Gönderen Konu: blog konusunda yardım  (Okunma sayısı 850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
blog konusunda yardım
« : 29 Temmuz 2014, 14:47:02 »
Arkadaşlar bir arkadaşımın eğitim ve çocuk gelişimi üzerine bir blogu var ancak blogda çok fazla eksik var. Kendisi de  blog işlerinden pek anlamıyor. Blog konusunda tecrübe sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ediyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

blogun adresi bu. gfc, bloglovin ve daha fazla neler yapılabilir, nasıl yapılabilir. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: blog konusunda yardım
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2014, 15:20:24 »
Arkadaşlar bir arkadaşımın eğitim ve çocuk gelişimi üzerine bir blogu var ancak blogda çok fazla eksik var. Kendisi de  blog işlerinden pek anlamıyor. Blog konusunda tecrübe sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ediyor.

blogun adresi bu. gfc, bloglovin ve daha fazla neler yapılabilir, nasıl yapılabilir. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  tum sıteyı okusun uygulasın... bısey kalmaz baska zaten...yıne de sorusu olursa blogumda maıllerım var bana ulassın... tarz belırlesın en once ama...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: blog konusunda yardım
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2014, 15:24:08 »

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  tum sıteyı okusun uygulasın... bısey kalmaz baska zaten...yıne de sorusu olursa blogumda maıllerım var bana ulassın... tarz belırlesın en once ama...

iletiyorum kendisine teşekkürler