Gönderen Konu: Kipa AVM-10 kişiye 200₺ değerinde hediye kartı-İzmir (22.11.2018)  (Okunma sayısı 217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4135
24 Kasım Öğretmenler Günü için, 10 şanslı kişinin Kipa Marketler'de kullanabileceği 200₺ değerinde hediye kart kazanacağı yarışmamız için yapmanız gerekenler:
🚶‍♂🚶‍♀Balçova Kipa AVM veya Çiğli Kipa AVM’yi ziyaret edin, ✅💯Yerleştirilen tahtalar üzerinde kelimeleri doğru sıralayarak cümleleri tamamlayın, 📲💌Tahta üzerinde doğru tamamladığınız cümlenin FOTOĞRAFINI #kipadaöğretmenlergünü HASHTAGİ İLE STORY'NİZDE PAYLAŞARAK, BU STORY'İ @kipaalisverismerkezleri INSTAGRAM HESABINA ÖZEL MESAJ ATIN
🎁🛍200₺ değerinde hediye kart kazanın!

Kipa AVM’lerde Öğretmenler Günü Yarışması
 
1. Katılımcıların, @kipaalisverismerkezleri Instagram hesabını takip etmeleri gerekmektedir.
2. Yarışma yalnızca @kipaalisverismerkezleri Instagram hesabında olacaktır ve Instagram hesabından katılımlar geçerli sayılacaktır.
3. Katılımcılar, Balçova Kipa AVM veya Çiğli Kipa AVM’yi ziyaret ederek, konumlandırılan tahtalar üzerinde doğru cümleyi oluşturup, tahta üzerinde doğru tamamlanan cümlenin fotoğrafını çekerek, kişisel Instagram hesabınız üzerinden Story paylaşıp, bu storyi @kipaalisverismerkezi hesabına özel mesaj gönderdiği taktirde yarışmaya katılmış olacaklardır.
4. Yarışma 12 Kasım tarihinde başlamış olup 22 Kasım tarihine kadar devam edecektir. Kazananlar 23 Kasım tarihinde Kipa AVM sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
5. Yarışma sonucunda, 5 kişi Balçova Kipa AVM kazanananı, 5 kişi Çiğli Kipa AVM kazananı olacaktır. Ödül, 200₺ değerinde Kipa Marketler’de kullanmak üzere hediye kart olacaktır. Bu hediye çekini kazanan kişilerin, kazandıkları AVM’den kendisinin teslim alması gerekmektedir. Şehir dışı katılımları için kesinlikle kargo yapılmayacaktır. Bu sebeple şehir dışı katılımlar geçersiz sayılacaktır.
6. Yarışma kuralları Kipa Alışveriş Merkezleri Facebook Sayfasında yayınlanacaktır.
7. Kazanılan hediye bir başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.
8.Yarışmaya ancak gerçek kişiler katılabilmektedir. Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır. Katılımcıların, Instagram profil sayfalarının yarışma açıklanana kadar açık durumda olması gerekmektedir. Profilleri kapalı olan yarışmacıların katılımları geçerli sayılmayacaktır.
9. Kipa Alışveriş Merkezleri, yarışma kural ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
10. Hediyeyi kazanan katılımcılar, iletişim bilgilerini telefon mail ve isim soyisim olarak @kipaalisverismerkezleri Instagram sayfamıza özel mesaj ile ileteceklerdir.
11. Yarışma kazananları rastgele çekiliş (random.org) ile belirlenecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"