Gönderen Konu: turkuazoo mu istanbul akvaryum mu  (Okunma sayısı 3672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
turkuazoo mu istanbul akvaryum mu
« : 13 Ekim 2013, 16:16:59 »
taksim de kalacağız bayramda..kızımızı dev akvaryumlardan birine götürelim istiyoruz.fiyat ,ulaşım ve büyüklük açısından ben tavsiyelerinizi bekliyorum..bir de bayramda 4 gün istanbul da nereye gidilir?forumistanbul nasıl bir yer?

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: turkuazoo mu istanbul akvaryum mu
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2013, 17:29:07 »

Floryadaki çok güzel ve büyük ama bende izmitten gittiğimden  taksime mesafesini bilemiyorum
digiturk abonelerine bilet indirimi uyguluyorlardı hala devam ediyormu bilmiyorum. Oraya gidersen bide kaplumbağaya isim bulma yarışlması var formla birlikte bileti zımbalayıp katılım yapılıyor.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2013, 20:09:45 »
forum istanbul çok güzel bir yer ancak her daim mahşer kalabalığı var. gezeyim derken burnundan geliyor insanın. turkuazoo bayramda %50 indirimli galiba bi araştırın derim.

Çevrimdışı nur_568

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2013, 00:19:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
taksim de kalacağız bayramda..kızımızı dev akvaryumlardan birine götürelim istiyoruz.fiyat ,ulaşım ve büyüklük açısından ben tavsiyelerinizi bekliyorum..bir de bayramda 4 gün istanbul da nereye gidilir?forumistanbul nasıl bir yer?

bence vialand a gidin

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2013, 10:21:46 »
forum istanbul çok güzel bir yer ancak her daim mahşer kalabalığı var. gezeyim derken burnundan geliyor insanın. turkuazoo bayramda %50 indirimli galiba bi araştırın derim.
teşekkürler..çocuklara indirimliymiş.çok güzeldi.boğaz turu yaptık,dönüşte de darıca hayvanat bahçesine gittik..

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2013, 11:25:24 »
teşekkürler..çocuklara indirimliymiş.çok güzeldi.boğaz turu yaptık,dönüşte de darıca hayvanat bahçesine gittik..

rica ederim zamanınızın iyi geçmesine sevindim :)