Gönderen Konu: OMO 1.dönem  (Okunma sayısı 2223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isolayn

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
OMO 1.dönem
« : 06 Haziran 2013, 09:26:58 »

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: OMO 1.dönem
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2013, 09:38:31 »
KETTLE kazananlar yok ???
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2013, 09:38:56 »
Çamaşır Bakım Hediye Paketi
Ramazan YıldırımSoner NacarYeliz AktanSongül KurtDilek GürbakarDilek YiğitArzu YılmazRuveyde KayaAslı Taşkın İzmirAysun Çiğdem CızıkElif NurayFatimi AkmanFatma TosunŞengül ÖnanNezaket EğriboyungilYasemin AydınÇiğdem EmeksizMeryem KorkmazÖzgür KayaRabia Yaren GüneşIsmethan VarMurat AktaşElçin KaraBerk ŞahinNihat ÖzyılmazAli BuğdayEngin BilgetekinKöksal UzunSelim ÖzyılmazSevim MetinAyşe DenizŞule KuşcuEtem KayaVolkan KorkmazHip HippieEbru YükselAsiye SeyisEsat ÇağlayanAzra Sude ÖzalpMustafa ÖzkanAsmin ÖztarhanElif Savci ÖztarhanHatice SarıdoganÖzlem CingözKenan CızıkMünire AktaşAli ÇakarOzlem GuvenTuba Çelik TekinZeynep KoçSerpil AltindağNecdet DicleKalender YasanYüksel ÖzdemirŞükran Kırıştıoğlu YanıkEymen OKNurcan ÖztürkDilek ÇolakGanime GemiciKenan GüzeyGürhan VarMusa ÖyünçDoğan-Aslı İzmirHasan Hüseyin Uryangünay SağlamHasan OkYusuf KirciHalide AkmanAbdi SoyupakSebahattin Gürol DemoğluHalil İbrahim AcarNurcan Defne KesiciBeyhan GürbüzAhmet YükselYasemin Çavuş AteşTuna OnurPınar BolNihann IrmakAise GürlynGülşah Meleksu Masal YetişkinDöne GüngörOsman KurtEşref InceFaik ArslanÖzlem ŞahinEbru ÖzbaysarMurat ErsesSultan AslanNeslihan YılmazErkan GünaySabiha ÇakıcıEsin Güneş GüneşBşra KampanyBtl HnMelek AngünTc Tarık TcRüveyda Türk CanNurgül FatihO Kampan YaIsmail Yılmazemine BaralFüsun Canİnayet YiğitAyşe Ahu KoçZeynep ÜnalÇiğdem Güzel GüzelHakan AydınGamze Mustafa KılıçTülay AtarSerpil YazNecati TosunAyşe DokuzZarife ÇakırRuhi AkçayAyşe ErkinZeeynepp AydoganAhmet SelmanSacide EkiciRabia AkarEmine YiğitMelis GürpınarHavva DeğirmenciSibel KarataşMemet SarıdoğanMustafa GündüzAhmetefe AktaşSeyfi ÖzbenAyberk GökçetinGaye SemizSemra DoganayGülten ErogluHacer KoçHüsniye ŞentürkMedine BiltekinAyten HüseyinZeynep YılmazElif DenizMücahit ErtekinFadime AkçaySerpil Diktaş ÇetinZeynep SelEmine Levent YaylacıkFidan ÇelikŞeyma KorkakMehmet SebeÖzlem SertSerpil Aslan BerçinliHasan EyüpoğluAysel TorlakFatma YüksekMahsum BaralÇiğdem YüzbaşıoğluMurat ÇerkezoğluNuray ÖzkanLeman DuruBdr HnAhmet KaraTugba AkarNil ÖzdamarCihan KaraaslanOnur GökFatma Yılmaz YiğitFatma SedaAbdullah öztarhanHavva YelekMerve Söylemez SalsarSinem ÜmitEbru ŞefkatMrv MntrŞenel ÇalıcıoğluSacit YigitAyşe OkZehra Ozan ÖzerMehtap InaltekinCem ÇakıcıTC Zeynep SüzgünSeferali KüçükarasZuhal KaraaslanTülin KurtNihal Sebe YılmazAyşe Nazlı ÇiloğluSena Su BeyazUğur UzunönrEsma TayyarZeynep OkMürüvvet ÇökenIbrahim SağlamHasan UstabaşıEmine EmnOsman Hacer AyhanNuriye ÇilesizHafize Uryan KayaNafiye GüllerBerrin UlusanBuket GülsünSeçil GökçetinAngel NessÜmmühan KorkakBora KoçElif Melek Koca

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2013, 09:39:25 »
200 tane omo kazananlar nerde :( madem büyük hediyelrde şansımız yok bari küçüklere bakalım :(
izgim

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2013, 09:40:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
200 tane omo kazananlar nerde :( madem büyük hediyelrde şansımız yok bari küçüklere bakalım :(

hahaaaaaaaaaaa  :P  bu yazıyı yazdım ve ardında omo paketind ismimi gördüm :) teşekkürler anvil paylaşım için :)
izgim

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2013, 09:43:56 »
isolayn senin her gazete ilanı paylaşımına bu zamana kadar hep büyük bir heves ve ümitle baktım ama daha bi kerecik adımı göremedim :( biraz şans getir ya :( yoksa artık totem yapıp senin açtığın konulara bakmayacağım  :D
izgim

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2013, 09:45:55 »
tebrikler
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2013, 09:46:58 »
ben bu listeyi anlayamadım omo paketi kazananlar zaten mayıs ayında gece uğraşıp ilk 200 kişi arasına girip kazananlar

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 06 Haziran 2013, 09:48:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben bu listeyi anlayamadım omo paketi kazananlar zaten mayıs ayında gece uğraşıp ilk 200 kişi arasına girip kazananlar

hadi ya boşuna mı sevindim ozaman :) ee nasıl bu iş ben de anlamadım ozaman? yani büyük hediyeler çekilişle.omo paketi ise yine sistemde puan biriktirip hızlı olmakla mı alakalı?
izgim

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 06 Haziran 2013, 09:49:14 »
bende anlamadım bu ayki 200 çamaşır seti kazananlar nerede