Gönderen Konu: VODOFONE'DEN 3G FIRSATI - 1OOOTL'LİK DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR HEDİYE ÇEKİ  (Okunma sayısı 1793 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medilayn

• Ziyaretçi
Vodafone'den 3G sürprizi!
 Vodafone, 1 GB ya da 5 GB internet paketine 24 ay abone olanlara bedava modem ve Teknosa'dan 1.000 TL'lik dizüstü bilgisayar çeki veriyor.

GSM opertatörlerinin 3G kampanyalarındaki en iddialı kampanya Vodafone'dan geldi. Vodafone abonelerine 1.000 TL'lik hediye çekiye veriyor. Vodafone ayrıca internet paketiyle birlikte bu 1.000 TL'lik çekin yanında ücretsiz modem de veriyor. Vodafone'dan 3G ile hızlı internete abone olanlar 1.000 TL'lik hediye çeki ile Teknosa mağazalarından istenilen laptop ya da netbooku seçme şansına sahip. Kampanya 5 Ağustos'tan itibaren Vodafone Shop'lardan başlatılacak kampanya aktivasyonu ile start alıyor. Kampanyaya katılan müşteri 24 ay aboneliğini başlatır başlatmaz alacağı çek ile Teknosa'dan istediği netbook ya da laptop'u alacak. Vodafone mobil modem internet paketlerinin 1GB ya da 5GB seçenekleri var. Bunlardan 1GB'ı alanlar 24 ay boyunca 65TL, 5GB'ı alanlar ise 75TL ödeyecek. 5 Ağustos'ta başlayacak kampanya 30 Eylül'de sona erecek. 1.000 TL'lik hediye çeki ve ücretsiz modemi almak için tek yapılacak şey 24 ay süresince Vodafone internet paketini ödemeyi taahhüt etmek.  Vodafone'un verdiği indirim çekleri Teknosa'lardan dizüstü, masaüstü ve netbook bilgisayar alımlarında yılbaşına kadar kullanabilecek.

İşte süper kampanya
-1GB KAMPANYASI: 24 ay 65 TL yani toplam 1.560 TL ödeyene ücretsiz modem (değeri yaklaşık 400 TL) ve 1.000 TL'lik hediye çeki var. Dolayısıyla modemiyle bir dizüstü bilgisayar ve 24 ay bedava internetin 1.400 TL'si burdan çıkıyor. Yani 24 ay internet kullanımı ve dizüstü bilgisayar sadece 160 liraya geliyor.

-5 GB KAMPANYASI: 24 ay 75 TL yani toplamda 1.800 TL ödüyorsunuz. Bunun karşılığı 400 TL'lik modemi ve 1.000 TL'lik hediye çekini kazanıyorsunuz. Yani bir düzüstü bilgisayar ve 24 ay bedava internet için 400 TL ödemiş oluyorsunuz.

Timuray: İnterneti yaygınlaştıracağız
VODAFONE Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, kampanyayı şu sözlerle değerlendirdi: 3G ile Türkiye hızlı iletişim çağına giriyor. Türkiye'yi Vodafone 3G  farkıyla tanıştırıyor olmaktan gurur duyuyoruz. 3G ile ülkemizde interneti sabit hatlara bağlı kalmadan, süper bir hızla özgürleştirerek tüm halkımızla buluşturmak adına bugüne kadar yapılmış en  iddialı kampanyaya imza attık. Kampanyamız çerçevesinde Teknosa ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Halkımız kampanyamız sayesinde, mekandan bağımsız süper hızlı internet deneyimi için gerekli her şeye çok makul fiyatta ulaşmış olacak. Kampanyamızın, ülkemizde sınırlı olan internet kullanımının yaygınlaşması adına önemli bir başlangıç olduğuna inanıyoruz...

medilayn

• Ziyaretçi
bugün gittim araştım pek cazip gelmedi.5gb internet paketine baktım 75tl 2 yıl taahhütlü olacakmış.istediğin laptopta 1000tl hediye çeki  veriyor diye hesapladım çok da karşı durmadı.Bir tane ASUS beğendim çok harikaydı 14 inç çok beğendim araştırmak istiyorum çok hızlı vs dedi ama vodafone yerine turkcell düşünüyorum istediğim her yere götürürim diye artık bir laptop alayım diyorum .1600tl imiş daha araştırmadım ama modelinide not etmiştim .sizlere danışacağım ben ben bilmiyorum  :(

medilayn

• Ziyaretçi
ASUS F81SE240DV NOTEBOOK Özellikleri:

Teknoloji : Intel Centrino 2 Teknolojisi
İşlemci : Intel Core 2 Duo P8600
İşlemci Hızı : 2,40 GHz
Bellek : 4 GB
Bluetooth Portu : Var
ekran Belleği : 512 MB
Ekran Boyutu : 14"
Ethernet : Var
Garanti Süresi : 2 Yıl
Hoparlör : Var
Bellek Tipi : DDR2
Model : F81SE240DV
Ekran Özelliği : HD Color Shine
Grafik Tipi : ATI HD 4570
İşlemci Tipi : Çift Çekirdek
Optik Sürücüler : DVD-RW
Menşei : İthal
Sabit Disk : 320 GB
Touchpad Mouse : Var
Ses Kartı : Var
Wireless : Var
Dahili Kamera : Var
Yazılım : Windows Vista Premium

+ Yüz tanıma ve parmak izi okuyucu özelliğide vardır

bu özellikler nasıl?kullanan var mı arkadaşlar?

Çevrimdışı Linkinpark_sefa

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
vlla gayet iyi özellikleri var :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Değer vermek sadece matematikte işe yarar

medilayn

• Ziyaretçi
vlla gayet iyi özellikleri var :)
çok hoş birşey ama sesi az geliyo denediğimizde
 :-\

Çevrimdışı Linkinpark_sefa

• Usta Kampanyacı
  • www.janjanli.org
hmm entresan vlla + olarakmı hopörler yoksa kendi hopörlörümü

Değer vermek sadece matematikte işe yarar

Çevrimdışı vazir

• Deneyimli Kampanyacı
gayet iyi bir bilgisayar bence. bende asus kullaniyorum. cok memnunum
asus genel olarak sese pek yuklenmiyo sanirim diger markalara gore sesi az cikiyo benim icin ondemli degil. ama almak isteyen arkadaslar icin, sesin yetersiz geldigi durumlarda filan dandirik bi bilgisayar hoparloru ile kullanabilirsiniz gayet iyi cikiyor ses.
ÖzeR..

Çevrimdışı cingozzz

• Acemi Kampanyacı
  • **
bugün gittim araştım pek cazip gelmedi.5gb internet paketine baktım 75tl 2 yıl taahhütlü olacakmış.istediğin laptopta 1000tl hediye çeki  veriyor diye hesapladım çok da karşı durmadı.Bir tane ASUS beğendim çok harikaydı 14 inç çok beğendim araştırmak istiyorum çok hızlı vs dedi ama vodafone yerine turkcell düşünüyorum istediğim her yere götürürim diye artık bir laptop alayım diyorum .1600tl imiş daha araştırmadım ama modelinide not etmiştim .sizlere danışacağım ben ben bilmiyorum  :(
3G kullanacaksan vodafone tercih etmelisin, zaten vodafone 3G işini dünyada yıllardır yapıyor o yüzden altyapısı hazır.. Turkcell hem yavaş hemde çok sorunlu.