Gönderen Konu: Türkiye Enerji ve Tasarruf Hattı Genel Merkezi DOLANDIRICILIK  (Okunma sayısı 3038 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Az önce arandım. Güya altın kolye kazanmışım, devlete bağlı çalışıyorlarmış, düzenli ödemelerimden ötürü beni seçmişler! Aradıkları numara 02129631119. Hediyemin yanında doğalgazdan yüzde kırk sudan yüzde elli tasarruf sağlayan cihaz yollayacaklarmış. bi seferlik üç yüz küsur liralık bi ödeme alıcaz filan diyorlar.
Sakın itibar etmeyin, korkumdan ben direk kartımı kapattırdım yeni kart talep ettim bankamdan ne olur ne olmaz diye.
bilginiz olsun. bimer e de ihbar dilekçesi yazdım, bana verdikleri isim ve numaralardan.
bişey çıkmaz sonuçta bu satış gibi görünüyor ve kanunen bi boşluktan yararlanıyorlar sahtekarlar!
yine de ben ihbarımı yaptım.
beni arayan kişi adını Samet Güler olarak verdi. bir de Finans müdürü olduğunu söyleyen Bayram öztürk adında biri geçti telefona ardından.
Neyse, bilginiz olsun böyle bi kurum yok inanmayın.
Cebimize gelen SMS lerden farklı bişey değil.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Türkiye Enerji ve Tasarruf Hattı Genel Merkezi DOLANDIRICILIK
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2012, 17:37:01 »
hergün başka bişey çıkıyor,valla korkuyorum yalan yok...Allah'ım önumuze cıkarmasın :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2012, 18:07:40 »
aynı yerden geçen gün beni de aradılar hemen kapattım nereden buluyorlarsa bilgilerimizi  >:(

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2012, 19:36:44 »
Geçen yıl benide aramışlardı enerji bakanlığıdan arıyoruz dediler.Kartımın belirli numaraları istediler bende saf saf verdim.Kabul etmedim ve kartımı iptal ettirdim hemen.Dolandırıcılıkta sınır tanımıyoruz.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2012, 20:15:57 »
Birşeyler kazandınız diyen her mesajın arkasından Turcell itibar etmeyin diye mesaj atıyo.Dün farkettim
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2012, 22:46:54 »
Aynı yerden eşimi aradılar geçen  Iphone kazandığımızı söylediler eşimde yaşasınnnn  diye bağırdı bende bir kampanyadan ödül kazandık sandım can kulağıyla dinleme başladım  arayan kadındı,  kadının gözlerinin için gülmüştür eminim  bir kek bulduk diye hemen bayan heyecanlı bir şekilde banka ödemelerinizi düzenli yaptığınız için çekilişe tabii tutuldunuz falan  vs diyor eşim onun her lafından sonra yaşasınnn diyor kadın hararetli hararetli anlattı eşim aynen şöyle dedi :D beni keklemek için aradınız ama sözdede olsa ben sizi kekledim yaşasınnn deyip suratına kapadı :D bizde kartımızı kayıp çalıntı olarak bildirdik iptal oldu : ;D tabii ben buarada gülmekten kırılıyordum
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2012, 22:48:11 Gönderen: meltem2780 »
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2012, 22:53:06 »
yuh yandık desenıze bıze de sıra gelecek  :'( :'( :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter