Gönderen Konu: Milka Oreo.Yemezsen Çok Şey Kaçırırsın  (Okunma sayısı 12179 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Milka Oreo.Yemezsen Çok Şey Kaçırırsın
« Yanıtla #60 : 05 Ekim 2012, 22:39:41 »
oreo çok kalmış bir oreo sanki içindeki Duygu hanım.Bir de Milka tadından pek Oreo anlaşılmıyor haklısınız...ama guzel mı guzel bence :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #61 : 05 Ekim 2012, 22:47:57 »
dugu 3 paket ALLAH hakkı 3 tür  :D bu arada oreo gibisi heralde olmaz.ama genede piyasadaki ve milkanın en güzel çikolatası olmuş  ;D ama tabi beyaz çikolata sevmeyen arkadaşlar almasın. çünkü üzweri siyah içi beyaz çikolata  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #62 : 05 Ekim 2012, 22:53:50 »
çok şekerli çok ağır boğazı yakan bir tadı var bana uymadı.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
« Yanıtla #63 : 05 Ekim 2012, 23:17:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
oreo çok kalmış bir oreo sanki içindeki Duygu hanım.Bir de Milka tadından pek Oreo anlaşılmıyor haklısınız...ama guzel mı guzel bence :)

evet Kübracım tadı fena değil ama oreo ile kıyaslamasınlar bence ;)

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #64 : 05 Ekim 2012, 23:19:15 »
dugu 3 paket ALLAH hakkı 3 tür  :D bu arada oreo gibisi heralde olmaz.ama genede piyasadaki ve milkanın en güzel çikolatası olmuş  ;D ama tabi beyaz çikolata sevmeyen arkadaşlar almasın. çünkü üzweri siyah içi beyaz çikolata  :D

sabaha 4 olacak herlade bu gidişle ;D ;D hayır boşuna yazdın buraya şimdi milletin aklındaki oreo ile tadacakları milka- reo arasında hiçbir alak yok, negroya benziyor tadı daha çok ama bu milka ı-ıh olmamış :D :D :D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #65 : 06 Ekim 2012, 06:19:05 »

sabaha 4 olacak herlade bu gidişle ;D ;D hayır boşuna yazdın buraya şimdi milletin aklındaki oreo ile tadacakları milka- reo arasında hiçbir alak yok, negroya benziyor tadı daha çok ama bu milka ı-ıh olmamış :D :D :D

bak sabahın ilk ışıkları gök gürültüsü altında yazıyorum 4 olmadı  :D 3 kafi ben herşeyde 3 ten aşağı almamda  :D  ya negro bisküvisi benzer beyazı hiç ama hiç benzemez hele çaya kolaya batırınca  ;D  he yazdığıma pişman oldum şimdi millet oreo sayıklıyordur rüyalarına giriyordur  :D halbuki biraz abarttım söz sanatı kullandım  :D tıpkı nutella gibi aşırı abartıyorlar.geçenlerde 2 liraya torku yedim yanındada nutella yedim % 90 benziyordu tadı  :D %10 luk bir fark için 5 katı para vermeye değermi nutellaya ;D ben veririmde,verilmez ama işte  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #66 : 06 Ekim 2012, 10:14:55 »
dün 5 moneylerimle iki tane aldım migrostan abarttığın kadar yok kardeş bak harbi gıcıklık olsun diye yapmıyom yorumu ;D normal bi çikolatadan yarım tık daha iyi diyim sana hiç ahım şahım bi tarafı yok

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #67 : 06 Ekim 2012, 21:12:32 »
dün 5 moneylerimle iki tane aldım migrostan abarttığın kadar yok kardeş bak harbi gıcıklık olsun diye yapmıyom yorumu ;D normal bi çikolatadan yarım tık daha iyi diyim sana hiç ahım şahım bi tarafı yok

sana dedim işte hiç orjinali ile alakası yok, şöyle kıyasla negro ile oreo, tabiki oreo bin kat güzel, nasıl snikers ile maximus bir değilse o da öyle işte ;)