Gönderen Konu: Logitech Keyboard for iPad 2  (Okunma sayısı 865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nermdil

• Usta Kampanyacı
  • İbrahim
Logitech Keyboard for iPad 2
« : 30 Aralık 2011, 18:11:23 »
Benim görüşüme katılır mısınız bilmiyorum ama e-posta ya da metin belgesi yazmak gibi amaçlar için tablet kullanmayı oldukça gereksiz buluyorum. Tabletin dokunmatik ekranı ve uygulama kullanımı gerçekten çok çekici ama yazı yazabilme olayı yavaş kalıyor. Netbook’la çok daha seri yazı yazabiliyor ve bir an evvel işlerimi tamamlayabiliyorum. Tam bu noktada ‘Logitech Keyboard Case for iPad 2’ gibi ara ekipmanlar devreye giriyor. iPad 2 şıklığını klavyenin kullanım kolaylığıyla birleştirmeyi hedefleyen bu cihaz, incelenmek üzere beni çağırıyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Logitech Keyboard Case for iPad 2, klavye olmasının yanı sıra adından da anlaşılabileceği üzere aynı zamanda bir kılıf. Cihazın üst yüzeyinde klavye, iPad 2 yuvası ve açma/kapama düğmeleri bulunuyor. Arka yüzeyse tamamen alüminyum kaplama. Cihazı çalıştırıp iPad 2’yle yazı yazma performansını test etmeden önce kılıf olarak ne kadar başarılı olduğunu görmek istiyorum. iPad 2’yi, ekranı klavyeye bakacak şekilde cihaza oturtuyorum. Tablet ‘cuk’ diye oturuyor adeta. Önümde duran iki ayrı cihaz birleşip, bir yanı Apple logolu bir yanı alüminyum kaplamalı apayrı bir cihaz haline geldiler. Tableti ne kadar sıkı tutuyor diye cihazı ters tutup sarsıyorum ama “bana mısın” demiyor. İyi kavrayan kenarlar sayesinde tabletin kazara düşmesi mümkün değil. Köşelerde bulunan yumuşak tamponlar çizilmeyi önlüyor. Tableti, cihazdan çıkarmak için ön tarafta oluşan boşluktan iki yana ittirmek yeterli oluyor.
bizi bilmeyen ne bilsin
bilenlere selam olsun.