Gönderen Konu: Durance Türkiye  (Okunma sayısı 961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
Durance Türkiye
« : 13 Ağustos 2013, 14:12:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Hediye etkinliğimiz başlıyor!!!!!!!!!! 1 Facebook 1 Twitter takipçimize Vanilya-Ylang Banyo Tuzu hediye ediyoruz!!!!!
Lutfen sartlari tam okuyunuz...
Bu GÖNDERİYİ VE SAYFAMIZI BEĞENİP PAYLAŞAN, RT EDEN ve WEB SİTEMİZE üye olanlar BU HEDİYEYİ KAZANACAK!!!!

1 Facebook 1 twitter takipçimiz YAPILACAK ÇEKİLİŞLE kazanacak!

Lutfen sartlari tam okuyunuz...
Bu GÖNDERİYİ VE SAYFAMIZI BEĞENİP PAYLAŞAN, RT EDEN VE WEB SİTEMİZE KAYIT OLAN TAKİPÇİLERİMİZ BU MUHTEŞEM HEDİYEYİ KAZANMA ŞANSI YAKALAYACAK! yarışmamızın 1 Facebook 1 Twitter olmak üzere 2 KAZANANI OLACAK!!!

Degerli takipcilerimiz.. Sizleri Butiklerimizde ve Satış Noktalarımızda birbirinden keyifli hediyelik ürünler, mis gibi parfümler, ev parfümleri, sabunlar, kişisel bakım ürünleri bekliyor.
Butiklerimize özel hediyeli alışverişlere bayılacaksınız! Ayrıca istediğiniz zaman Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Sizleri de hem tanışmak hem de bu güzel hediyeli satışlardan faydalanmanız için Butiklerimize bekliyoruz.

Çevrimdışı BayanProfesor

• Usta Kampanyacı
  • Beynini ''hobi'' olarak kullanan insanlar var.
Ynt: Durance Türkiye
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2013, 17:56:13 »
panyo tuzunun ne oldugunu bilmeyen tek kampanyacı olarak tarihe geçmek istiyorum :D
Güneşin batışını romantik sayanlar , doğuşunun aşk olduğunun farkında olmayanlardır....

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: Durance Türkiye
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2013, 19:12:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
panyo tuzunun ne oldugunu bilmeyen tek kampanyacı olarak tarihe geçmek istiyorum :D

ben de bilmiyorum rahat olabilirsin  :D