung Tablet ve 30 kişi 365 adet Falım Sakız kazanabilecektir.

2. Dönem çekiliş sonucunda 1 kişi Samsung Cep Telefonu Galaxy S5, 1 kişi HP Notebook J0Y13EA, 2 kişi Sony 32” LED TV, 2 kişi Samsung Tablet ve 30 kişi 365 adet Falım Sakız kazanabilecektir.

Her bir çekiliş kampanyası döneminde bir kişi, birden fazla ödül kazanamaz. Ödüller, kazananların adreslerine, kargo yolu ile ücretsiz gönderilecektir.
Çekiliş katılımcılarının gerçek bilgileri; gerçek bir ad, soy ad, adres, telefon numarası bilgileri ile çekiliş kampanyasına katılmış olmaları şarttır. Geçici, yanıltıcı veya sahte bilgileri ile çekiliş kampanyasına katılan kullanıcıların, şifreleri çekiliş kampanyasına dahil edilmez.
Katılımcılar tarafından doldururan formlar, teknik yetkililer tarafından incelenerek, çekiliş kampanyası konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olanlar dikkate alınacaktır.
Kent Gıda Mad. San. ve Tic. A.Ş., Lamba Dijital ve Deniz Ajans çalışanları çekiliş kampanyasına katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir.
Katılımcı, siteye gönderdiği bilgilerin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve metin iletemez.
Kampanyaya sadece Türkiye sınırları dahilinde mukim kullanıcılar katılabilir, yurtdışından yapılan katılımlar çekilişe dahil edilmeyecektir.
Kent Gıda Mad. San. ve Tic. A.Ş. ve Lamba Dijital, çekiliş kampanyası dönemleri boyunca ve sonrasında, çekiliş kampanyası sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen bilgi, işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, çekiliş kampanyasının bütün çekiliş kampanyası verilerini ve ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir.
Her çekiliş kampanyası dönemi için sonradan belirlenecek detaylı çekiliş kampanyası şartları sitede yayınlanacaktır.
Çekiliş kampanyasına katılan herkes çekiliş kampanyası şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı koliba

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Falım - Stressiz Şehir (13.11.2014)
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2014, 21:10:57 »
Oynarken ben stres oldum yahu :D

Çevrimdışı f_y

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2014, 21:34:48 »
Oynarken ben stres oldum yahu :D
1 kere olsun bitireyim derken boynum tutuldu sıkıntıdan  >:(
Hiç mi hiç sevmedim oyunu  >:(

Çevrimdışı karatren57

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2014, 21:38:42 »
Bence dikkati arttıran bir oyun sabırlı olanlar kazanacak gibi.Tabi biraz da şans lazım... 8) ;) :D

Çevrimdışı karatren57

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2014, 22:09:23 »
Ben hepsini bitirdim de nerde olduğunu hatırlamıyorum.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2014, 22:19:53 »
sonunda ya bitirdim 5.bölümde işleyişi anladım iyimi süperim  ;D

8 soru çember çizin onun içinde 2 soru çemberin en dışına ve en uç noktalarda çıkıyor genellikle
yardımları harcamamaya dikkat 4.bölüm çok kötü
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2014, 22:59:27 »
hergün mü oynamak gerekiyor hiçbişey anlamadım bu konu hakkında.yoksa kampanya süresinde bir kere oynasak yetiyor mu?

Çevrimdışı sivrimon

• Usta Kampanyacı
  • ertu
    • Sevginin Kiymetini Bilenler
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2014, 01:30:03 »
çekiliş işi başlı başına sans sürekli oynayip beynimi yormama gerek yok cıkacagı varsa tek haklada cıkar :D

Çevrimdışı FATRUM

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 16 Ekim 2014, 02:41:30 »
çekiliş hakkımızı nereden öğreneceğiz

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #9 : 16 Ekim 2014, 02:51:00 »
"Durakta kendini yelleyen adam " ben olurdum. :D
Beş dakikada değişir bütün işler.