Gönderen Konu: kılıç züccaciye  (Okunma sayısı 1853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
kılıç züccaciye
« : 25 Ocak 2013, 10:36:15 »
HEDİYELİ KAMPANYA KAZANANI
1 üyemizin kırmızı çiçekli deri çamaşır sepeti kazanan üyemiz Merve Yılmaz olmuştur.Kendilerini tebrik eder iletişim bilgileriniz Facebook msj yolu ile bizlere göndermelerini rica ederiz

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: kılıç züccaciye
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2013, 10:39:53 »
tebrikler
izgim

Çevrimdışı berat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2013, 11:31:04 »
Değerli üyelerimiz,paylaşımları duvardan değil paylaş butonu yanındaki sayılardan takip ediyoruz.Merve Yılmaz paylaşılmış olarak gözüküyor.Orada sorun yok.Fakat duvar gönderimizdeki yorumunu bizde yeni farkettik.Bu konuda sizden özür dileriz.Kendisinin bu tutumsuz tavrı bizler tarafından da hoş karşılanmamıştır.Bu yüzden çekiliş yeniden yapılacaktır.Saat 13:00 da yeni kazanan üyemiz açıklanacaktır.Kılıç Züccaciye'de bu tarz haksızlıklara yer yoktur.İlginize teşekkür ederiz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı TUNAMM

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2013, 11:36:04 »
Değerli üyelerimiz,paylaşımları duvardan değil paylaş butonu yanındaki sayılardan takip ediyoruz.Merve Yılmaz paylaşılmış olarak gözüküyor.Orada sorun yok.Fakat duvar gönderimizdeki yorumunu bizde yeni farkettik.Bu konuda sizden özür dileriz.Kendisinin bu tutumsuz tavrı bizler tarafından da hoş karşılanmamıştır.Bu yüzden çekiliş yeniden yapılacaktır.Saat 13:00 da yeni kazanan üyemiz açıklanacaktır.Kılıç Züccaciye'de bu tarz haksızlıklara yer yoktur.İlginize teşekkür ederiz.

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2013, 11:51:32 »
kazanan kişi resimleri begenip paylaşmamış duvarında.. ve grubun duvarına nezaman hediyemi alıyorum yazmış bu işte bişey var

arkadaşlar bu yarışmanın hile üzerine olduğu ortaya çıktı halklarımızı yiyor kendi olanlarına veriyormuş herhalde bence protesto edip beğenmekden ve üyelikten arılarım derim   

Çevrimdışı (ela)

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2013, 12:16:14 »
bu grubun üyeleri kazanıyo genelde ama usta olanlar ;)  :P

Çevrimdışı berat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2013, 12:48:57 »
HEDİYELİ KAMPANYA KAZANANI ÇEKİLİŞ YENİDEN YAPILMIŞTIR
1 üyemizin kırmızı çiçekli deri çamaşır sepeti kazanan üyemiz SALİHA TEMİZ olmuştur.Kendilerini tebrik eder iletişim bilgileriniz Facebook msj yolu ile bizlere göndermelerini rica ederiz.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 25 Ocak 2013, 12:55:03 »
kazanan kişi resimleri begenip paylaşmamış duvarında.. ve grubun duvarına nezaman hediyemi alıyorum yazmış bu işte bişey var

arkadaşlar bu yarışmanın hile üzerine olduğu ortaya çıktı halklarımızı yiyor kendi olanlarına veriyormuş herhalde bence protesto edip beğenmekden ve üyelikten arılarım derim   

Ben sizin gibi düşünmüyorum. Buradan ben de yakın zamanda çamaşır sepeti kazandım. Sayfalarına sadece çekilişe katılmak için giriyorum. Adil şekilde çekiliş yapıldığını düşünüyorum.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı berat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 25 Ocak 2013, 13:02:34 »
sevgili erteb malesef bu tarz yorumlarla yıllardır karşılaşıyoruz.Bu forumda belkide 1000 kişi hediye kazanmıştır kampanyalarım sayesinde.Söyleyin hanginizle samimiyim.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 25 Ocak 2013, 13:11:06 »
Sen biraz kendi işi gücüyle meşgul bir üyesin zaten. Kimseyle samimi olduğunu sanmıyorum. Paylaşımların sayfalarının kampanyalarıyla alakalı genelde. Ben herkes için gördüğümü söylerim. Göz göre göre haksız yorumlara ''Bana ne'' diyemiyorum. Bana çıkmadı diye de hiçbir firmayı da suçlamam gerçi. Güvenmiyorsam katılmıyorum bazı firma çekilişlerine. Zaten güven vermeyen firmalar kısa soluklu oluyor kampanyalarda. Kılıç Züccaciye marka oldu artık facebookta. Bir de çalışma tarzları çok hoşuma gitti, o yüzden de herkes bilsin diye yazmak istedim. Ürünü kazandım, bana ulaşma aşamasında sms ile bilgilendirildim. Zaten 3-4 gün içinde koca çamaşır sepeti geldi. Hem yanılmıyorsam bayram üstüydü. Memnuniyet de unutulmuyor. Gelen ürün de gerçekten kaliteliydi.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin