Gönderen Konu: Siyah saç-Boyama  (Okunma sayısı 1323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
Siyah saç-Boyama
« : 18 Şubat 2013, 17:02:19 »
Arkadaşlar saçlarım yıllardır siyah.Beyazlarda çıktı sürekli boyamak acıcı kullanmak istemiyorum.Renk öneriniz var mı acaba ? Saçlarımı evde kendim boyamak istiyorum..
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Ynt: Siyah saç-Boyama
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2013, 17:06:37 »
siyah saç açılmadan fazla renk değişikliği yapamazsın. en fazla 2 -3 ton oynayabilir
bunlara koyu kahveler, koyu kızıllar olabilir

yani siyahların rengi fazla değişmez, beyazlar boyadıgın renk olur...

Çevrimdışı dorukk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2013, 17:41:24 »
siyah rengi kusturmdan renk değişimi olmaz. en fazla koyu kahvelere kalırsınız. zararsız kusturucular var. onunla kusturun kurtulun deirm ben. sonrasında açık renkler tercih ederseniz beyazlar belli olmaz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2013, 17:54:00 »
benim saçlarımda koyu renk. siyahı seviyorum. beyazım şuan yok  sayılır bir iki tane var.. geçen bi sitede gördüm. saçın rengini geri getiren şampuanlar var. beyazları da ton ton koyulaştırıyor. sağlık açısından sakıncalımı bilmiyorum ama o şampuandan almak istiyorum beyazlarım artmadan..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2013, 18:02:36 »
benim saçlarımda koyu renk. siyahı seviyorum. beyazım şuan yok  sayılır bir iki tane var.. geçen bi sitede gördüm. saçın rengini geri getiren şampuanlar var. beyazları da ton ton koyulaştırıyor. sağlık açısından sakıncalımı bilmiyorum ama o şampuandan almak istiyorum beyazlarım artmadan..

İçlerinde kurşun varmış.Ayrıca sadece beyaz saç teli gri renk oluyormuş.Ben tehlikeli buluyorum.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2013, 18:28:36 »
benimde saçlarım karamel tonları idi 2 gün evvel altın kahve yaptım.çokta hoşuma gitti siyahta anca bu renklerle oynama yaparsın istersen rengine bir bak link vereyim çok hoş duruyor
palette fazla akmıyorda kalıcı bir renk
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2013, 18:46:31 »

İçlerinde kurşun varmış.Ayrıca sadece beyaz saç teli gri renk oluyormuş.Ben tehlikeli buluyorum.

bilmiyordum kullanmam o zaman..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı cembik

• Usta Kampanyacı
  • yaşadığının farkında mısın?
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2013, 10:03:37 »
benimde saçlarım siyah bir kaç tel de beyazım vardı bir ara kızıla heveslendim ama saç rengimi açtırmadan evde kendim boyadım. hafif kızıl bir ışıltı elde ettim, bir senedir de boyamıyordum beyazlarım biraz artınca gittim patlıcan moru aldım yine rengini açmadan evde kendim boyadım kınalı yapıncak oldum çıktım  iğrenç oldu :o ertesi gün gidip eski haline döndürmek için böğürtlen siyahı aldım boyadım doğallıktan uzak siyah saçlarım oldu  :P iki hafta oldu ya gözüm alıştı ya renk epeyce aktı fena durmuyor ama niyetim palettenin gece mavisine boyamak siyahdan farklı en azından, kuaföre sordum evde yapmaya tövbe edip oda aralarına atarsak daha şık durur dedi benim deneyimlerim bunlar bir de çörek otu yağı beyaz saç teline iyi geliyormuş denedim ama sürekli olmayınca faydası konusunda bir yorum yapamıyorum  ;)

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2013, 10:06:56 »
boyamak istemiyorsan kaliteli kına'larda var Lush' ta falan  degisik renkleri var. aklında olsun