Gönderen Konu: DİMES BUZZ  (Okunma sayısı 1052 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baris.saglam

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • evli
DİMES BUZZ
« : 21 Kasım 2012, 16:37:24 »
Selam arkadaşlar dimes sonunda işi bizden önce hukuka bırakmış bugün serkan bey diye biriyle görüştüm avukatlarıymış isteyen olursa nosunu paylaşayım biz bugün tüketici haklarına başvurduk... ne istiyorsunuz dedi bende hediyeyi ve zblamdan ve ismi paylaşılan 40 kişi den özür dedim, saçmaladı elnizden geleni arkanıza koymayın der gibi açmışsınız davayı ne istiyorsunuz dedi... bunlar hukuk yolu hakkı aranmadan kimseeden özür dilemez hileci ve sahte hesap olarak anılan 40 kişiden haklarını aramalarını rica ediyorum konu tamamem uygulama hatası olduğu ortaya çıkmıştır benim neznimde... 2. olarak sinem hanımdan bu uzman ajanslarının numarasını istedim bana avukat numarası verdi yani ajans çalışanlarıyla konuşturmuyorlar bişey saklıyorlar örtbas etmek istiyorlar sanırım... ve avukat beni tehdit etti açıkca dediki '' dimes telefonları kaydediliyor çalışanların zamanını çalarsanız davaaçarım falan saçmaladı işte'' karar sizin...

Çevrimdışı baris.saglam

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • evli
Ynt: DİMES BUZZ
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2012, 16:43:05 »
unutmadan avukat direk beni yoklamaya başladı bu işlerden anlıyorsunuz falan diye bende arkadaşlarım sağolsun dedim bi abinin paylaşımı vardı ıp le ilgili... ne iş yapıyorsunuz falan diye sordu bende bipolar bozukluk hastasıyım yetmezmi dedim afalladı... satış elemanı deyince işimi küçümsedi sanırım... hemen adamın o kibarlığı kaydı açıkça göz dağı veriyor aklı sıra...

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2012, 16:56:40 »
O kişi benim

IP konusunda ve Uygulama Hatası olduğunu Uzun bir Mesajla Ben Anlatmıştım..
Sözümünde Arkasındayım..

Aslında Firmalar Bu tip yarışmalarda "Kullanım koşulları" adı Altında "Sistem Hatalarından Firma Sorumlu değildir" diye Madde Koyarak kendini Korumaya Alıyor..  Uygulamadan bizi nedensiz banlasalar atsalar buna itiraz etme Hakkımız Yok..

Ama Sizin Durum Çok çok farklı 4O Kişiyi İsimleri IP Adreslerine kadar Sizinle paylaşmaları Üstüne birde bu kişilere Hileci demeleri Onların En büyük hatası Olmuş..

IP Demek bir bakıma Ev adresi özel bilgi demektir.. Buda Suctur.. 

Bu 4O Kişinin davayla uğraşacığını sanmıyorum Ama Avukata danışırsanız sizi yönlendirir  :D

Benim IP adresim Adım soyadım o Listede Olsaydı Şuanda Avukata gider Onur şerefimle oynandığı için yüklü bir tazminat davasını Çoktan açmıştım  ;D

Siz Ağırlığı uygulamadan çok.. Onlara saygılı bir şekilde sinirinize hakim olarak Kelimeleri özenle secerek "Siz NasıL İnsanların isimlerini Adreslerini IP lerini Özel bilgilerini vererek Hileci damgası vurarak onların şereflerine Onurlarına leke vurursunuz"  kanalından gidin.."

Yada bana hile yaptıkları hakkında somut bilgiler verin deyin ;D
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2012, 17:01:44 Gönderen: Zemote »

Çevrimdışı baris.saglam

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • evli
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2012, 17:03:14 »
yok abi bi cevap istiyoruz 15 20 gün aramıyorlar anlıyacağınız işi bilmiyorlar yada soğutmak istiyorlar 2. valla her görüşmemiz oldukça karşılıklı saygılıydı... ama avukat diş geçirebilirmiyim ayağına gitti zaten ben bu ajans nedir kimdir onun peşindeyim ama isim vermiyorlar sanırım taşeron çalıştılar... ajans ta işi sallamadı fazla benim tahminim çünkü uygulama altında hiçbir ajansın imzası yok...

Çevrimdışı baris.saglam

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • evli
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2012, 17:08:59 »
davaya eerk yok aslında işlem çok basit CUMHURİYET SAVCILIĞINA YADA bilişim hakem heyetine tek dilekçe yeter... avukat tutsanız bile tüm masraflar %100 karşıya yüklenir...  DAVA KONUSUNDA KISA BİR ANIMI PAYLAŞAYIM, pepsico fritolay ruffles dava devam ettiği için içeriği paylaşmayacağım... 14 duruşmaya girdi avukatım 5 kuruş ödemedim karşı avukat dava niğde den açıldığı için her ay uçakla gelip 1 gün kalıp geri dönüyor ve niğde de hava alanı yok kayseriden geliyor hesabını siz yapın ve avukatım 1 kere dahi beni davaya çağırmadı... neyse dava açmak isteyenler bendende şikayetçi olabilirler benden yana sıkıntı yok..
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2012, 17:13:36 Gönderen: baris.saglam »