Gönderen Konu: MTA GROUP  (Okunma sayısı 10210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Linkinpark_sefa

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
MTA GROUP
« : 17 Ağustos 2009, 11:32:10 »
Arkadşlar demin cep tel. MTA GROUP tan tebrikler! 600 TL indirimli Check up+Ücretsiz muayene yaptirmaya hak kazandinizbilgilerinizi güncellemek için 0532 755 1 755i aramaniz yeterli Sağlıklı günler yazıyo

sizce dolandirilicikmi  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Değer vermek sadece matematikte işe yarar

Çevrimdışı kuzume

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Sessizlik de bir çeşit konuşma sanatıdır!
Ynt: MTA GROUP
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2009, 11:33:40 »
bence ara turkcelle sor doğrumu diye
Kelimelerin gücünü bilmiyorsan,insanların kuvvetini asla tahmin bile edemezsin..

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2009, 11:49:04 »
benim hattım vodafone kardeş bu turkcell nosu vermiş birde şu var güncellemek istesem bilgilerimi internet aDRESinden güncellerim niye başka bi numarayı arıyımki saçma degilmi sizcede :S

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2009, 11:52:17 »

mta group türkiyede yok. linkten incele istersen. dolandırıcılık olabilir.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2009, 11:52:30 »
Ben de arandım ama sonuna kadar dinlemeden kapadım. 1 saat kadar oluyor. Dolandırıcılık değildir de 600tl indirimli, yani 1500 bir check up ise 900 tl ödemeniz lazım gibi bir sonuç çıkar ortaya. Bedava check up değil yani.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2009, 11:53:39 »
hmm peki arkadaşlar güncellemeye gerek yok o zmn bilgileri ilginiz için teşekkrler.. :)

Çevrimdışı spring34

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2009, 15:02:09 »
Arkadaşlar bana da msj geldi bende aradım.indirimli check-up çağrı merkezi çıkıyo.görüştüm üye oldum ve gidip yaptırdım check-up ımı ayrıca bir yıllık medline üyeliği var çok işime deyaradı ayrıca kardeşim düştü burnu kırıldı hemen aradım 10 dak.içinde ambulans kapıdaydı.çok teşekkür ederim. :)

Çevrimdışı saffet

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Eylül 2009, 18:40:58 »
Slm ArkadaşLar Evet Türkiye de cok Dolandırıcılık oluyoR ama HerkeSi Diğerleri iLe Kıyaslamamak Lazım Cünkü bende inanmamıştım ama Hastaneyi Aradım Gerekse Gittim Kendim Görüştüm Ve Böle Sölenenlerin hiçbiri Doğru Değil Bilmeden böle YorumLar Yapılmaz Ben Kendim Gittim gördüm Ve üyeliğimi başlattım sertifikalarım da elime ulaştı ve ihtiyacım olan her imkandan yararlanmaya hazırım bence sizde bu kampanyadan yararlanın Pişman olmicaksınız Sağlıktan önemli başka hiçbirşey yokkkk..... Teşekkür Ederim mTa Group...... Burdan Müşteri temsilcime Özellikle İlgisinden Dolayı SEVİM Hnma Teşekkür Ederimm... Başarılarınızın Devamını Dilerim

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2009, 18:56:55 »
Slm ArkadaşLar Evet Türkiye de cok Dolandırıcılık oluyoR ama HerkeSi Diğerleri iLe Kıyaslamamak Lazım Cünkü bende inanmamıştım ama Hastaneyi Aradım Gerekse Gittim Kendim Görüştüm Ve Böle Sölenenlerin hiçbiri Doğru Değil Bilmeden böle YorumLar Yapılmaz Ben Kendim Gittim gördüm Ve üyeliğimi başlattım sertifikalarım da elime ulaştı ve ihtiyacım olan her imkandan yararlanmaya hazırım bence sizde bu kampanyadan yararlanın Pişman olmicaksınız Sağlıktan önemli başka hiçbirşey yokkkk..... Teşekkür Ederim mTa Group...... Burdan Müşteri temsilcime Özellikle İlgisinden Dolayı SEVİM Hnma Teşekkür Ederimm... Başarılarınızın Devamını Dilerim
hiç inandırıcı değil :( daha yeni üye olmuşsun ve ilk mesajın ..

jodi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 15 Eylül 2009, 18:58:44 »
böyle 1-2 mesajı olup da bilinmedik kampanyaları öven insanlar yüzünden bu tür kampanyalar doğruysa bile inanasım hiç gelmiyor...