Gönderen Konu: Blog kampanyaları ve milli piyango izni hakkında bilgi talebi  (Okunma sayısı 2423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Blog kampanyaları ve milli piyango izni hakkında bilgi talebi
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2012, 03:43:24 »
52 tl ye kadar olmasi lazim mpi kapsami disinda diye biliyorum.Bu tutarin ustundeki hediyeler icin yapilan cekilisler bildigim kadariyla yasal degil.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2012, 10:19:08 »
teşekkür ederim diazem net bilgi verdiğin için bende öyle tahmin ediyorum :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2012, 11:29:07 »
Muhsin bey yüzlerce insan blog kampanyalarından hediyeler kazandı ve kazanıyor sizin tüm kampanyalara katıldığınız konusunda belki yanlışınız olabilir.

Ben kendi bloğum için şu iddada bulunuyorum en az 10 kampanyama katılıpta kazanamayan var ise Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan mail atsın ona kendime gelen hediyelerden süpriz kargo göndereceğim :) Katılımcıların mutluluğu bizler için benim için birinci planda:)

ben kazanamasamda inatla takipteyim. bi gün mutlaka kazancam  :D muhsin  bey çok güvenilir arkadaşlar forumda . tamam bazıları gerçekten çok ilgisiz. ama bunların sayısı 3-4 kişi. diğer arkadaşların bloglarını takip ederseniz zaten dayanamayıp katılırsınız  ::)

Çevrimdışı muhsin43

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2012, 15:30:53 »
Muhsin bey yüzlerce insan blog kampanyalarından hediyeler kazandı ve kazanıyor sizin tüm kampanyalara katıldığınız konusunda belki yanlışınız olabilir.

Ben kendi bloğum için şu iddada bulunuyorum en az 10 kampanyama katılıpta kazanamayan var ise Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan mail atsın ona kendime gelen hediyelerden süpriz kargo göndereceğim :) Katılımcıların mutluluğu bizler için benim için birinci planda:)

ben kazanamasamda inatla takipteyim. bi gün mutlaka kazancam  :D muhsin  bey çok güvenilir arkadaşlar forumda . tamam bazıları gerçekten çok ilgisiz. ama bunların sayısı 3-4 kişi. diğer arkadaşların bloglarını takip ederseniz zaten dayanamayıp katılırsınız  ::)
bir ay daha katılayım kazanamazsam katılmam artık