Gönderen Konu: gnctrkcll  (Okunma sayısı 873 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
gnctrkcll
« : 22 Ağustos 2013, 15:11:26 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Merhaba arkadaşlar,

Temsilci seçim süreci ardından  Turkcell'de staj yapmak üzere İstanbul'a geldik. Can, Direnç, Rabia, Sibel ve Turkcell ekibi ile bol bol yeni fikirler üzerine çalışıp kafa patlatıyoruz. Her yoğun günün ardından da İstanbul'daki evimiz Republika Academic Aparts'a doğru yol alıyoruz. Republika Academic Aparts'ta açık yüzme havuzundan spor salonuna, kuaförden oyun alanlarına kadar bize özel tasarlananmış mekanlar var. Malum her günümüz burada geçiyor. Bir çok yeni arkadaş edindik. Anne yemeklerine yakın tatta yemekler yiyor, spor salonunda eritiyoruz. Arada pilates eğlencesi de cabası :) Kısacası bizim gibi gençlerle hem ev sıcaklığında hem güvenli bir ortamda  keyifli saatler geçiriyoruz.

Ben de Istanbul'da okuyan, bu yıl üniversiteyi kazanan gnçtrkcll'li arkadaşlarım da Republika Academic Aparts'ı tanısın istedim. "Yakınlarda ailemle  okula bakmaya, ev tutmaya Istanbul'a geleceğiz ama nerede kalacağız ,?" diyenlere bir önerim var:  Istanbul'a geldiğinde Republika Academic Aparts'a gelip ailenle 1 gece konaklamak istemez miydin? O zaman tek yapman gereken videomuzu çok dikkatli izleyerek anket sorusuna doğru cevabı vermek... Sorumuz biraz şaşırtmacalı ama çok zor değil.  Hemen ilk 20 gnçtrkcll'liden biri ol ve Republika Academic Aparts'ta seni misafir edelim.

Hadi sen de katıl, bekliyorum! :)

SEVGİLER,
KARİYER TEMSİLCİSİ KAAN