Gönderen Konu: Veet Türkiye  (Okunma sayısı 5094 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Veet Türkiye
« : 12 Aralık 2012, 14:03:58 »

27 saniye önce
Yılbaşı gecesinin en göz kamaştıran kızı olmaya ne dersin? Senin için seçtiğimiz birbirinden şık elbiselerden en beğendiğini seç, elbiseye kaydol, göz koyduğun elbiseyi kazanma şansını kaçırma. Haydi yılbaşı elbiseni seçmek için tıkla! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
Ynt: Veet Türkiye
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2012, 16:11:55 »
hangi elbiseye göz koydunuz arkadaşlar
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ahra

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2012, 17:48:26 »
sanırm siyh renk elbiselere göz koyan daha çoktur...

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2012, 18:28:42 »
ayhan yazan siyah elbiseye göz koydum ilk sutunda sondaki

Çevrimdışı a.sena.a

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2012, 18:34:52 »
bende lacivert vardı bir onu seçtim
oy istemek için lütfen mesaj atmayınız geri dönüş yapamıyorum sizin de vaktiniz ve mesaj hakkınız boşa gitmesin.

Çevrimdışı nilgün27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2012, 19:03:03 »
only siyahı seçtim bende

Çevrimdışı pelins

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2012, 19:12:17 »
nasıl olcak buu kazanma isi simdi? secince ne olacak cekiliş mi?

Çevrimdışı hippie

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2012, 20:04:21 »
İşbu Şartname konusu "Veet Türkiye Facebook Kampanyası" ("Kampanya") Reckitt Benckiser ("Veet") tüketicilerinin tümüne açıktır. Kampanya'ya Veet ve Base çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
"Veet Türkiye Facebook Kampanyası” 12.12.2012 tarihinde başlayacak ve 26.12.2012 tarihinde saat 17:00’de sona erecektir.
Kampanya’ya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinürkiye sitesi üzerinden “Veet Türkiye hayran” sayfasını beğenip, uygulamaya katılan kişiler öncelikle beğendikleri elbiseyi seçip, seçtikleri elbiseyi kazanmak için  ad, soyad, beden, telefon ve e-posta bilgileri ile kayıt formunu doldurup, kampanyaya   katılacaklardır. Katılımcılar arasından her gün 1 kişiye o günün seçilen (en çok beğeni alan) “Günün Yılbaşı Elbisesi” (“Ödül”) hediye edilecektir.
Veet (Reckitt Benckiser) uygulamaya katılıp seçtiği elbiseyi kazanan kişinin bedeni, seçtiği elbise için tükendiği takdirde, başka bir elbise ya da başka bir beden işe değiştirebilir.
Her  katılımcının bir tek Ödül kazanma hakkı vardır.
Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
Kampanya boyunca her gün kazananlar sitede ilan edilecektir.  Üyelik bilgilerinden erişilerek kazananlara bilgi verilmeye çalışılacaktır. Erişimin sağlanamaması ihtimaline karşın katılanların kampanya sonuçlarını siteden takip etmeleri önerilir.
Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle  ve/veya Veet’in kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle  ödül kazananlara ulaşılamaması ve/veya ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından Veet ve Base’in herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
Ödüller, kazananlara ücretsiz olarak verilecektir. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir. Kazananlara ödülleri kayıt formunda bildirdikleri adreslerine kargo ile gönderilecektir.
Formu doldurup yarışmaya katılan kullanıcılar, iletişim bilgileri üzerinden Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin kendisine bilgilendirme maili ve/veya SMS‘i göndermesini onaylar.
Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışanların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar Ödül'e hak kazanamayacaktır. Bu kişilere karşı Veet’in yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
Kampanya'ya katılanlar Veet’in işbu Kampanya Şartnamesi'nde tesis ve ilan ettiği kuralları kampanyaya katıldıkları anda kabul etmiş sayılacaklardır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Veet tarafından yapılacaktır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Veet’in defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Veet ve Base, Kampanya'ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
İşbu Şartname, ‘Veet Türkiye Facebook Kampanyası’ için geçerli olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

Çevrimdışı melike1995

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2012, 20:36:50 »
veetin yarışmalarından hiç kazanamıyorum ya :( hiç umudum yok ama katıldım bakalım.

Çevrimdışı aslan_harun

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2012, 23:49:34 »
Arkadaşlar bundan sonra ilk kim hangi eteğe göz koyarsa diğerleride onu seçsin belli mi olur bizim dediğimiz kazanabilir.