Gönderen Konu: Blog kampanyaları ve milli piyango izni hakkında bilgi talebi  (Okunma sayısı 2399 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
Arkadaşlar bende dahil olmak üzere pekçek bloger arkadaşımız kampanyalar çekilişler düzenliyoruz. Bazı firmalar bu milli piyango iznini soruyorlar bizim çekilişlerimiz izne tabimidir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevnirim:)

Milli piyango Kapsamı dışında olsa bile başvuru gerekirmi benimde kafam karıştı doğrusu :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Blog kampanyaları ve milli piyango izni hakkında bilgi talebi
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2012, 16:50:27 »
bildiğim kadarıyla çekilişi firmalar yapınca milli piyango izni oluo. ama bazı bloglarda arkadaşım kazansın mantığı ile o isim gelene kadar bir çok çekiliş yapıldığını biliyorum . sürekli bazı kişilerin bloglarda kazanmasının nedeni bu  :D bunu itiraf eden bi kaç blogger arkadaş tanıyorum  :)

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2012, 18:54:23 »
Bilgi için teşekkür ederim. Kötü niyetli olanlar muhakkaki oluyordur onlarında hesabını Allah sorar zaten. Katıldığınız bloglarda takip çok önemli takip ederseniz zaten dürüst olanl olmayanı ayırt edersiniz.

şuan blogta kampanya yapmamızda sanırım sakınca görünmüyor ama net bilgisi olan arkadaşlarında bilgi paylaşımlarını bekliyorum

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2012, 19:06:56 »
bildiğim kadarıyla çekilişi firmalar yapınca milli piyango izni oluo. ama bazı bloglarda arkadaşım kazansın mantığı ile o isim gelene kadar bir çok çekiliş yapıldığını biliyorum . sürekli bazı kişilerin bloglarda kazanmasının nedeni bu  :D bunu itiraf eden bi kaç blogger arkadaş tanıyorum  :)
böyle arkadaşlarınız varsa bence afişe edin ki dürüst çalışanlara da çamur atmasınlar sadece katılmamak yetmiyor bu kişilere çünkü :(( sizin burada yazmanız bile dürüst çalışanlara zarar getiriyor maalesef :((
ben genelde firmadan istiyorum kazananları ama yok siz seçin derlerse ya random ile seçiyorum yada bir arkadaşımdan rica ediyorum seçmesini bu tip suçlamalara maruz kalmamak için zira o kadar sıkıldım ki bu yaftalardan bilip bilmeyen yazıyor kazanamayan yazıyor bir bakıyorum yazan kişiye 30 kampanya yaptıysam bir tanesinde bile yok
bilet almadan kazanmayı bekleyen gibi sadece konuşuyorlar ((
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2012, 19:13:36 »
benim bloğum yok ama daha önce söz vermiştim bana oy verenlere arasında çekiliş yapıp hediyeler dağıtacağım diye çekilişi yaptım listeyi yayınladım.ama forumda başlık kaldırıldı daha önce milli piyango izin vermiyormuş. bende o gün bugündür uğraşmıyor bu işlerle. şans kısmet bu ya 10 kişilik listede 2 tanede adanalı denk geldi  :D millet şakayla karışık şike var dedi, korktum bende aman dedim ne uğraşacağım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2012, 19:55:37 »
zan altında bırakmak için demedim ben. sadece var , bunlar kendilerini bellide ediyorlar. şu an burda olmayanlardan da bildiklerim var. yani benim birinci ağızdan duyduklarımı siz tanıyorsunuz :)
ama eğer merak ederse arkadaşlar büyük hediyeli kampanyalarda bir iki blogda sürekli aynı kişi kazanıyorsa orda bi şüphe aranmalı. ne var yani 20 kampanyadan 2sini kazandım der bu kişiler. ama zaten en büyük kampanya o 2 kampanyadır. 

burda güvenmediğim, sürekli süre bazında uzatmalar yapan 1-2 kişi var . o kişilerinde kampanyalarına katılmayacağım artık.
onların dışında bütün bloggerların kampanyalarına katılıyorum zaten, güvenmesem katılmam   :) mesela özlem hanımın çoğu kampanyasına katıldım, hiç kazanamadım. ama devam ediyorum katılmaya. çünkü güveniyorum kendisine. böyle çok arkadaşımız var. arada illa ki 1-2 kişi çıkar ama lerzan hanım , bu her konuda her zaman böyle olmuştur

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2012, 11:19:50 »
güveniniz için çok teşekkür ederim:)) bu arada milli piyango konusu araya kaynamış sanırım tam net bilgisi olan yok :)

Çevrimdışı muhsin43

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 17 Temmuz 2012, 12:35:06 »
1 yıl boyunca her blog kampanyasına katıldım kazanamadım hiç bir kere kazanamam güvenmiyorum açıkcası bu işe

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2012, 14:36:26 »
Muhsin bey yüzlerce insan blog kampanyalarından hediyeler kazandı ve kazanıyor sizin tüm kampanyalara katıldığınız konusunda belki yanlışınız olabilir.

Ben kendi bloğum için şu iddada bulunuyorum en az 10 kampanyama katılıpta kazanamayan var ise Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan mail atsın ona kendime gelen hediyelerden süpriz kargo göndereceğim :) Katılımcıların mutluluğu bizler için benim için birinci planda:)

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2012, 14:52:05 »
oncelıkle sızın kendı verecegınız hedıye durumunda sorun yok ancak fırma ıle baglantılı hedıyelerde dıger bloggerlar dıyorlarkı mıllı pıyango cekılısı yapmalı...bende su an blogumda kendı hazırlayacagım paketı verıyorum sanırım dıgerıne eskısı gıbı gırmeyecegım...mavıojelıkız ın yasadıklarından sonra korkar oldum,twıtterda takıp edebılırsınız...

bır baska konuya degınmek ıstıyorum...asla ısım vermem gerek yok ama katıldıgımız blog cekılıslerıne verdıgımız maıller daha sonra bıze davet olarak gerı dönuyor...ben buna kızıyorum...bır daha o bloggerın yaptıgı cekılıslere ve kampanyalara katılmak ıstemıyorum...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter