Gönderen Konu: Adamlar Bizi Dışlamış  (Okunma sayısı 3013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Adamlar Bizi Dışlamış
« : 14 Ocak 2014, 23:11:04 »
Alıntı
#SiaiGrupTürkiye
Bazı özel hediyelerimiz Daimi Takipçilerimize özel olmakla birlikte,sadeceyarışma ve çekilişleri takip edenler bundan yararlanamayacaklardır

Çokta fifi!!  ;D ;D

Takibi bırakıyorum hemen.. Kampanyacı hareket engellenemez!!
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Ynt: Adamlar Bizi Dışlamış
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2014, 23:48:57 »
 :o ;D

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2014, 23:52:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Alıntı
#SiaiGrupTürkiye
Bazı özel hediyelerimiz Daimi Takipçilerimize özel olmakla birlikte,sadeceyarışma ve çekilişleri takip edenler bundan yararlanamayacaklardır

Çokta fifi!!  ;D ;D

Takibi bırakıyorum hemen.. Kampanyacı hareket engellenemez!!

yazmayı öğrensin önce kaç tane twitinde yazım hatası var

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2014, 21:40:06 »
arkadaşlar dün akşam bu firma ile epey hararetli bir tartışma yaşadım.  Bir firmadan kazandığım ve geldiğini , kazandığım firma görsün diye paylaştığım bir fotoğrafı benden almışlar ,kendi sayfalarında ,üzerine de " işi gücü kampanyalara katılmak olan kişiler katılmasın diye" yazarak  paylaşmışlardı.bende takip de olduğum için bakayım ne fotosu bu dedim ki benim paylaştığım bir fotoğraf çıktı.

ve bastırmamla hem yazı değişti hem foto kalktı ama pişkinlikten de ,gereksiz ve saygısız yazılarla da  hem beni hemde forumdan bir arkadaşımızı daha deli ettiler.
ben engelledim,şikayet ettim ama görüyorum ki bir çok katılan ve noluur noluur diyen forumdaşlarım var. Bugün benim fotoğrafım alınır ve ben problem çıkarmakla suçlanırım yarın size olur.
Benden uyarması gerisi size kalmış!

yazılanlardan örnekler ;
#SiaiGrupTürkiye ©✗ ‏@SiaiGrup  21 sa.
  bilmeden konuşuyorsunuz ve boş konuşuyorsunuz şu anda, kimsenin şahsına özgü resim paylaşmadık biz.
 kişilere ve şahsi suratlara ait olmadıkca her resmi yayımlama hakkımız vardır, patent ve tellif hakkı olmadıkça;) iyi akşamlar;))
çok fazla konuşuyorsunuz farkındasınız değilmi? Kuralımız bu baska bir sorunuz yoksa iyi akşamlar

#SiaiGrupTürkiye ©✗ ‏@SiaiGrup  21 sa. insanlar malesef böyledirler menfeat söz konusu ve kurallar varsa sizdende kötüsü olmaz;))

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2014, 21:48:16 »

Bu ne seviyesizliktir " işi gücü kampanyalara katılmak olan kişiler katılmasın diye"  ifade kullanan biri gelmiş bizi aşağılıyor kendi seviyesi süper ya...

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2014, 21:49:29 »
Katılıp pirim vermeyin.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2014, 22:30:39 »
Ben ta bu konuyu açtığım zaman her etkinliğini sildim ve takipleri bıraktım.. Ama bir çok arkadaşımız halen katılmaya devam ediyor..
Şunu düşünün ödül olarak kullanılmış cep telefonu veriyorlardı, katılanlardan bazılarına iş teklifi sunup duruyorlardı.. Sonradan akıllı saat ödül vereceklerini söylediler.. Sizce ne kadar güvenilir?? Sözde güvenlik firması.. :D
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı gunebakan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2014, 20:59:19 »
dahası var arkadaşlar !!

bir yarışmacıyı da senin mailin elimizde ip adresinden seni bulup hakkında dava açacağız diye tehdit ediyorlar ya  >:( >:( >:( >:(

iyi ki adamlarla iletişimde bulunmamışım

tehdit ,şantaj  mafyamıdır nedir yahu  :o :o :o

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2014, 21:19:17 »
Şimdi de her dakika RT istediği için, takip etmeyen ama timeline'ı RTler ile dolan bir arkadaşı sinir etmişler: Seviyeye dikkat, ben zaten takipçisi de değildim okuyunca bunları direkt spamı bastım!
@SiaiGrup dk başı göderi atmayın aynı şeyi katıldık işte illa takibi bırakalımmı.
@Levent_Aktas ne atacağımızı hangi dakika atacağımızı size sormamız gerektiğini bilmiyorduk beyfendi özür dileriz.
@Levent_Aktas siz zahmet etmeyin ben kurtardım sizi o zahmetten.
@SiaiGrup zaman tünelini aynı rt muhabbetıne boguyorsun gunde bir tane atılır ıkı tane atılır ne zaman baksam rt yap bilmem ne yap +
@Levent_Aktas anlasıldı neden içinizin acıdığı
@Levent_Aktas baska yarısmalara katıldığı için bizim yarışmamıza iştirak edemeyen timelinesi yarışma rt leriyle dolu bi yarışmacı ;))))
@SiaiGrup medyayla ilgilenin nerde görülmüş saniye de bir rt yap takip et bilmem ne kazan ..
@Levent_Aktas hastağ çalışmasını öğrenin öyle görüşelim işinize bakın. Bilmiyorsanız buyrun gelin eğitim verelim size.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2014, 21:39:57 »
ya bunlar fena halde ali kıran baş kesen olmuşlar. yapabileceğimiz hiç bir şey yok mu ?

kendi şahsıma takibi bıraktım,engelledim ve spamladım.ayrıca onların tweetlerini rt edenleri de hiç kusura bakmasın listemden siliyorum. başka yapılacak bir şey var mı ?