Gönderen Konu: Bebek Odasına Nem Cihazı Öneriniz  (Okunma sayısı 4179 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Bebek Odasına Nem Cihazı Öneriniz
« : 06 Ekim 2012, 12:23:41 »
Arkadaşlar primadan kazandığım çekle bebeğin odasına soğuk buharlı nem cihazı almak istiyorum.Malum Ankara'da hava kuru oluyor bi de üstüne zaten kışın kaloriferler yanacak dolayısıyla gerekli olduğunu düşünüyorum.Bikaç marka var ama ben karar veremedim,bazı nem cihazlarının alta su akıttığından bahsedilmiş oyüzden yanlış bi cihaz almak istemiyorum.

Anne olan bebeği olan nem cihazı kullananların marka ve model tavsiyelerini bekliyorum..yardımcı olursanız çok sevinirim.
izgim

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Bebek Odasına Nem Cihazı Öneriniz
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2012, 12:24:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  bunu düşünmüştüm ama açıklama kısmında sessiz çalışır vs.. yada alta su akıtmaz gibi şeyler yazmıyor :(
izgim

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2012, 12:31:39 »
sinem hanım kampanyacılığa ılk basladıgımda weewell kazandım ben :) ilk buyuk hedıyemdır hatta :) kuzenımın mınık bebegıne çok ıyı gelmıstı...sanırım fotosunu eklemıstım foruma ama aksama yıne cekebılırım iş dönüşü
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2012, 12:34:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sinem hanım kampanyacılığa ılk basladıgımda weewell kazandım ben :) ilk buyuk hedıyemdır hatta :) kuzenımın mınık bebegıne çok ıyı gelmıstı...sanırım fotosunu eklemıstım foruma ama aksama yıne cekebılırım iş dönüşü

zahmet olmazsa çok mutlu olurum fotosunu yüklerseniz.hiç bildiğim anladığım bir konu değil,ve çok teredütte kaldım.altına su bırakıyormuydu,bi de sessiz çalışıyormuydu bunu da yazarsan çok sevinirim.teşekkürler.
izgim

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2012, 12:37:47 »

zahmet olmazsa çok mutlu olurum fotosunu yüklerseniz.hiç bildiğim anladığım bir konu değil,ve çok teredütte kaldım.altına su bırakıyormuydu,bi de sessiz çalışıyormuydu bunu da yazarsan çok sevinirim.teşekkürler.

sesi çok yoktu...su sorunu olmadı.Akşama fotosunu eklerim :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı erimce

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2012, 13:07:52 »
selamlar bende kullandım ikizlerime mehtap markaydı bimden almıştık altına su damlatmadı seside yoktu..ben memnun kalmıştım...

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2012, 13:16:56 »
cnm bende almayı düşünüyorum hatta bugün çadışarıya çıkıp bakıcaktım. şurda kullananlar değerlendirmiş bazı markaları. tam inceleyemedim ama sende bir bak istersen

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2012, 13:24:16 »
ben tefal öneririm zira iyon ve filtresi var
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
« Yanıtla #8 : 06 Ekim 2012, 15:26:22 »
ben acele ile mehtap almıştım carfeordan 70 liraydı kışın. Sesi hiç yok . istersen gece açabileceğin mavi bir ışığı var. Hiç akıtmadı doldurması çok pratik . Bir hafta sonunda komidin masa , halının üstündeydi halının üzeri bile bembeyaz oldu buhardan :)  Ama onu  24 saat çlıştırma bence ben kışın hasta oldum ondan

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #9 : 06 Ekim 2012, 15:26:46 »
bende alıcam bu kış.evdeki bozuldu maalesef.bende araştırma içerisindeyim.iyonik olması şart sanırım.tefal iyide çok ahalı geld bana.tefaln dsney ürünü var nem cihazı neredeyse 300 tlye yakındı.