Gönderen Konu: dua ihtiyaç :(  (Okunma sayısı 2417 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
dua ihtiyaç :(
« : 30 Eylül 2012, 22:45:30 »
Herkese merhaba...Daha öncede böyle bir başlık açtığımı hatırlıyorum.Şimdi yinemi diyenler olacak,ancak bir aracı gibi davranıcam.

Çok yakın bir dostumuz var.Kendisiyle de eşiyle de aramız iyidir.Annem onlarla gün yapar,gezeriz,yemek yeriz,akşamları sofrada buluşuruz.Bu dostumuzun ailesini de iyi biliriz.Malesef ki kardeşinin eşi yani kaynı çok hasta.Pek çok sefer soframızı paylaştığımız dostumuz hasta

Ülkemiz nasıl bir ülke bazen çözemiyorum. Mehmet Abi bir gün bayılmış yolda.Hastaneye gitmiş eşiyle doktorlar vertigo demişler.Sonra akrabasının cenazesiinde yine fenalaşmış.Bu sefer önce kan,daha sonra gögüs filmi ve MR çektirmiş.Sonuç felaket! Akciğer kanseriymiş ve metastas yaparak beyne sıçramış. Bu kanser nasıl bişeydir yahu? Bu nasıl hastalıktır...Babaannemi ellerimden aldı,babamın dayısını aldı...Annemin arkadaşları oldu...Bu ne vahim bir vebadır?

Yıkıldılar.Anlatamam üzüntülerini.Adam 2-3 sene önce iflas etti.Borçlarının bir kısmı duruyor.Oğlu 6 yaşında.Biz de duyunca çok üzüldük. Babaannemde yaşadıklarımız aklımıza geldi.

Metastas ve 4.evre gibi bir durum ortada olunca yanlış yorumlayan hastaneyi de dava etmek istiyorlar. Avukat arkadaşlarım var ve konuyu görüşüyoruz. Bakalım ne olacak.

Aile dostumuz ve kardeşi bana da arkadaşlarına söyle dua etsinler çok ihtiyacımız var dediler. Yakın arkadaşlarıma söyledim,akrabalarıma dedim.Sizlere de söylemek istedim. Bir ezanda,herhangi bir vakitte Mehmet Abi'ye dua edermisiniz? Hiç tanımıyosunuz ama evladı için dua bekliyorum,pek çoğunuz anne ya da babasınız.

Allah rıza olsun şimdiden.Lütfen kızmayın da bana...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
Ynt: dua ihtiyaç :(
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2012, 23:01:38 »
rabbim şifa versin inşallah, sevdiklerine bağışlasın..

üzüldüm :( rabbim kimseleri hastalıklarla sınamasın..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2012, 23:10:46 »
Çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun.
Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2012, 23:11:54 »
çok çok geçmiş olsun bizde 1 ay önce yeğenimi kaybettik işte akciğer kanserinden 4. evrey di onun  kide maalesef akciğer olunca kurtuluş zor diyorlar ama mucizeler de yok değil oldugunuda biliyorum cevremde var cünki umarım en kısa sürede bir mucize gerceklesir ve allahım onu evladına bağışlar
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2012, 23:46:56 »
:(( Allah acil şifalar versin inşallah.tanımadığım halde içim parçalandı kimbilir ailesi nasıldır..Çok büyük geçmiş olsun..
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2012, 00:19:20 »
ben babamı 2 yıl once kaybettım kanserden o öyle illet bi hastalıkkı dag gıbı adamı eritti  :'( :'(elimde olsa babamın son bır yılını hafızamdan sildirirdim  :'( :'(canım babam kanserı yenecek kadar sanslı olamadı dılerım senın hastan sanslı olur  ve tez vakıtte sevdıklerının arasında saglıkla olur :(

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2012, 00:28:05 »
Dua isteyene kızılır mı hiç

“Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.’ diye dua eder.” (Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5)

Allah C.C. tüm hastalara ve mehmet abinize şifa versin. Tüm anne babaları evlatlarına, evlatlarını anne babalarına bağışlasın. Amin
@sheymcan

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2012, 00:35:44 »
Dua isteyene kızılır mı hiç,Rabbim en kısa zamanda şifasını verir sevdiklerine ve evladına bağışlar İnşallah.

Çevrimdışı cadisila

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2012, 01:29:48 »
çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin inşallah
Hayat kısa...gez toz eğlen umursamadan... Mutlu ol 😁

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2012, 02:32:01 »
Allah şifasını versin inş. dualarımız sizinle ve Mehmet beyle olacak
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.