Gönderen Konu: BU SESE KULAK VERİN ALLAH RIZASI İÇİN :(  (Okunma sayısı 2400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
BU SESE KULAK VERİN ALLAH RIZASI İÇİN :(
« : 14 Ocak 2013, 01:15:32 »
arkadaşlar bu kardeşimiz bugün haberlerdede çıktı eminim görenler olmuştur çaresiz ve 6 aylık ömrü kalmış para toplanamzsa ölecek ALLAH RIZASI İÇİN paylaşalım ve yardım elimizi uzatelim firmalara yazalım hayatının baharında bir genç kızımız şu sözü hala aklımda beni evladınız yerine koyup yardım edin diyor  :'( babası gece bekçisi kendi markette çalışıyor valilik hesap açmış ama 300 tl toplanmış herkes paylaşsın lütfen aman sonra demeyin lütfen belki siizin yaptığınız bir paylaşım bu genç kıza yardım edecek haıyırseverlere ulaşır durumunuz yoksa bile vesile olun arkadaşlarım

TEKİRDAĞ’da bir markette çalışan 23 yaşındaki Refiye Yılmaz, hastalığı nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor. Refiye Yılmaz, "İnce bağırsağımda tümör tespit edildi. Şu anda 22 santimlik bir metal pipetle yaşıyorum. Acilen ince bağırsak nakli olmam gerekiyor. Bu gerçekleşirse sağlığıma kavuşacağım" dedi.

ilesine maddi destek sağlamak için bir markette çalışan Refiye Yılmaz, "Daha ömrümün baharındayım. Ölmek istemiyorum, yaşamak istiyorum. Lütfen bana yardım eden birileri olsun. İnce bağırsağımda tümör tespit edildiğinden beri beslenemiyorum. Tedavi olmazsam 6 aylık ömrünün kaldığını öğrendik. Hastalığımı öğrendikten çok kısa süre sonra geçirdiğim ameliyatla kalın bağırsağım tamamen alındı. Şu anda 22 santimlik bir metal pipetle yaşıyorum. Acilen ince bağırsak nakli olmam gerekiyor. Bu gerçekleşirse inşallah sağlığıma kavuşacağım" dedi.

KULLANDIĞIM BİR KUTU İLAÇ 3 BİN LİRA

Ağrıları başladığında dayanılmaz acılar çetiğini belirten Yılmaz, "Fenalaştığımda bana Tekirdağ’daki hastanelerde müdahale yapılamıyor, acil olarak Çapa Tıp Fakültesi’ndeki doktoruma götürülmem gerekiyor. Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde kontrolüm devam ediyor. Kullandığım bir kutu ilacın fiyatı 3 bin lira. İlaç Türkiye’de olmadığı için yurt dışından getirtiyoruz. Babam ilaçları alabilmek için bankadan kredi çekti. Şimdi de bir şirkette gece bekçiliği yapıyor. Ameliyat olmazsam yaşamıma devam edemeyeceğim" dedi.

Kızının hayatta kalması için çok az vaktinin kaldığnı belirten baba Mustafa Yılmaz, "Biricik kızım, gözümün önünde eriyor. Ben ise çaresizim. Ne olur birileri sesimizi duysun, bize yardım etsin" dedi.

paylaşanlar facede bu linkle paylaşabilir
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 

« Son Düzenleme: 14 Ocak 2013, 01:20:22 Gönderen: meltem2780 »
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
Ynt: BU SESE KULAK VERİN ALLAH RIZASI İÇİN :(
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2013, 01:19:52 »
Haberlerde izledim Çok Üzüldüm.. Bir An kendimi Onun Yerine Koydum..
1 Milyon $ Halk toplayamaz.. Halk zaten Yoksul...

Önce Devletin Sonra İş Adamlarının Büyük Firmaların Yardım Etmesi Lazım.. 
Can Kadar Değerli bir şey Yok..

Birde sizin yazınızda hata varsa Sadece 300 TL Toplanmış Ne ACI

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2013, 01:21:42 »
Haberlerde izledim Çok Üzüldüm.. Bir An kendimi Onun Yerine Koydum..
1 Milyon $ Halk toplayamaz.. Halk zaten Yoksul...

Önce Devletin Sonra İş Adamlarının Büyük Firmaların Yardım Etmesi Lazım.. 
Can Kadar Değerli bir şey Yok..

Birde sizin yazınızda hata varsa Sadece 300 TL Toplanmış Ne ACI
düzelttim yazımı evet çok acı ama bişekilde halk paylaşırsa elbet birilerinin kulağına gider bir elin nesi var iki elin sesi var hep birlikte el atalım da belki bişeyler yaparlar firmalrın duvarlarına yazıyorum ben sizlerde yardım edin
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2013, 01:29:37 »
twıtterda ınanılmaz kızdım!!! koskoca sanatcılar,dızılerden rekor kıranlar boş boş rt ettıler... mıllet ısyan ettı sayan söven...ıkı uc sanatcı sabah halledecegını soyledı vs...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2013, 01:35:09 »
twıtterda ınanılmaz kızdım!!! koskoca sanatcılar,dızılerden rekor kıranlar boş boş rt ettıler... mıllet ısyan ettı sayan söven...ıkı uc sanatcı sabah halledecegını soyledı vs...
hadi ya bir konser için harcıyorlar nerdeyse o parayı yuhhhh  diyorum

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2013, 01:37:28 »
hadi ya bir konser için harcıyorlar nerdeyse o parayı yuhhhh  diyorum
bır bolumde 40-50 bin alıyorlar canım dusun...ne dıyım yazık
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2013, 01:38:52 »
Refiye Yılmaz. Tekirdağ'da yaşıyor ve Gardner hastası. Eğer tedavi edilmezse 6 aylık ömrü var. Ama tedavisi için gereken para 1 Milyon dolar. Refiye Yılmaz'a Yardım etmek isteyenler için Halkbank Tekirdağ şubesi: IBAN: TR54 0001 2009 3040 0001 0362 91 . Eğer yardım edecek gücünüz yoksa lütfen bu resmi paylaşır mısınız? Belki en azından yardım edebilecek birilerine ulaşabiliriz. Teşekkür ederiz..

Çevrimdışı Helen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2013, 02:25:59 »
Bu kız hergün alışveriş yaptığım markette çalışıyor.. Öylesine güler yüzlü ki.. Herkese gülücükler saçıyor.. İnanmadım bu akşam duyunca şok oldum resmen..

Herkes paylaşımlar yapıyor umarım yardımlar gerçekten olur ve bu çıtı pıtı güzel kızımız gerçekten sağlığına kavuşur..

Çevrimdışı Ozgurky

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2013, 12:33:47 »
Hürriyet'te aşağıdaki gibi bir haber var. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

SGK yetkilileri Hürriyet'e yaptıkları açıklamada, Refiye Yılmaz'ın "gerekmesi halinde yurtdışında tedavisinin tümünün de SGK tarafından karşılanacağını belirttiler. Ancak bunun için de resmi bir prosedür gerekiyor; Buna göre, tedavinin yurtdışında yapılması için bir hastaneden rapor alınması gerekiyor.

Yine konuyu araştıran SGK yetkililerine göre, bu konuda da Ege Üniversitesi devreye girmiş durumda. Ege Üniversitesi'nin RefiyeYılmaz hakkında "tedavisi yurtdışında yapılmalı" raporu vermesi, bunun da Türkiye'deki hakem hastanelerden biri tarafından, ardından da Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanması halinde yurtdışına tedaviye gidecek. Tüm masrafları SGK tarafından ödenecek.

Hayat, biz başka şeyler planlamakla meşgulken olagelen şeylerdir.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2013, 18:22:54 »
Haberlerde iyi HABERLER Var... İnşallah Verilen Sözler Tutulur..