Gönderen Konu: 10 KASIM...  (Okunma sayısı 2254 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
10 KASIM...
« : 09 Kasım 2012, 16:17:30 »
İçim buruk.yarının hüznü şimdiden çöktü içime..Boğazımda bi yumru...3,5 yaşındaki kızımın 10 kasım gösterisi vardı bugün..O minnacık yavruların gözlerindeki atatürk sevgisini görmeliydiniz..Nasıl büyük bir sevgidir bu..tanımadan görmeden nasıl sevilebilir bu derece bir insan..Kızımla ve diğer çocuklarla bir kez daha gurur duydum.Allah böyle Öğretmenleri başımızdan eksik etmesin ki çocuklarımız Atatürk sevgisiyle büyüyebilsinler...
Rahat uyu ATAM..Gelecek nesil seni asla unutmayacak ve unutturmayacak !!!
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ynt: 10 KASIM...
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2012, 16:23:50 »
eskiden millet bayramlarda tatile gidiyordu.Şimdi 10 kASIMDA taa uzak diyarlara gidiliyo.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2012, 16:28:12 »
Atatürk ü anlamış nesilleri yetiştirmek olmalı amacımız..sevgi ve saygıyla anıyoruz Atamızı..

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2012, 17:43:46 »
hakkı ödenmeyecek bir insan nur içinde yatsın

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2012, 18:09:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İçim buruk.yarının hüznü şimdiden çöktü içime..Boğazımda bi yumru...3,5 yaşındaki kızımın 10 kasım gösterisi vardı bugün..O minnacık yavruların gözlerindeki atatürk sevgisini görmeliydiniz..Nasıl büyük bir sevgidir bu..tanımadan görmeden nasıl sevilebilir bu derece bir insan..Kızımla ve diğer çocuklarla bir kez daha gurur duydum.Allah böyle Öğretmenleri başımızdan eksik etmesin ki çocuklarımız Atatürk sevgisiyle büyüyebilsinler...
Rahat uyu ATAM..Gelecek nesil seni asla unutmayacak ve unutturmayacak !!!

Her şeyi söylemişsin arkadaşım, ağzına sağlık.... Atatürk gibi insana hakaret edenlere ve iftira atanlara yazıklar olsun diyorum.... Ben çocuğumu Atatürk ve Cumhuriyeti seven aydınlık bir birey olarak yetiştireceğim....
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2012, 18:44:57 »

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2012, 19:32:46 »
Her geçen gün değerini daha fazla anlıyoruz Ruhu şad olsun... :'(

Çevrimdışı kitapkolik

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2012, 11:07:59 »
1-2 yıl öncesine kadar milli bayramlarda ve 10 kasımda özellikle ilköğretim okullarında yapılan törenlerin sesleri her yerden duyulurdu,10 kasımda herkes o malum saatte saygı duruşuna geçer,arabalar kornaya basarak o malum saati herkese hatırlatırdı, bugüne bakıyorum,dev bir sesszilik var,
dün akşam bir kanalda insan diyemeyeceğim bir mahlukat bize bağımsızlık mücadelemizi kazandıran, bağımsız bir ülke armağan eden insanın arkasından  ""çocukların beynini yıkıyorlar,atatürkten başka büyük insan yok mu?" dedi.sunucunun o anki sessizliğine dayanamadım, değiştirdim kanalı.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 10 Kasım 2012, 11:18:48 »
Onların hiç bir değer umurlarında değil.Vatandaş esip gürleyen söylemlerine bayılıyor.Ama bu hitabetler onlara bilerek öğretiliyor.Okullarında,dersanelerinde,evlerde.Bugün birçok veli çocuğunu okula göndermedi.Servisler boştu.Yazıklar olsun.Anne babaları böyle düşünürse çocuklar ne yapsın.Kuşkusuz Atatürk büyük bir insandı.Birgün bir velim ama sarhoştu dedi bana.Atatürk'ü şimdi karalamanın en kolay yolu.O içki masalarında topluyordu herkesi.Devleti o masalarda kurtarıyordu.İçki sadece bir araçtı.Ama bunu bilen bilir.Bir duble içkiyle bütün geceyi bitirirmiş çoğu zaman.Sirozdan öldüğü falanda yalan.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2012, 11:31:57 »
Farkındaysanız okullara asılan Atatürk resimlerinin boyutları küçüldü.