Gönderen Konu: Dünyagöz, Lazer ameliyatında %50 indirim kazanacak ilk 1000 kişi...  (Okunma sayısı 2221 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
Dünyagöz’den beklenen kampanya!

Lazer ameliyatında %50 indirim kazanan 1000 kişiden biri olmak için hemen Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkine tıklayın.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yeni yıla yepyeni bir görünümle girin!
Bıçaksız Intralase tedavisinde %50 indirim fırsatını yakalayın!
Dünyagöz beklediğiniz kampanyayı sizlere sunuyor! Hemen sağ üst köşedeki kampanya formunu doldurun, kazanın. Kampanyaya kendiniz veya sevdikleriniz için katılabilirsiniz.
Formu dolduran ilk 1000 kişi, lazerde son teknoloji Bıçaksız Intralase Lazer ameliyatında %50 indirim kazanıyor.
Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2012
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2012, 18:18:30 Gönderen: guvenkoksal »
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
aradılar kazanmışsınız yuzde elli diye.
gelip muane olmanız gerekıyor sonra bakarız dedıler lazere gerek varmı yokmu..

bu arada yılbasına kadarmış bende bır rendevu verdım bakalım musaıt olursam gıderım.

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
Siz ne zaman başvurmuştunuz?

aradılar kazanmışsınız yuzde elli diye.
gelip muane olmanız gerekıyor sonra bakarız dedıler lazere gerek varmı yokmu..

bu arada yılbasına kadarmış bende bır rendevu verdım bakalım musaıt olursam gıderım.
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
Bugün beni de aradılar Lazer ameliyatına %50 indirim kazandınız diye. Ama önce 77 tl yatırıp muayene olmak gerekiyormuş sonra ameliyata uygun durum varsa Ameliyat yapıyorlarmış. Ameliyatta denilene göre normalde 1000 Euroyuş, indirimli olarak 500 Euro oluyor. Oda tahmini 1180 tl yapıyor. YAni genel toplam: Muayeneyle beraber 1250 tl yapıyor, benin bütçemi aştı maalesef. 500 - 600 tl ye razıydım ama bu tutar çok. O yüzden, büyük ihtimalle yaptırmayacağım.

Çevrimdışı desire

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bugün beni de aradılar Lazer ameliyatına %50 indirim kazandınız diye. Ama önce 77 tl yatırıp muayene olmak gerekiyormuş sonra ameliyata uygun durum varsa Ameliyat yapıyorlarmış. Ameliyatta denilene göre normalde 1000 Euroyuş, indirimli olarak 500 Euro oluyor. Oda tahmini 1180 tl yapıyor. YAni genel toplam: Muayeneyle beraber 1250 tl yapıyor, benin bütçemi aştı maalesef. 500 - 600 tl ye razıydım ama bu tutar çok. O yüzden, büyük ihtimalle yaptırmayacağım.
tek göz içinmi bu fiyat iki göz içinmi
siyahrujum.blogspot.com

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
tek göz içinmi bu fiyat iki göz içinmi

Sanırım iki göz içindir. Ama tam olarak bilmiyorum. İsterseniz başvurun ilk 1000 kişi içine girerseniz, arasınlar sizi istemezseniz yaptırmazsınız...