Anket

Fiyatı Nasıl Buldunuz ?

Kampanyadan Yararlandım
3 (37.5%)
Kampanyadan Yararlanmadım
5 (62.5%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: 3Kg Çiğ Köfte (ACILI Çiğköfte)+SOS+20Lavaş ÜCRETSİZ KARGO N11 13,90 TL  (Okunma sayısı 3249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cigkofte

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.cigkofte.co
    • Online Çiğköfte Satış Yeri

NOT: Alışverişinizde Kullanılmak Üzere 11 TL indirim kuponu yüklü hesap verilecektir.İsteyenler özel mesaj yolu ile yazsınlar.Bu kampanya 1 EYLÜL Tarihine kadar geçerlidir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3 x 1 Kg'lık ACILI Vakumlu Ambalajdadır.(1 KG + 1 KG + 1 KG şeklinde vakum)
20 Adet Lavaş
200 ml Sos

İçindekiler:Bulgur, İsot, Pul Biber, Karabiber, Tuz, Kimyon, Köri, Safran, Karanfil, Zencefil, Kişniş, Sumak, Ceviz İçi, Badem, Biber Salçası, Domates Sosu, Bitkisel Yağ

Ürün fiyatı içinde yeşillik dahil değildir. Adresecigkofte.com'da yeşillik sevkiyatı yapılmamaktadır.
Resim temsilidir. Çiğ köfteler vakumlu ambalaj içerisinde gelmektedir. Çiğ Köfteler sıkımlar halinde değildir, sıkılması gerekmektedir.

TESLİMAT BİLGİSİ : Saat 14.00'a kadar verilen siparişler,aynı gün kargoya verilir. Teslimat süresi İstanbul içi ortalama 1 İş günü, diğer bölgeler için ortalama 1-3 İş günüdür.

Çiğ köftelerimiz Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın 08/06/2011 tarih ve G34-8633 İşletme Kayıt numaralı işyerinde üretilmiştir.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip tesislerde el değmeden üretilen etsiz çiğ köftelerimiz, şubelerimize yüksek bariyerli vakumlu ambalarda sevkedilmektedir.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2014, 18:06:04 Gönderen: adresecigkofte »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  4 KG ÇİĞKÖFTE KARGO KDV DAHİL 24 TL

Çevrimdışı Cigkofte

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: 2 KG ÇİĞ KÖFTE 17,90 (KARGO ÜCRETSİZ)
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2014, 12:55:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bu paketimizi alacak kişiye n11 hesap verebilirim 11 TL İNDİRİM KUPONU 3Kg Çiğ Köfte (ACILI Çiğköfte)+SOS+20Lavaş Alacağınız fiyat 13,90 tl olur kupon 1 eylüle kadar geçerlidir alacak kişiler pm atabilir
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  4 KG ÇİĞKÖFTE KARGO KDV DAHİL 24 TL

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
acısız seçenek yok sanırım? hani en azından 1 kg ı acısız olabilir mi acaba?

Çevrimdışı Cigkofte

• Acemi Kampanyacı
  • **
acısız seçenek yok sanırım? hani en azından 1 kg ı acısız olabilir mi acaba?
Yaz ayları dolayısıyla acısız çiğköfteler kargo sürecinde bozulabiliyor bu yüzden acısız satışı yapmamaktayız.

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
aldım, umarım bozulmadan ulaşır.. teşekkürler..

Çevrimdışı Cigkofte

• Acemi Kampanyacı
  • **
Endişe etmeyin bozulma problemi olmaz.Nasıl paketlendiğini görünce şaşırcaksınız :)

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
Endişe etmeyin bozulma problemi olmaz.Nasıl paketlendiğini görünce şaşırcaksınız :)

evet gayet güzel paketlenmiş olarak geldi, çok teşekkürler..

Çevrimdışı Cigkofte

• Acemi Kampanyacı
  • **

evet gayet güzel paketlenmiş olarak geldi, çok teşekkürler..
Biz teşekkür ederiz efendim bizi tercih ettiğiniz için çiğköfte siparişi vermeden adresecigkofte.com canlı destek hattındayım ben benimle iletişime geçiniz kupon indirim varsa sizinle paylaşalım :)

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
1kg çiğköfte 20-25tlye satılıyor. Ben de verdim sipariş kilosu 5TLye geldi :) Daha önce de almıştım. Lezzet olarakta gayet iyi.

Çevrimdışı mustafa11

• Acemi Kampanyacı
  • **
kapıda odeme varsa sonra alcam ?