Gönderen Konu: YTONG Uygulama yarışması  (Okunma sayısı 1379 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8698
    • Her Gün Kampanya
YTONG Uygulama yarışması
« : 22 Temmuz 2008, 09:58:29 »
Ytong; üstün teknolojisi, kaliteli ürünleri ve faaliyetleri ile 45 yıldır Türk inşaat sektörüne, Türk halkına ve ülke ekonomisine hizmet veren, uluslararası bir marka ve kuruluştur.

Güvenilir yapılaşma kadar çevre ve insan sağlığına da katkı sağlayan Ytong; ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu, deprem ve yangın güvenliği, çevre koruması gibi çok önemli konularda çalışmalar yürüten bir markadır. Bilinen bu fayda ve üstünlükleri ile Ytong, modern kentlerin ve prestijli yapıların simgesi olup, ülkemizin dört bir yanında, sanayiden konuta, eğitimden turizme çok farklı alanda kullanılmaktadır.

Sektörel eğitime de önem veren Ytong, yaygın satış sonrası hizmetleri ve uygulama eğitimleri ile müşterilerine bu konularda da kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Ytong Uygulama Ödülleri; ülkemiz yapı kültürüne ve kaliteli yapılaşmaya katkıda bulunmak, yapı malzemelerinin tekniğine uygun biçimde kullanılması yönünde sektörde faaliyet gösteren mimar, yapımcı ve uygulamacıları teşvik etmek ve bu örnek uygulamaların yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacı ile verilmektedir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin