Gönderen Konu: Face.de boş anasayfa sorunu çözüm formülü :)  (Okunma sayısı 1274 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Face.de boş anasayfa sorunu çözüm formülü :)
« : 20 Eylül 2012, 10:13:04 »
Çözüm :
arkadaşlar ben de dahil bir çok kişinin yaklaşık 1 aydır sorunu,Facebook hesaplarından bir çok yarışma kampanya uygulamalarına katılamamaları,anasayfalarının bomboş olması,paylaşımları vs... görememeleriydi..bu konuda da sağolsun forumdan @smile arkadaşımız hepimize yardımcı olmuştu ancak sonra tekrar aynı sorun başgöstermişti.Ben bu sabah facebook hesabımda -'Hesap Ayarları'- sekmesine sonra da -'Uygulama Ayarları' sekmesine tıklayıp bugüne kadar ki ' 6 aydan fazla süredir kullanılmayan' tüm uygulamaları kaldırdım.ve sonra facebookumdan çıkış yapıp tekrar girdiğimde anasayfam ve diğer tüm teknik arızalar düzeldi..haberiniz olsun.

Not: Formülü bu şekilde yapmak isteyenler yapabilir,ancak ben de az önce uyguladığım için kesin çözümmüdür bilemiyorum..bekleyip görücez.inşallah bi daha bomboş anasayfa ile karşılaşmayız.
izgim

Çevrimdışı macehh5

• Usta Kampanyacı
Ynt: Face.de boş anasayfa sorunu çözüm formülü :)
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2012, 11:13:17 »
Bu işlemi tek tek mi yapacağız? Toplu yapmanın yolu yok muç çok fazla uygulama var

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2012, 11:19:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu işlemi tek tek mi yapacağız? Toplu yapmanın yolu yok muç çok fazla uygulama var

ben tek tek yaptım..belki toplu silmenin yolu vardır.ama benim facebookdan daha önce katıldığım ve henüz sonucu belli olmayan çekilişli uygulamalar olduğu için yanlışlıkla onları silmiyim diye özellikle 6 aydan fazla süredir kullanmadığım tüm uygulamaları tek tek sildim
izgim

Çevrimdışı esran

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2012, 18:31:23 »
ben de bugün hepsini olmasa da 100-150 tanesini kaldırdım ve açıldı duvarım, çok şükür yaa... :D
http:// birfarkyaratmak.blogspot.com