Gönderen Konu: nişan hediyeleri  (Okunma sayısı 6761 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
nişan hediyeleri
« : 07 Ekim 2012, 12:21:09 »
nişanda gelen misafirlere vermelik minik hediye fikirlerinize ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum :)

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
Ynt: nişan hediyeleri
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2012, 13:49:12 »
Bizim oralarda genelde isim Yazılı MendiL Verilir yada havlu..

Eğer Maddi Sorun yoksa Daha Şık entrasan şeylerde olabilir..

Burada epey secenek var fiyatlarda uygun: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2012, 13:58:50 »
siteye bakmıştım güzel şeyler var evet teşekkür ederim ama daha değişik fikirlerede açığım  ;)

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2012, 14:44:21 »
almanyada büyük nişan olacaksa yada düğünde yaparlar bunu erkeklerin yakalarına kücük buket gibi kızlarada cicekten bileklik gibi verirler
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2012, 14:55:48 »
almanyada büyük nişan olacaksa yada düğünde yaparlar bunu erkeklerin yakalarına kücük buket gibi kızlarada cicekten bileklik gibi verirler

teşekkürler bileklk fena değil gibi ama  yaşlılara uymaz gibi geldi

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2012, 15:10:46 »
şimdi tülden keseler yapılıyor ağzı büzülebilen onların içine tesbih. tek renk yazma, veya patik gibi şeylerden biri hediye ediliyor sepetin içinde benim çok hoşuma gitmişti sunum çok hoş gelmişti birde yine aynı kesenin içinde akide şekeride olabilir geleneksel güzel bir anı olur...inş. hayırlı olsun buarada

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2012, 15:16:22 »
şimdi tülden keseler yapılıyor ağzı büzülebilen onların içine tesbih. tek renk yazma, veya patik gibi şeylerden biri hediye ediliyor sepetin içinde benim çok hoşuma gitmişti sunum çok hoş gelmişti birde yine aynı kesenin içinde akide şekeride olabilir geleneksel güzel bir anı olur...inş. hayırlı olsun buarada

çok teşekkür ederim  bunu ilk defa duyuyorum ve güzelmiş teşekkürler kendim bişiler yapmak istiyorum fikir edinmek istiyorum sıradışıda olsun istiyorum aynı zamanda  ;D

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2012, 17:22:47 »
gerçi çok klişe olmaya başladı ama ben hala seviyorum bu dolaplara asılıyorya mıknatıslı ufak süsler onlardan veriliyor biizm oralarda üstünde nişan tarihi yazılıyor bebek doğumunda düğün için vs hepsi için yapıyolar  ;)
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2012, 17:27:18 »
ben 15 aylık oğlumun diş buğdayını yaptım temmuzda doğum gününde.gelenlere ne versem ne etsem die çok düşündüm araştırdım.en sonundada 1 metre beyaz keçe aldım.bi kalıp çıkarıp diş şeklinde kestim.minik gözler aldım simli kırmızı yapiştırıcıyla ağız yaptım.arkasınada lavanta keseleri koydum.çöp şiş yapıştırdım ve en sonda mıknatıs yapıştırdım.lavanta keseleri mavi pulluydu.tüllerin uçunada pc den çıktı yaptı bi arkadaşım.üzerinde 1 ve diş resmi vardı.eymen 1 yaşında ve dişleri çıktı yazıyodu.hasır bebek sepetine  köpükler koyup çubukları batırdım.okadar güzel görünüyorlardıki gelenler benim yaptığıma inanamadı.hazır yaptırmaya kalksam 100 tlyi bulacaktı.ben 25 tlye işi bitirdim çokta güzel oldu..

bu bir fikir.sizde sitelerden bakabilir keçe ile nişan için uygun şekiller bulabilirsiniz.yaparkende çok eğlenceli oluyo. ;)

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #9 : 07 Ekim 2012, 17:32:30 »