Gönderen Konu: Kadınlar ve Erkeklerin Komik Diyalogları!  (Okunma sayısı 2053 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
Kadınlar ve Erkeklerin Komik Diyalogları!
« : 24 Nisan 2009, 20:49:13 »
Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!  Erkek, 25, İstanbul

Ülkemizde kişi başı milli gelir 10.000$'a yaklaşmış. Benim cebimde 10 YTL var. Kim hakkımı yiyorsa haram olsun! Kadın, 34, İstanbul

Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun, tekstil krize girmiş!" Kadın, 34, İstanbul

"Seviyor musun?" dedim, "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim, "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum... Kadın, 26, Ankara

Şiddetli kavgamız sırasında "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum. Kadın, 24, İstanbul

Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!" Erkek, 37, İstanbul

Bir alkış da Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ''Semaver'' hediye eden arkadaşıma gelsin lütfen.
Erkek, 23, Antalya

Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin. Kadın, 31, İstanbul

Hafta sonu babasıyla gezmek için süslenmeyi abartan oğluma "Oğlum çapkınlık mı yapacaksınız?" diye sordum. Oğlum tüm sempatikliğiyle cevap verdi; "Evet anne, babam da bakıyor kızlara ben de. Ama senin kadar güzelini görmedik!" Kadın, 38, İstanbul

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
Ynt: Kadınlar ve Erkeklerin Komik Diyalogları!
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2009, 21:05:29 »
flash disc süper yaa :D
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2009, 21:37:35 »
bir numara süpermiş..tam benim tarzım :P
HeDoNisT !!

Çevrimdışı a.sena.a

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2009, 21:41:33 »
Bir alkış da Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ''Semaver'' hediye eden arkadaşıma gelsin lütfen.
Erkek, 23, Antalya

Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin. Kadın, 31, İstanbul

:) :)
oy istemek için lütfen mesaj atmayınız geri dönüş yapamıyorum sizin de vaktiniz ve mesaj hakkınız boşa gitmesin.

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2009, 22:09:03 »
bende en çok flash disk ve cevşen olayına koptum.sağolasın arkadaşım güldürdün biz  :D

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2009, 22:11:33 »
 ;D ;D ;D  ay koptumm hepsinee yaa   flash disk  vee 

Şiddetli kavgamız sırasında "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum. Kadın, 24, İstanbul 
bunaa   ;D ;D 
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2009, 22:13:29 »
Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!" Erkek, 37, İstanbul

ben en çok buna güldüm :D

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2009, 23:07:29 »

:) :)
[/quote]

yaa bu ne yaa.. öldüm gülmekten.. neler var  :D :D :D ;D
HeDoNisT !!

Çevrimdışı Chayan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2009, 23:20:27 »
Bu ıtıraf.com resmen eksı sozluk klonu oldu gıttı. Bu flash dısc ıcıne cevsen muhabbetı eksı sozlukte donen bır esprıydı. Bunlar oradan okuyup basına gelmıs gıbı anlatıp hıt yapmayı cok sevıyorlar. Aklınız kesıyor mu flash dıscın ıcıne sure ayet atıp boynunda tasıyacak bır zıhnıyetı?

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2009, 01:33:21 »
itiraf.com dan değil mi bunlar  ???..aman komik işte..   :D :D
HeDoNisT !!