Gönderen Konu: ve savaş başladı ...  (Okunma sayısı 4853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Ynt: ve savaş başladı ...
« Yanıtla #20 : 03 Ekim 2012, 23:40:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
savaşa hayır mitingine katılsam önce dayak atıp, sonra içeri atarlar 3-5 yıl da ceza verirler.

katılmazsan da savaşa gitme ihtimalin var,
sen katılmazsan, ben katılmazsam nasıl tepkimizi göstereceğiz    ???

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #21 : 03 Ekim 2012, 23:42:05 »
Rabbim bizleri bu hilelerden dönen dolaplardan korusun bu gece hep birlikte dua edelim ben evdeki yavrularımdan eşimden korkarken askerlik yapan vatan evlatlarımızın ailelerinin içi nasıl yanıyordur.  ALLAH yardımcımız olsun bize bizden başka dost yok sığınacak kimsemiz tutunacak bir dalımız yok bir daldan tutsak dost dediklerimiz keser. dua ile....
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı esran

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 03 Ekim 2012, 23:49:44 »
Bu ülkede süren bir savaş vardı zaten.. Asker ve polisimiz biliyor.
http:// birfarkyaratmak.blogspot.com

Çevrimdışı sacit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 04 Ekim 2012, 00:07:55 »
şimdi konu konuşuluyor burda yazılıyor iyi hoş güzelde hemen siyasi görüş ortaya koymaklan ne anlıyorsunuz anlamış değilim.tartışmak güzeldir
Külli Nefsin Zaikatül Mevt (Her Nefis Ölümü Tadacaktır.)

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #24 : 04 Ekim 2012, 00:13:19 »
ya ne siyaseti ülke savaşa girmiş partiymiş siyasetmiş hepsi batsın! bundan sonra yapacağımız tek şey dua etmek ülkemiz için. Allah vatandaşımızı askerimizi polisimizi korusun ve ailelerine güç versin. Ateş düşmesin artık bağrımıza tek düşünmemiz ve konuşmamız gereken bu

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2012, 00:24:34 »
Siyaseti hiçbir zaman çekici bulmadım..Ama şunu da belirtmem gerekiyor..K.Maraş'a o kadar çok Suriyeli geldi ki adamlar gece yarısı yoldan adam çevirip parasını gasp ediyormuş..Bir dairede 20-25 kişi kalıyor..Tampon bölge oluşturmak yerine yapılan hatalar yüzünden işin rengi giderek belli oluyor..Tam tersi bir durum olsa acaba onlar bize karşı bu kadar insaflı olabilirler mi ? Arap adı üstünde..Can kaybımız var..Onlara Allah'tan rahmet diliyorum..Mekanı cennet olsun nur içinde yatsınlar... :/
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 04 Ekim 2012, 01:03:46 »
Suriye sınırımızda okullar kapalı bu ülkenin vatandaşları eğitim alamıyor.Ama suriyeli çocuklara kamplarda en son model teknoloji ile eğitim veriliyor.Kedi vatandaşın fakirlikten kırılıyor.Ama suriyelilerin kiası bile ödeniyor.Vatandaş uyan artık.Bu ülkede senden başka herkes değerli
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #27 : 04 Ekim 2012, 02:16:11 »
yıllar önce tarihçi yazar Ümit Sayın bunların hepsini anlatmıştı bende okurken  ve dinlerken yook artık demiştim
adamın dedikleri çıktı hepsi danışıklı döğüş malesef yazılan senaryoları gerçekleştiriyorlar ve olan masum insanlara oluyor tek tesellimiz ise (teselli denebilirse şehit oldukları )ama ciğerine ateş düşen anneler şehit v.s. düşünemezki eline diken batsa bizim içimiz parçalanırken çocuklarımıza anneler ne yapsın ölenleri için ...
bu hükümet eğer bu kadar cesur olsalardı İsrail askerlerimize mavi marmarada ateş açtıklarında çıkartsaydınız yada başına çuval geçirilen insanlarımızın hesabını sorsaydınız ne gerek vardı şimdi zzaten ordunun büyük kısmı hapishanelerde
inanın bir tarafım yok ama bu olanları da hazmedemiyorum
savaşın ne olduğunu çok iyi biliyoruz benim dönem yaşadık hatırlarsınız
lisede iken öğretmenlerimizden birkaçının eşi savaşa gitti ve gözlerindeki yaş hiç dinmedi kulakları radyoda tv de bekledik durduk

Allah esirgesin askerlerimizi zaten adamlar içimize yerleşti bile onlara bu kadar yüz vermeleri bence hataydı ki ülkemizde bu kadar sıkıntı çekenler varken :(
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 04 Ekim 2012, 09:47:09 »
eğer komuşuların ırak iran suriye ise savaş çatışma kaçınılmazdır kader boyleymiş demekki. bizde isviçre gibi komşuları olan bir ülke olsak tarihimizde savaş olmazdı ama eğer komşularınız bunlar ise mahkumsunuz bu duruma

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 04 Ekim 2012, 09:50:15 »
Siyaseti hiçbir zaman çekici bulmadım..Ama şunu da belirtmem gerekiyor..K.Maraş'a o kadar çok Suriyeli geldi ki adamlar gece yarısı yoldan adam çevirip parasını gasp ediyormuş..Bir dairede 20-25 kişi kalıyor..Tampon bölge oluşturmak yerine yapılan hatalar yüzünden işin rengi giderek belli oluyor..Tam tersi bir durum olsa acaba onlar bize karşı bu kadar insaflı olabilirler mi ? Arap adı üstünde..Can kaybımız var..Onlara Allah'tan rahmet diliyorum..Mekanı cennet olsun nur içinde yatsınlar... :/
Suriyeli kadınlar Mersin de fuhuş ve dilencilik yapıyor.Ne için ülkelerine demokrasi geleceği için mi? >:(