Gönderen Konu: Hürriyet Aile 8-9-10 mart kazanaları  (Okunma sayısı 19791 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Hürriyet Aile 8-9-10 mart kazanaları
« : 11 Mart 2013, 14:18:04 »
10.03.2013 kazananları
1.   Bahar Ipek Etlik   Ağrı   Hediyesi: Ay-Yıldız - Pijama Takımı
2.   Murat Avcı   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
3.   Emine Şen   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
4.   Semin Bayrak   Çorum   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
5.   Esin Özdemir   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
6.   Numan Eray Suyabatmaz   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
7.   Nazife Ertekin   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
8.   Tülay Uzun   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
9.   Gülsüm Donduran   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
10.   Reyhan Ayhan   Van   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
11.   Filiz Atacan   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
12.   Selda Erceyiş   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
13.   Muazzez Acar   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
14.   Aysel Hamiş   Çanakkale   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
15.   Burcu Aydın   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
16.   Umut Şen   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
17.   Hümeyra Özyılmaz   Afyon   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
18.   Özay Dincel   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
19.   Suzan Doğan   Bolu   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
20.   Gülcan Çomakoğlu   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
21.   Emine Dallı   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
22.   Hatice Sivri   Manisa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
23.   Neşe Özyurt   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
24.   Bayram Eröz   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
25.   Turgut Çakmak   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
26.   Alpay Aydın   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
27.   Nevriye Doğan   Bolu   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
28.   Ismail Demirbay   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
29.   Fatma Akgün   Diyarbakır   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
30.   Nurhan Ekşi   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
31.   Fatmanur Dereyatuk   Diyarbakır   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
32.   Ebru Yüksel   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
33.   Sultan Aydoğan   Afyon   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
34.   Tugba Cepin   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
35.   Fatma Demirel   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
36.   Esin Doğan   Bolu   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
37.   Ahmet Erdoğan   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
38.   Fatih Slcn   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
39.   Süheyla Atabay Dereboyu   Konya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
40.   Erman Devrim   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
41.   Mehmet Avcı   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
42.   Muhammet Mehdi Akgün   Diyarbakır   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
43.   Fatma Tosun   Diyarbakır   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
44.   Ercan Yılmaz   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
45.   Merve Can   Bolu   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
46.   Mürvet Can   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
47.   Şevket Kırbıyık   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
48.   Mustafa Eroğlu   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
49.   Zehra Duman   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
50.   Ümit Kadaifçi   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
51.   Ümmügül Şen   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
52.   Özge Gürses   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
53.   Mehmet Domaç   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
54.   Sevda Erdem   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
55.   Ayşe Akca   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
56.   Fatma Üçel   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
57.   Mesut Tanyeri   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
58.   Ummuhan Gülşen   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
59.   Selma Efe   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
60.   İlknur Yanpal   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
61.   Emel Tanyeri   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
62.   Rana Özyılmaz   Afyon   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
63.   Erdoğan Engin   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
64.   Saniye Tanyeri   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
65.   Vildan Engin   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
66.   Keriman Ataş   Denizli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
67.   Ebru Atas   Denizli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
68.   Gündüz Gürbüz   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
69.   Nur Salmanoğlu   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
70.   Eda Nakıboğlu   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
71.   Hasan Tanyeri   Bursa   Hediyesi: Matrix - Bıolage Colorcarethérapıe Renk Koruyucu Parlaklık Spreyi
72.   Ceylin Atas   Denizli   Hediyesi: Matrix - Biolage Smooththérapie Pürüzsüzleştirici Durulanmayan
73.   Ceylan Tahan   Hatay   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
74.   Emel Ergene   Tekirdağ   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
75.   Betülhan Kasap   Hatay   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
76.   Feryal Bulut   Muğla   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
77.   Ecem Çelik   İzmir   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
78.   Şenay Siliğ   Sivas   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
79.   Utku Atas   Denizli   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
80.   Fatma Akçaöz   Ankara   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
81.   Nilgün Çetin   Gaziantep   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
82.   Birgül Yigit   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Oje ve Wild Ruj
83.   Dilvin Kaya   Ankara   Hediyesi: Flormar - Oje ve Wild Ruj
84.   Aynur Güler   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Wild Pudra
85.   Şeyda Keltepe   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Wild Pudra
86.   Özlem Ordu   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Caviar Oje
87.   Veysel Güler   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Long Wearing Ruj
88.   Meral Selçuk Saygi   Ankara   Hediyesi: Flormar - Flormar Hediye Paketi
89.   Züleyha Atmaca   İstanbul   Hediyesi: Cem Bialetti - Ardıç tencere
90.   Şule Yüksel   İstanbul   Hediyesi: Parks - Bileklik
09.03.2013 kazananları
1.   Gamze Aydın   Eskişehir   Hediyesi: Ay-Yıldız - Pijama Takımı
2.   Dincel Özay   Ankara   Hediyesi: Ay-Yıldız - Pijama Takımı
3.   Elif Şahin   Ağrı   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
4.   Öznur Demir   Malatya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
5.   Gonca Cingöz Taşkıran   Afyon   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
6.   Nurcan Yerebakan   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
7.   Nurgul Baydar   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
8.   Elif Özkan   Muğla   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
9.   Hazel Yıldırım   Zonguldak   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
10.   Meltem Sürücü   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
11.   Necla Ataç   Batman   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
12.   Mustafa Dallı   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
13.   Turgay Bulut   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
14.   Nadide Alkan   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
15.   Esra Erboz   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
16.   Ayşegül Devrim   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
17.   Ayşe Nevin Özay   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
18.   Mesut Çiçek   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
19.   Leman Özkan   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
20.   Dilek Arslan Önder   Zonguldak   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
21.   Kamile Koraş   Bilecik   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
22.   Tülay Yigit   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
23.   Mücahit Ertekin   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
24.   Ayşe Demirel   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
25.   Seda Dinçer   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
26.   Nur Yoruk   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
27.   Ilha Erdem   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
28.   Hacer Koc   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
29.   Fatma Doğan   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
30.   Hatice Kartal   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
31.   Selvi Güz   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
32.   Aslıhan Kasap   Hatay   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
33.   Sengul Deniz   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
34.   Emine Genç   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
35.   Atike Güz   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
36.   Esra Kadaifçi   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
37.   Tugba Tugba   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
38.   Sevda Nurgul Ayhan   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
39.   Filiz Yanik   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
40.   Tuana Kartal   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
41.   Sevim Gilik   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
42.   İbrahim Erdem   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ynt: Hürriyet Aile 8-9-10 mart kazanaları
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2013, 14:21:12 »
3.   Pelin Erdağı   Kars   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
44.   Şerife Suyabatmaz   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
45.   Nuran Yıldız   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
46.   Yunus Akça   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
47.   Lina Kartal   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
48.   Sevgi Çatalkaya   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
49.   Nürşen Cersel   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
50.   Murat Can Güz   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
51.   Eymen Şahin   Ağrı   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
52.   Ayşe Yalman   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
53.   Yeliz Aktar   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
54.   Nurgul Fatih   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
55.   Aybike Yıldız   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
56.   Rabiye Çelik   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
57.   Yıldız Yıldızhan   Diyarbakır   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
58.   Elif Kaya   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
59.   Serkan Aydeniz   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
60.   Büşra Yigit   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
61.   Saliha Ülgü   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
62.   Neşe Nihal Oran   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
63.   Rıdvan Ceyhan   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
64.   Melih Akça   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
65.   İskender Erdem   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
66.   Songül Şan   Antalya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
67.   Zeynep Ödemiş   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
68.   Derya Dinçer   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
69.   Zeynep Efe   Çanakkale   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
70.   Mukadder Karasu   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
71.   Sevil Çatalkaya   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
72.   Betül Yigit   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
73.   Gülşah Leblebici   Tekirdağ   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
74.   Esma Erkan   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
75.   Nihal Delibaş   Bilecik   Hediyesi: Matrix - Bıolage Colorcarethérapıe Renk Koruyucu Parlaklık Spreyi
76.   Gül Aydın   Ankara   Hediyesi: Matrix - Biolage Smooththérapie Pürüzsüzleştirici Durulanmayan
77.   Filiz Şenol Uray   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
78.   Uğur Turkyılmaz   Zonguldak   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
79.   Mehmet Baral   Adana   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
80.   Hatice Dikbaş   Antalya   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
81.   Yusuf Bakırcı   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
82.   Ece Cengiz   İzmir   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
83.   Nurcan Öztürk   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
84.   Gamze Tekin Özer   İstanbul   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
85.   Merve Yazıcı   Ankara   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
86.   Pınar Erdoğan   Kocaeli   Hediyesi: Watsons - Watsons Hediye Paketi
87.   Kudret Şimşek   İstanbul   Hediyesi: Watsons - Watsons Hediye Paketi
88.   Nilgün Özdamar   Eskişehir   Hediyesi: Flormar - Oje ve Wild Ruj
89.   Melek Ocak   Bursa   Hediyesi: Flormar - Oje ve Wild Ruj
90.   Ali Ceyhan   Kayseri   Hediyesi: Flormar - Wild Pudra
91.   Aydan Göksu   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Dishy Parfüm
92.   Ceyda Çakmak   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Flormar Hediye Paketi
93.   Ferdi Erdem   İçel   Hediyesi: Cem Bialetti - Ardıç tencere
94.   Ilknur Baral   Adana   Hediyesi: Parks - Bileklik
95.   Candan Küçükhüseyinoğlu   İstanbul   Hediyesi: Parks - Bileklik
08.03.2013 kazananları
1.   Özgüt Köse   İçel   Hediyesi: Ay-Yıldız - Pijama Takımı
2.   Nazlı Çiçek   Çanakkale   Hediyesi: Ay-Yıldız - İç Çamaşır Takımı
3.   Aslı Sonbahar   Adana   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
4.   Gönül Şen   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
5.   Nurgül Ayhan   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
6.   Fatma Gülay Duyar   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
7.   Feyza Örenli   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
8.   Aslı Bayık   Adana   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
9.   Meltem Demircioğlu   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
10.   Esin İzci   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
11.   Dilek Onart   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
12.   Sevcan Çomakoğlu   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
13.   Canan Var   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
14.   Zeynep Baltrak   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
15.   Oğuz Akdeniz   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
16.   Aslı Seçil   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
17.   Ömür Yönder   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
18.   Gamze Akkurt   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
19.   Melek Kuştemur   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
20.   Güllü Balcı   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
21.   Nurgül Salcan   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
22.   Deniz Küçük   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
23.   Nihal Yılmaz   Isparta   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
24.   Gamze Akincioglu   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
25.   Hande Değirmenci   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
26.   Ali Rıza Yılmaz   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
27.   Ayşe Gürkan   Denizli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
28.   Nazan Gökçe   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
29.   Rana Baltrak   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
30.   Belgin Incedayı   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
31.   Cansu Aydin   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
32.   Ömer Ablak   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
33.   Kadriye İçöz   Osmaniye   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
34.   Abdulkadir Küçük   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
35.   Dilek Layık   Antalya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
36.   Meryem Merde   Malatya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
37.   Fidan Demir   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
38.   Pelin Yanik   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
39.   Çiğdem Oğuz   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
40.   Pinar Bener   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
41.   Şükran Kara   Denizli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
42.   Demet Türkoğlu   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
43.   Cedvet Hasip   Van   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
44.   Kübra Aksoy   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
45.   Gülay Korkmaz   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
46.   Kutluhan Ünal   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
47.   Nihal Kuru   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
48.   Özlem Kalın   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
49.   Fatma Demir   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
50.   Bilge Pakyapan   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
51.   Ertürk Yüksel   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
52.   Güngör Camcı   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
53.   Handan Göktaş   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
54.   Ahmet Çatalkaya   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
55.   Aylin Akdemir   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
56.   Nuriye Dormin   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
57.   Yeliz Burak   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
58.   Asiye Sivri   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
59.   Şengül Psrlak   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
60.   Satı Duygu   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
61.   Nevin Özay   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
62.   Sezen Erkan   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
63.   Çiçek Ayetkin   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
64.   Fatma Canlı   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
65.   Ayşegül Hasip   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
66.   Nihan Ordahan   Manisa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
67.   Damla Güler   Edirne   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
68.   Begüm Akdemir   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
69.   Sibel Yıldırım   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
70.   Fatma Aydin   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
71.   Yelda Gabriella   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
72.   Tuba Tekin   Aksaray   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
73.   Hacer Akıncı Kaya   Edirne   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
74.   Veciha Çırak   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
75.   Senem Ağırantaş   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
76.   Elif Tümer   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
77.   Yasemin Çaltı   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
78.   Zeliha Yıldız   Manisa   Hediyesi: Matrix - Bıolage Colorcarethérapıe Renk Koruyucu Parlaklık Spreyi
79.   Ertuğrul Sivri   İzmir   Hediyesi: Matrix - Biolage Smooththérapie Pürüzsüzleştirici Durulanmayan
80.   Cansen Fidan   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
81.   Nefize Kayiş Güner   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
82.   Seçil Topal   Manisa   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
83.   Aysel Aden   İzmir   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
84.   Semanur Kurt   Tekirdağ   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
85.   Gülendam Üçgül   Adana   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
86.   Reyhan Çakir   Kırklareli   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
87.   İbrahim Ertekin   İstanbul   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
88.   Neslihan Alak   Ankara   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
89.   Hatice Tuz   İstanbul   Hediyesi: Watsons - Watsons Hediye Paketi
90.   Nihal Özyılmaz   Afyon   Hediyesi: Watsons - Watsons Hediye Paketi
91.   Özlem Öztan   Adana   Hediyesi: Flormar - Oje ve Wild Ruj
92.   Ömür Yıldızdoğan   İstanbul   Hediyesi: Flormar - Oje ve Wild Ruj
93.   Şehnaz Susuz   Antalya   Hediyesi: Flormar - So Parfüm Kofre
94.   Aysel Torlak   Artvin   Hediyesi: Flormar - Dishy Parfüm
95.   Aygül Akın   Ankara   Hediyesi: Flormar - Flormar Hediye Paketi
96.   Filiz Yıldırım   Kocaeli   Hediyesi: Cem Bialetti - Ardıç tencere
97.   Hatice Dilbaz   Ankara   Hediyesi: Parks - Bileklik
98.   Hümeyra Nazlı Özyılmaz   Afyon   Hediyesi: Parks - Bileklik

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2013, 14:03:27 »
Bugünkü sonuçları kopyalarmısınız?

Çevrimdışı nuray.uzunc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2013, 14:08:43 »
11.03.2013 kazananları
Selma Atas   Denizli   Hediyesi: Ay-Yıldız - Pijama Takımı
Selda Nağman   İzmir   Hediyesi: Ay-Yıldız - İç Çamaşır Takımı
Canan Yılmaz   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Sedef Akkan   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Emine Çiftci   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Gülnihal Altıntaş   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ayça Akdemir   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Dilara Karasu   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ahmet Elmas   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Mustafa Havakara   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Selin Özay   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ece Özdemir   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Seçkin Karakaş   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Gaye Levent   Samsun   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Duygu Akdoğanbulut   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ayşe Akça   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Aysen Erol   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ergin Altıntaş   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Aysun Erden   Denizli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Firuzan Akbaş   Balıkesir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ayşe Engin   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Deniz Altıntaş   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Cemile Efe   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Tugba Çiftci   Adana   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Hüseyin Tanyeri   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Neriman Pekin   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Süreyya Allihan   Diyarbakır   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Kübra Us   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Emine Özdamar   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Firdevs Aydın   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Hatice Özkan   Kayseri   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Hülya Tezer   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Kader Efe   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Leman Özmen   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Gamze Doganay   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Nurgül Ballı   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Sevim Bircan   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Aynur Avcı   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Mustafa Durum   İçel   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Hatice Ayaz   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ergül Arslan   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Mehmet Girgin   Antalya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Leyla Ballı   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Gülçin Kayacık   Manisa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Zeynep Arslan   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Buraky Yigit   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ahmet Selman   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Zeki Yılmaz   Antalya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Zeynep Yilmazer   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Sacide Aydın   Bursa   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Kadir Atmaca   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Sibel Kuzu   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Hatice Özalp   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Tuğba Koçak   Ankara   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Nurgul Eymen Salcna   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ayşe Erdal   Antalya   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Mete Göksu   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Evin Ağar   İzmir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Serhat Leblebici   Tekirdağ   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Baha Ballı   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Burçin Ulutas   İstanbul   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Ayşen Çavdar   Denizli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Osman Ayhan   Kocaeli   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Asuman Akdemir   Eskişehir   Hediyesi: Fresh'n Soft - İntim Mendil ve Makyaj Temizleme Mendili
Esra Koral   Ankara   Hediyesi: Matrix - Bıolage Colorcarethérapıe Renk Koruyucu Parlaklık Spreyi
Mehmet Yüksel   İstanbul   Hediyesi: Matrix - Biolage Smooththérapie Pürüzsüzleştirici Durulanmayan
Halime Çamurcu   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
Cansu Tabak   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
Gülcem Cem   Zonguldak   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
Cansu Karan   Muğla   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
Beril Erkmen   İstanbul   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
Meral Demirci   Ankara   Hediyesi: Libre Tango - Tango Kursu %20 indirim - Tek Kişilik
Zeynep Koç   İzmir   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
Metin Şahin   Ağrı   Hediyesi: Ariş Pırlanta - İp Örgülü Çakra Yüzük
Ayşe Cengiz   Kayseri   Hediyesi: Flormar - Oje ve Wild Ruj
Elif Deniz   Diyarbakır   Hediyesi: Flormar - Wild Pudra
Melike Değirmenci   Adana   Hediyesi: Flormar - Caviar Oje
Tülin Dağdelen   İzmir   Hediyesi: Flormar - Long Wearing Ruj
Makbule Tarakcı   Kocaeli   Hediyesi: Flormar - Flormar Hediye Paketi
Zafer Erdoğan   Kocaeli   Hediyesi: Cem Bialetti - Ardıç tencere
Selda Aytekin   Kocaeli   Hediyesi: Parks - Bileklik
Melek Sivri   İzmir   Hediyesi: Parks - Bileklik

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2013, 14:16:16 »
gece yaptım tuttu :) gecenın ilk saatları

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2013, 14:33:57 »
bugün bana 8 intim mendil makyaj temizleme çıktı,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2013, 14:40:05 »
ben de dün üstüste 3-4 tane kazanmıştım ama sadece 1 tanesi var listede  :(

Çevrimdışı ECRİNZEHRA

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2013, 15:13:42 »
darısıda bizlere :) tebrikler
‎'' Hiç hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmayan insandır.
Ve hayatta en büyük hata, kendini hatasız sanmaktır.! '

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2013, 15:20:46 »
bu yarışmamı acaba nasıl bişey linkini atabilirmisiniz?

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2013, 17:59:54 »
boşuna birden çok kazanmayın eliyorlar..bende kazanmıştım elemişlerr
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..