Gönderen Konu: elektrik tasarruf cihazı  (Okunma sayısı 1384 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
elektrik tasarruf cihazı
« : 04 Kasım 2013, 16:24:00 »
Arkadaşlar bu cihazın tasarruf sağladıgını, faturayı düşürdügü söyleniyor hakkaten komşumuz da bizdn çok yakmasına rağmen 38,50 TL geldi bize 61 TL geldi kullanan var mı  nerden alabiliriz bu cihazı?

Çevrimdışı betush

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: elektrik tasarruf cihazı
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2013, 16:31:47 »
nasıl birşeymiş ki hiç duymadım ben.kullanan bilen duyan varsa değerlendirelim biz de
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   izlemeye alır mısınız?

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2013, 16:47:02 »
Direk komşunuza sorsanız?

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2013, 17:27:51 »
Ben elektrik mühendisiyim, çalıştığım kurum üşenmedi piyasadan 5-10 tane çok satan cihazı satın alıp laboratuvarda günlerce devreye bağlı tuttu ve ölçüm yaptı. Netice: Pa-lav-ra...

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2013, 08:43:08 »
evet bende inanmıyorum bence beyaz eşya alırken A++ almak önemli bosch aldım mesela ben bayramda memlekete gittik 20 gün boyunca evde yoktuk fatura geldi işte elektrik 9 tl buzdolabı bir ay içinde o tasarruf cihazları falan yalan  :P

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2013, 09:03:28 »
Mantığımca zaten öyle birşey olsa beyaz eşya firmaları bu cihazları neden mevcut cihazlarına uygulamasın :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2013, 00:59:18 »
bu ay klima çalışmadı fatura düşer diye beklerken 168 tl geldi  >:( bu derece yüksek hiç tahmin etmiyordum şimdi evde yanan lambaları kovalıyorum söndürmek için
olduğu kadar olmadığı kader..

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 06 Kasım 2013, 09:00:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu ay klima çalışmadı fatura düşer diye beklerken 168 tl geldi  >:( bu derece yüksek hiç tahmin etmiyordum şimdi evde yanan lambaları kovalıyorum söndürmek için

son bir iki aydır faturalar aşırı yüksek zaten. hatta fox haber bunu haber yapmıştı, bakanlık da enerji dağıtım şirketinden açıklama istemişti ancak sonra ne oldu takip etmedim açıkçası.