Gönderen Konu: Turkcellin yeni uygulaması  (Okunma sayısı 850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TRBOZGUR

• Usta Kampanyacı
Turkcellin yeni uygulaması
« : 24 Temmuz 2014, 21:50:30 »
Arkadaşlar yıllardır turkcellden hizmet almaktayım. Son zamanlarda yaptığı saçma sapan işleyişten sonra iyice kabak tadı vermeye başladı. Buraya yazmamın sebebi turkcelli olan arkadaşların dikkatli olmasıdır. Kesinlikle müşteri memnuniyeti firmada yok.
Dün kandil olması sebebiyle ve hattımda her yöne 1000 sms hakkımın olduğu halde telefonumdaki kişilere mesaj çekmeye karar verdim. Bir mesaj yazdım normal boyutu 2 mesaj boyutunda ve 10 kişiye yolladım aynı mesajı sonrasında bir baktım tl düşmeye başladı. hattımı online işlemlerde incelediğimde ise gönderilen 10 mesajın 4 ü normal şekilde paketten gitmiş diğer 6 tanesi mms şeklinde gidip her seferinde 0,90kr toplamda 5,40tl ücret kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana ısrarla mms gönderdiniz diyor hayır diyorum sonuca ulaşamıyoruz. ücretin iadesini istiyorum diyorum. kesinlikle böyle bişey iade olmaz diyor. üst merciye bağlayın diyorum o da aynı şeyleri anlatıp duruyor. Konuyu şikayetvar.com sitesine yazdım ordada standart cevap verildi. Yani anlayacak olduğunuz toplu sms çekerken turkcellde dikkatli olun. haberiniz olmadan tl leriniz gidebilir.

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Turkcellin yeni uygulaması
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2014, 03:47:34 »
banada kandil diye sadece turkcellilere 100 mü bin mi neydi MMS geldiydi.