Gönderen Konu: Bruno  (Okunma sayısı 3114 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sb

• Acemi Kampanyacı
  • **
Bruno
« : 13 Şubat 2013, 15:08:19 »
Bebeklerinizle ilgili her sorunun cevabı sizde! Her gün sorulacak soruya doğru cevap verin, formu doldurup çekilişe katılın, muhteşem hediyeler kazanma şansı yakalayın!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İstekler olanaklarla sınırlıdır. Bilim bana bir şey vermedi ben de kendimi kampanyalara adıyorum.

Çevrimdışı sb

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Bruno
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2013, 15:10:46 »
Bu kampanya, Bruno tarafından düzenlenmektedir. Kampanya, 13 Şubat - 18 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya süresince, Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) adresli Bruno Facebook sayfasını beğenerek, uygulamadaki soruya doğru cevap vererek,  uygulama sayfasındaki forma Ad, Soyad, Adres, E-Mail Adresi ve Gsm No bilgileri ile kayıt olup hediye kazanmak için katılanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir ve ayrıca bir kullanıcı kampanya devam ettiği sürece (6 gün) her gün sorulacak sorulara doğru cevap vererek toplamda 6 çekiliş hakkı kazanabilir.

Kullanıcılar soruları doğru cevaplamasa dahi form dolduracaklardır ancak yalnızca sorulara doğru cevap veren katılımcılar çekiliş hakkına sahip olacaklardır.

Kullanıcıların çekiliş hakkı kazanmaları için katılım formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.
Kampanya sonunda, toplam katılımcı datasından yapılacak çekilişte 5 kişiye Kraft Atlanta Lacivert / SarıBebek arabası, Kraft İdol Turuncu Beyaz Mama Sandalyesi,  Kraft Monkey Ev Tipi Ana Kucağı Yeşil, Chicco Easy Sleep Oyun Yatağı Mavi, Chicco Band Yürüteç Yeşil hediye edilecektir.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Kampanya 13 Şubat - 18 Şubat 2013 saat 17:00’e kadar sürecektir. Sonuçlar 19 Şubat saat 18:00’de belirtilen sayfa üzerinden duyurulacaktır.
İstekler olanaklarla sınırlıdır. Bilim bana bir şey vermedi ben de kendimi kampanyalara adıyorum.

Çevrimdışı deepslience

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2013, 00:51:46 »
hediyeler çok güzelmiş

Çevrimdışı t33

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2013, 16:10:20 »
bugünkü cevap hepsi mi? :o

Çevrimdışı beige

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2013, 16:14:20 »
bugünkü cevap hepsi mi? :o
evet hepsi

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2013, 11:19:54 »
Hamileyken bebeğinizin kalbi ne zaman atmaya başlıyor?
böyle yazıyor nette ama şıklarda hangisini işaretlicez?
Gebeliğin 5. haftasında; bu haftadan itibaren bebek hızlı bir şekilde gelişmeye başlar. Bebeğin ilk kalp atışları başlamış olur.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2013, 11:22:59 Gönderen: pembe »

Çevrimdışı sb

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2013, 17:16:08 »
Gebeliğin 5. haftasında; bu haftadan itibaren bebek hızlı bir şekilde gelişmeye başlar. Bebeğin ilk kalp atışları başlamış olur.

Ben de öyle buldum 5,5 ya da 6. hafta. Herhalde 22. gün olacak diğerleri olmaz çünkü.

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2013, 19:30:55 »

Ben de öyle buldum 5,5 ya da 6. hafta. Herhalde 22. gün olacak diğerleri olmaz çünkü.
ben 3 aylık yaptım nedeni ise nette buldum ilk 3 ayda kalp atışı oluyomuş 3 ay dedim bende.

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2013, 19:37:23 »
Alıntı
1. ayın sonunda embriyonun kalbi (ilk atışlar kendini gösterir),
bende 22 gün dedim

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2013, 15:15:30 »
yeni sorunun cevabı 11-12 aymı olucak