Gönderen Konu: 0212 914 12 36 dan arandım  (Okunma sayısı 3719 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cembik

• Usta Kampanyacı
  • yaşadığının farkında mısın?
0212 914 12 36 dan arandım
« : 23 Mayıs 2014, 11:56:11 »
Kadının ne dediğini bile anlamadım seri bir biçimde konuşup sağlık sigortanız var iptal mi edelim devam mı edelim dedi bende öyle bir şey hatırlamıyorum ama iptal edilsin dedim. iptal belgeleriniz ve 290 tl. lik ödeme bildiriminizi bu adrese gönderiyorum doğru mu dedi?
 Bir saniye ne 290 ı dedim 444 bla bla dan arkadaşımız aramış onay vermişsiniz sesli onayınız var dedi hayır hanımefendi dedim o arada işyerinin telefonu çaldı siz müsait değilsiniz sanırım mesai bitimini söyleyin o zaman arayım dedi. hayır şu işi bi çözelim dedim teşekkür eder iyi günler dileriz dedi ve dıt dıt sesleriyle başbaşa kaldım.
Bu ne şimdi?

Bu arada aradıklarını hatırladım hayır demiştim ısrarla. ambulans 10 dakikada kapınızda olacak dedi ben zaten yaşadığım yerde 10 dakikada hastaneye gidebiliyorum özel hastanenin en yakınıda yarım saat uzaklıkta diyip reddetmiştim. o zaman da derdimi zor anlatmıştım şimdi anlatamadım bile kadın beni hiç dinlemedi ve tc nomu adresimi biliyor bu nasıl sahtekarlık ben hiç bir hizmet almadım ki ödeyim o parayı? ne yapmalıyım?

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
Ynt: 0212 914 12 36 dan arandım
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2014, 12:12:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kadının ne dediğini bile anlamadım seri bir biçimde konuşup sağlık sigortanız var iptal mi edelim devam mı edelim dedi bende öyle bir şey hatırlamıyorum ama iptal edilsin dedim. iptal belgeleriniz ve 290 tl. lik ödeme bildiriminizi bu adrese gönderiyorum doğru mu dedi?
 Bir saniye ne 290 ı dedim 444 bla bla dan arkadaşımız aramış onay vermişsiniz sesli onayınız var dedi hayır hanımefendi dedim o arada işyerinin telefonu çaldı siz müsait değilsiniz sanırım mesai bitimini söyleyin o zaman arayım dedi. hayır şu işi bi çözelim dedim teşekkür eder iyi günler dileriz dedi ve dıt dıt sesleriyle başbaşa kaldım.
Bu ne şimdi?

Bu arada aradıklarını hatırladım hayır demiştim ısrarla. ambulans 10 dakikada kapınızda olacak dedi ben zaten yaşadığım yerde 10 dakikada hastaneye gidebiliyorum özel hastanenin en yakınıda yarım saat uzaklıkta diyip reddetmiştim. o zaman da derdimi zor anlatmıştım şimdi anlatamadım bile kadın beni hiç dinlemedi ve tc nomu adresimi biliyor bu nasıl sahtekarlık ben hiç bir hizmet almadım ki ödeyim o parayı? ne yapmalıyım?

tc nizi adresinizi nerden biliyor ben böyle bişi okumuştum dolandırıcılık diye hatırlıyorum

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2014, 12:13:42 »
tam dolandırıcılık diyecektim ki tc ve adres biliyor yazmışsın.önceden arayan kişiye vermişmiydin bu bilgileri
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı mavilim

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2014, 12:15:37 »
bu olaya benziyor
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı karas

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2014, 12:52:51 »
uzak dur bosver :D

Çevrimdışı cembik

• Usta Kampanyacı
  • yaşadığının farkında mısın?
« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2014, 09:30:23 »
Resmen yüzüme kapattı zaten, anladığım kadarıyla benden onay koparmaya çalışmış hiç bir hak idda edemez dediler imzam yok. tc no ve adresimi telefonda kimseye vermem daha önce de vermemiştim muhtemelen gsm operatöründen alınmış bilgiler dediler. bir de anlaşılmaz konuşuyor ki ben anlamadan dinlemeden he diyim. aman diyim dikkat edin!

Çevrimdışı bluefighter

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2014, 10:41:32 »
herkese mrb

aynı numaradan aynı şekilde bende arandım,numarayı google dan aratınca yazınızla karşılaştım.aynı hikayeleri bana da anlattı aynı şekilde telefon kapandı,sonra tekrar aradı.taahhütü bozmaktan dolayı 1290 lira bedel çıkardı kendi kendine :)belki hergün kampanya, kredi kartı,ttnet,digitürk vs... gibi kurumlardan aranan biriyim ve bugüne kadar hiçbirşeye onay vermedim telefondan ve taahhütte bulunmadım...kadının masalları dinledikten sonra yok kardeşim öyle bişey dedim ve hemen şikayette bulanacağımı belirttim...inş birilerinin canı yanmaz bu işlerden dolayı...