Gönderen Konu: EDA'lı SABUN özel isimli sabun- 25 ekim  (Okunma sayısı 871 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turkspice

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • kampanyacı olmak zor zenaaaat miirriiimm
EDA'lı SABUN özel isimli sabun- 25 ekim
« : 22 Ekim 2013, 01:26:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

***ÇEKİLİŞ BAŞLADI !!***
EDA'lı sabun sayfası ile bir takipçimize resimdeki gibi istediğiniz isme özel yapılacak şirin sabunlardan hediye edeceğiz.Kazanmak için yapmanız gerekenler ;
- Eda'lı sabun , Eda pasta kurabıye BURSA ve sayfamız Rengarenk Yarışmalar sayfalarını beğenin.
-Resme tıklayarak resmi açın ve begendim paylaştım yazınız.
- Bu görseli begenip kendi sayfanızda herkese açık olarak paylaşın. Ne kadar cok paylaşım yaparsanız kazanma sansınız o kadar artmaktadır.
Kargo sayfaya aittir.
Çekiliş 25 Ekimde son bulacak, kazanan 26 Ekimde açıklanacaktır. Herkese Bol Şans

« Son Düzenleme: 25 Ekim 2013, 11:23:28 Gönderen: J3askan »

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
"kargo sayfaya aittir" ne demek ki bu? kargo ücreti sizden mi deniliyor ne?  ::)

Çevrimdışı turkspice

• Acemi Kampanyacı
  • **
"kargo sayfaya aittir" ne demek ki bu? kargo ücreti sizden mi deniliyor ne?  ::)

kargo yarısmayı yapan sayfaya aittir tabiki de.

Çevrimdışı turkspice

• Acemi Kampanyacı
  • **
yarın son katılmayan kalmasın

***ÇEKİLİŞ BAŞLADI !!***
EDA'lı sabun sayfası ile bir takipçimize resimdeki gibi istediğiniz isme özel yapılacak şirin sabunlardan hediye edeceğiz.Kazanmak için yapmanız gerekenler ;
- Eda'lı sabun , Eda pasta kurabıye BURSA ve sayfamız Rengarenk Yarışmalar sayfalarını beğenin.
-Resme tıklayarak resmi açın ve begendim paylaştım yazınız.
- Bu görseli begenip kendi sayfanızda herkese açık olarak paylaşın. Ne kadar cok paylaşım yaparsanız kazanma sansınız o kadar artmaktadır.
Kargo sayfaya aittir.
Çekiliş 25 Ekimde son bulacak, kazanan 26 Ekimde açıklanacaktır. Herkese Bol Şans