Gönderen Konu: Kampanya Destek bölümü  (Okunma sayısı 2781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Linkinpark_sefa

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
Kampanya Destek bölümü
« : 07 Eylül 2009, 18:15:56 »
Kampanya destek bölümü için kural varmış

* Kampanya konusu açtırabilmek için; son 60 gün içerisinde en az 4 kampanya paylaşmış olmak gerekir.

sonuçta hergün burada onlineyiz.Ve deneyimli kampanyacıyım.mesaj sayımın yeterli oldugunu düşünüyorum.Bu kuralın admin tarafından kaldırılmasını talep ediyorum.Ve kendi şahsıma ait ilk defa istedim 1 destek.İkinci defa 1 şikayetimi dile getirdim buda göz önünde bulundurulursa sevinirim..

[konudışı]beyondparadise senle alakası yok kardeş :) [/konudışı]
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2009, 18:23:57 Gönderen: Linkinpark_sefa »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Değer vermek sadece matematikte işe yarar

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Kampanya Destek bölümü
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2009, 18:26:12 »
Kısaca ben özetlemek istiyorum..

Mesaj sayısı yüzünden neler cektiğimizi bi bilseniz.Destek almak için daha önceden mesaj sayısını yükseltmek adına herkes olur olmadık şeyler yazmaya başladı ve ne yazıkki forumda önemli bir durum bile göremez oldu.

Konu paylaşımını mecbur tutmak istedik cunku artık siteye gelenler buraya konu paylaşmaya değil destek istemeye gelir oldularki sitemizin adı hergundestek değil hergunkampanya.

Bu sitenin devamlılığı ve düzeni için kurulmuş kural.Belki diceksinizki senmi koydun kuralı , hayır ben değil ama olması gerekli olan bu diye düşünüyorum.

Özel mesajlarla destek isteyebilirsiniz bu konuda serbestsiniz.Ve kimin kaç konu açtığını da bıkmadan takip eden arkadaşlarımızında emeğinide es gecmemek gerekir.

Bunlar şahsi değil herkes için gecerli sizin için özel değil.Kampayaları bulup paylaşmaya üyelerimizi teşvik amaçlı daha çok..

Umarım size karşı söylenmiş bir atıf olarak anlamassınız..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2009, 18:45:09 »
msj sayısı problem deil. herkes mesaj sayısını kolayca yükseltebilir.  benden çoook sonra üye olanlar benim  mesaj sayımın 2 katını yaptı. bende istesem mesaj sayımı artırabilirdim ama ne gerek var. mühim olan kampanya paylaşmak.

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2009, 18:57:26 »
diazem kardeş söylencek 1 söz bulamıyorum aslında çok güzel acıkladın haklısın msj sayısını artırmak isteyen 1 cok kişi var ki ben şimdi demycem bana bak ben msj sayısını artırmak icin mi yapıyorum diye hayır tabkide forumun devamlılıgını saglamak icin.Ama ben istesem 4 konuyu basitçe acarım aynı kampanyaları tekrarlarım yada dandik bişe paylaşırım çözüm degil yani bunu vurgulamak istedim şuan.Neyse olmıcak sanırım kendi fikrimi söylemek istemiştim.İlgin için teşekkrler.

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2009, 19:09:44 »
şuanda mesaj sayısını artırmak için deli gibi çalışan çook kişi var.  onlar kendilerini biliyor

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2009, 19:46:24 »
dogrudur.

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2009, 22:19:20 »
Bende kuralları fazla buluyorum ben herkese elimden geldiğince destek veriyorum fakat ben destek istediğimde bi sürü kural karşıma çıkıyor. Benden önce bi çok kişi kampanyayı paylaşmış oluyor benim çok fazla zamanım olmadığından dolayı geç görüyorum kampanyaları ve benden önce açılıyo konular. bu yüzden ben destek isteyemiyorum bana saçma geliyo nerdeyse 1 senedir üyeyim ama yeni üyeler konu açınca destek isteyebiliyoo. Bende bundan sonra herkese destek vermemeye karar verdim belli başlı kişiler olacak onlar kendilerini biliyo zaten  benimde kurallarım var bundan böyle.